Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gran Turismo 2 mne vlastně tenkrát dovedlo k původnímu Playstationu . Vzpomínám si jak jsem stál v prodejně a koukal s otevřenými ústy na replaye . Tehdy se ještě otevřeně hlásili k Real Driving Simulatoru .Licence a pak kariéra a tuning od Micry až po čistě oválový speciál s 980 Mph .... To jsou vzpomínky http://www.youtube.com/watch?v=7alnXq300z8

    A nevím čím to ale po Cardigans s "My Favourite Game" se snad lepší muzika ve sérii neobjevila (Japančíkům neberu zpočátku unylou "Moon over the castle" ale to co slyším tady ve videu na 6 je další nevýrazný sladkobol :( )
    Nevím zda je to jen nostalgie , nebo byla 2 daleko před trojkou a 4 s 5 se na ni v hratelnosti jen dotahovaly .....:/
  • "Měli se vykašlat na zastaralé PS3 a jít rovnou na PS4."

    Zatímco PS3 má základnu 80 miliónů hráčů, PS4 má 0. Přeber si to.
  • Měsíc než vyšlo GT5 taky vydali pěkný trailer > předobjednávka > VELKÉ zklamání.

    Takže ted se nachytat nedám :D
  • Není problém strávit u GT tisíce hodin.. Ty loadingy to šíleně protáhnou *1*
  • No to teda nebylo *1* *1*
  • Keyz
    Proč to neudělají :( Vždy když vidím nějaké závody na okruhy tam to často lítá. Auta do sebe šťouchají celkem pravidelně.
  • ringmancz
    ale jenom kvůli zpětné kompatibilitě, ne? to můžeš říct že na PS3 jsou všechny díly GT
  • Já jen doufám, že ty zvuky budou mnohem lepší a propracovanější. Hrál jsem naposledy Gran Turismo 2 a nedávno GT5 a přijde mi, že zvuky jsou pořád stejně příšerné a nemá to moc s realitou co dočinění, ale kdo ví čím to bylo.
  • Veskoslav
    Ta se přesunula na 2014 až, ne?
  • ale taky zapominas ze napr. GT2 bylo jak pro PSone tak pro PS2... GT6 by tim padem mohli v klidu udelat i na PS4 :-)
  • tak ono to tak bylo i v případě GT 1 a 3 ... ty take nebyly nic moc ...tím chci řict že si asi vždy v Polyphony zkusí co ta konzole dokaže a pak to dalším dílem napraví :)
  • ringmancz
    v pětce se musíš hodně snažit, aby se ti auto aspoň trochu pomačkalo
  • ringmancz
    startovní nakonec nebude, takže leda NFS
  • mdkGT
    5ka neni prilis povedena a to rikam jako fanda serie, ktery u 5ky stravil tisice hodin. Nahravaci casy pri pohybu v menu jsou priserne dlouhe. Zavodu je pomerne malo (ve srovnani s GT4). Naprosto nevyuzity potencial NASCAR licence. Rally zavodu je take minimum. Doufam ze tohle vse se v 6 zlepsi.
  • jo tu jsem asi myslel no :) dík za doplnění ;)
  • Lurok
    Startovi zavodni hra na ps4 je Driveclub ne ?
  • jo ja tě chapu no ...jen píšu jak to asi bude podle nastoleneho trendu :) a myslím že na PS4 bude nějaka startovní zavodní hra ...jen si za boha nemužu vzpomenout jak se jmenuje ... a někde na nějakem nejmenovanem konkurenčím herním webu ,myslím že to byl eurogamer :D , jsem četl že snad bude GT6 předělana i na next-gen ,ale kdo ví
  • Keyz
    Má to nějaký model poškození? Kdysi jsem hrál starý díl a tam se auta po minimálním kontaktu skoro zasekal jak to bylo debilní.

    I když se zde nebourá tak u závodů na okruhu to je celkem časté, že nějaké poškození je a ke kontaktům dochází.
  • Veskoslav
    Jako to beru. Ale koupil jsem minulý týden GT 5 za 399 a nějak mi nepřišlo, že novinky v GT 6 stojí za cenu 1400 nebo kolik. Spíše by mě zajímalo, jaká bude startovní závodní hra na PS4, pokud to nebude GT 7 a to by mi přišlo divné, tak brzo po vydání 6. dílu.
  • zatím na každy PlayStation vyšly 2 GranTurisma ... Na PSX 1,2 ,na PS2 3,4 a ted na PS3 5,6 ... myslím že u PS4 to nebude jinak .... navíc si myslím že zrovna u GT je to jedno když je to exkluzivní titul jen pro PS3 ,tak z ní využijí maximum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit