Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tato hra nema smysl je to hovadina a nikdo by ji nemel hrat,ad to hrajou ty deti co nemaj rodice a co si to hacknou jsou to postizeny deti mrzaci a jeste si zebraj o penize,za druhe hraji to socialne zmrdansky hovadsky co nemaj praci a co si honi pindoura u tv ci pc,snapr hraje jet ten kdo ma velkou prdeli a nehne se od mista a lezi jak demensky na zemi a ceka as knemu nekdo prijde,to to hru nedoporucuji normalnim lidem
  • Kdysi jsem kupoval Xbox 360 (nesedl mu) od důchodce, který pařil na PC desítky her. Měl velkou sbírku originálek. Nebýt toho, že jsem měl svědka, tak by mi to dodneška nikdo nevěřil. Obzvlášť můj děda *1* Ten neumí ani s Nokií 5110 a ne tak s PC či konzolí.
  • V čechách by při důchodu musel chodit do práce aby měl na nájem a ne si pařit Battlefield..:)
  • sranda dice sa ide posr*ť z jedneho 74 ročneho čo "hrá" ich bf ale čo taká bohemka ta ma viac starších, zatial som stretol 61 ročneho rusa
  • michaliuz18
    debili uz nevedia ako nalakat primitivnych ludi , EA *7*
  • oktavius66
    Kurde to je Dědamaster *1* ... Jde vidět že i staří lidé ve věku 74 let paří MP hry jako je Battlefield... Chtěl bych vědět jestli má tak sakra dobrou mušku... Pokud má... Okamžitě ho beru do týmu *15* !!!
  • Jack1947
    Dukaz, ze se da parit v jakem koli veku, stale to bavi. (budiz byt tim je mysleno BF3).
  • Pan ma zrejme kvalitni trenink z Hitlerjugend... :)
    • Tys mi připoměl jeden díl Simpsonů, jak Burns hra videohru a zjistí, že v ní střílí na nacisty a říka: "A nebylo to ve skutečnosti obráceně?" :)
  • kickasl
    jen tak pro predstavu je to zhruba rok cisteho hrani
  • cr8gg
    ja mam cca 5000h...proc me nikdo nepozval ? ...
    • Protože ti není 74?
    • Protože máš míň.
      • cr8 atd. je známej nick z Battlefieldu. Ten těch 5000 hodin mít bude. Já mám nějakých 2500 a to jen z BF2 + modifikací. Takže docela reálné hodiny.

        Samozřejmě mu není 74 a to je ten důvod. *4*
      • Néasi JááááJ :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit