Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    Neco pro "normalni" hrace. ;) A nebezi to na iOS.

    http://www.starfieldsoftware.co.uk/Games/ZX-Spectrum/ZX-Spectrum-Screenshot-Challenge.aspx

    http://www.starfieldsoftware.co.uk/Games/Amiga/Amiga-Screenshot-Challenge.aspx
    • zdeeneek
      Super ;) Nemel jsem cas projit vsechny otazky, z prvnich 20 jsem mel uspesnost lehce pres 50 %
  • SpocenejNanuk
    Není něco obdobného i na Android ? :)
  • Zayl
    Jediné co jsem zjistil je, že je to plné trivie irelevantní k čemukoliv kdykoliv kdekoliv.
  • Je tam spousta otázek typu kdo byl na obalu hry Madden/NBA/Baseball 95/96/97.... Prosťe u her který mimo ameriku skoro nikdo nehraje. Nejvíc mě dostala otázka "kdo odmítnul být na obalu hry madden..." No co to ku*va. Pak je tam spousta otázek na final fantasy a na hry ze starejch konzolí což tady asi taky moc lidí znát nebude. Je to zaměřený spíš na ameriku.
  • Jaký herec namluvil Sandmana ve Spider-Man 3 ??? FTF Spiderman 3 ?
    Stejně jako každá vědomostní soutěž - nakonec nihilistické nimrání v titulech které nikdo nehrál ;)
  • Super kvíz, ale není v češtině => 0/10
    • prej pomáhá nebejt tupec a naučit se anglicky
      • A prej pomáhá nebýt ještě větší tupec a rozpoznat trolla.
        • Jak je vidět, jsi troll na dvě věci *1*
          • To je možná tím, že netroluji.
    • BoBe tys zapomněl heslo?
  • Odulin
    Výborně. Už tahám na Ipad. Za chvíli písnu, jak jsem si vedl.:)

    Update: Pěkné to je. První pokus proti sackboyovi na 47. výhra. Koukám na žebříčky a Pavel D. Lvl 3 a 23 Wins? Tak ještě musím rychle sehnat 22 výher.:)
    • Luke
      Už to moc nehraju, takže mě dáš asi celkem rychle :)
      • Odulin
        Jj, už sem tam.:)Ale ještě se k tomu občas určitě vrátím.
  • Tohle moc nechapu. Hry kdybych prirovnal treba ke kniham nebo k filmum. Taky si nebudu presne pamatovat kolik ma Jmeno ruze stranek a kdo delal hudbu k prvnimu Godfatherovi. A vite proc si to nebudu nikdy pamatovat? Protoze takove informace jsou naprosto nepodstatne....
    • Pro tebe např. ne. ALe pro lidi, co se rádi baví o hrách s ostatními je to něco jiného. *3*
      • Tak ja ani u knihy ktoru som precital 5x ani len netusim kolko mala stran. Zato si velmi dobre spominam na dojmy a pocity ktore vo mne zanechala. Lutujem ludi ktori si zafixuju neosobne udaje miesto toho co je naozaj dolezite.
        • Taky nevim kdo by si pamatoval cislo stranky v knize, stejně jako u nejakeho scenare k RPGčku, které nikdo ani nemá šanci číst -.-
          Navic nevim proc srovnavat strankovani knihy se hrou... koho to napadlo *15* počet map v SC 1 si třeba pamatuje každej hater, už vidím jak kritik nadává, že na straně 1254 někde v Bibli je gramatická chyba ^^
          • *map v kampani jako
            • Njn, proc tu neco takoveho psat, tady mozek nikdo nezapne že...
    • Protože jsi typ člověka, co ho nezajímá, kdo stojí za telefonem, ale stačí mu, že funguje. To, že to nechápeš, neznamená, že to je něco nepodstatného. Běž raději přemýšlet, potřebuješ to.
      • deridon
        co to sakra..?
    • Keyz
      Asi to je zaměřené na skalní fandy her.Pak si takové věci pamatují jako skalní fandové a vědí kolik stránek má která kniha protože jí četly 10x + řešili vše co okolo toho řešit jde.
      • NERDS Lords ;)
    • michelangelo
      Presne tak, pamatujes si, co je podstatne. A pro me to neni ani pocet levelu, ani realne jmeno cloveka dabujiciho mou oblibenou postavu. A do zrcadla jsem se nikdy nedival s slovy "ZNAM HRY" na rtech :)
  • Netuším, co jsem měl dnes k obědu, takže věru není možné, abych uspěl v něčem, jako je toto. Naštěstí se považuju za hrdého konzumenta, konzumenta, který konzumuje a nestará se o nesmyslné podružnosti, které věru nemá smysl držet v paměti.
    • Takové přemýšlení může lidi znovu dostat k nějaké nové formě nacismu apod. Proč? Protože princip je stejný.
    • hmm, s tímhle bys u zkoušek neobstál *3*
  • Francouzi se vzdávají :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit