Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Njn, proc tu neco takoveho psat, tady mozek nikdo nezapne že...
  • zdeeneek
    Super ;) Nemel jsem cas projit vsechny otazky, z prvnich 20 jsem mel uspesnost lehce pres 50 %
  • To je možná tím, že netroluji.
  • Pan_Klobouk
    Neco pro "normalni" hrace. ;) A nebezi to na iOS.

    http://www.starfieldsoftware.co.uk/Games/ZX-Spectrum/ZX-Spectrum-Screenshot-Challenge.aspx

    http://www.starfieldsoftware.co.uk/Games/Amiga/Amiga-Screenshot-Challenge.aspx
  • SpocenejNanuk
    Není něco obdobného i na Android ? :)
  • Zayl
    Jediné co jsem zjistil je, že je to plné trivie irelevantní k čemukoliv kdykoliv kdekoliv.
  • Je tam spousta otázek typu kdo byl na obalu hry Madden/NBA/Baseball 95/96/97.... Prosťe u her který mimo ameriku skoro nikdo nehraje. Nejvíc mě dostala otázka "kdo odmítnul být na obalu hry madden..." No co to ku*va. Pak je tam spousta otázek na final fantasy a na hry ze starejch konzolí což tady asi taky moc lidí znát nebude. Je to zaměřený spíš na ameriku.
  • Jak je vidět, jsi troll na dvě věci *1*
  • A prej pomáhá nebýt ještě větší tupec a rozpoznat trolla.
  • prej pomáhá nebejt tupec a naučit se anglicky
  • Odulin
    Jj, už sem tam.:)Ale ještě se k tomu občas určitě vrátím.
  • Luke
    Už to moc nehraju, takže mě dáš asi celkem rychle :)
  • *map v kampani jako
  • Taky nevim kdo by si pamatoval cislo stranky v knize, stejně jako u nejakeho scenare k RPGčku, které nikdo ani nemá šanci číst -.-
    Navic nevim proc srovnavat strankovani knihy se hrou... koho to napadlo *15* počet map v SC 1 si třeba pamatuje každej hater, už vidím jak kritik nadává, že na straně 1254 někde v Bibli je gramatická chyba ^^
  • Tak ja ani u knihy ktoru som precital 5x ani len netusim kolko mala stran. Zato si velmi dobre spominam na dojmy a pocity ktore vo mne zanechala. Lutujem ludi ktori si zafixuju neosobne udaje miesto toho co je naozaj dolezite.
  • NERDS Lords ;)
  • Jaký herec namluvil Sandmana ve Spider-Man 3 ??? FTF Spiderman 3 ?
    Stejně jako každá vědomostní soutěž - nakonec nihilistické nimrání v titulech které nikdo nehrál ;)
  • BoBe tys zapomněl heslo?
  • Super kvíz, ale není v češtině => 0/10
  • Pro tebe např. ne. ALe pro lidi, co se rádi baví o hrách s ostatními je to něco jiného. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit