Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve videu z hi-tech budoucnosti s hi-tech vězeňským křeslem, na němž neulpívají tekutiny... mlátí chlápka lidskou pěstí. Polovysvlečený chlápek s žabí kůží umírá, ale pak ožije a křeslo roztrhne.
  • Trapné DLC ještě trapnější hry... *11* *11* *11* *12* *12* *12*
  • lost in translation. Augmentace mu "disablují" ale to jsou ty funkce navíc, ne základní funkce protézy.
  • omlouvám se vznešený pane :-D
  • ano me se zda ta hra silne nekompletni, hlavne ten pribeh je primocary beh do cile s par bocnima questama, ktere pripominaji svoji jednoduchosti spis ME1
  • Ach jo já úplně zapomněl že tam zas budou cpát DLC.

    No nic tak koupi odložim až to vyjde komplet v nějaké gold edici. Nesnášim kouskování. DLC je mor.
  • smejki
    všimni si prvně, na koho reaguji *3*
  • To jsem nerekl. Jen jsem napsal ze mohli nejake mene podstatne casti vyhazet z vyvoje. Nerekl jsem nic o tom ze by byla nekompletni nebo nekonzistentni.
  • smejki
    zdá se ti snad ta hra nekompletní?
  • Mohlo nemohlo. Je mozne ze proste nestihali vyvoj, tak nektere mene dulezite pasaze vyrezali, ze je dodelaj pozdeji aby se mohli venovat doladování hry. Ale samozdřejmně nejsem tak naivní :) Můžeš být rád že to nedopaslo jako u Blizzardu se Starcraftem 2 a nekupujes kazde mesto zvlast za 800 :-D
  • no vida tak tu mame prvni DLC ... jako by to uz nemohlo byt v zakladni hre
  • Hanzales
    Presne tak :) DLC se má odehrávat před Singapore, mezi Hengsha Seaport a Omega Ranch, kdy byl Jensen tak nějak 3 dny mimo ;o)
  • Hej, vyzera to tak, aj ked sa mi to zda trochu od veci. Ja som to dohral vcera vecer, a tym je pre mna pribeh uzavrety. Ale mozno je to tym, ze som sa z toho este nespamatal (drtil som to styri dni takmer v kuse, to sa mi uz dlho nestalo).
  • pravdepodobne jen deaktivujou "bojové" algoritmy v tech windows nebo na cem ty augmentace běží :-D
  • teraz to hram na najlahsej aby som vedel vo cem to je, a potom este raz bez jedinej kvapky krvy.
  • Dneska nikdo nebude pyskovat kvůli DLC ? hm hm hm
  • USER47
    Odehrává se to v tý době, kdy v šanghajským přístavu vlezeš do toho podivnýho přepravníku. V původní hře se objeví "3 days later" a působí to tak, že jsi to prospal, DLC asi nacpe nějakou menší misi mezi to.
  • smejki
    to je možné, ale to si to zahraju až za čas, až se do toho budu chtít vnořit znova. Zas tak nelineární to není, abych musel jet vícekrát za sebou
  • No, tak hlavne aby bylo taky pro PeCka...
  • Hairy_Ass
    A nebude se to odehrávat třeba během té původní hry? Jen hádám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit