Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deridon
    co to sakra..?
  • Odulin
    Výborně. Už tahám na Ipad. Za chvíli písnu, jak jsem si vedl.:)

    Update: Pěkné to je. První pokus proti sackboyovi na 47. výhra. Koukám na žebříčky a Pavel D. Lvl 3 a 23 Wins? Tak ještě musím rychle sehnat 22 výher.:)
  • Takové přemýšlení může lidi znovu dostat k nějaké nové formě nacismu apod. Proč? Protože princip je stejný.
  • Protože jsi typ člověka, co ho nezajímá, kdo stojí za telefonem, ale stačí mu, že funguje. To, že to nechápeš, neznamená, že to je něco nepodstatného. Běž raději přemýšlet, potřebuješ to.
  • Keyz
    Asi to je zaměřené na skalní fandy her.Pak si takové věci pamatují jako skalní fandové a vědí kolik stránek má která kniha protože jí četly 10x + řešili vše co okolo toho řešit jde.
  • michelangelo
    Presne tak, pamatujes si, co je podstatne. A pro me to neni ani pocet levelu, ani realne jmeno cloveka dabujiciho mou oblibenou postavu. A do zrcadla jsem se nikdy nedival s slovy "ZNAM HRY" na rtech :)
  • Tohle moc nechapu. Hry kdybych prirovnal treba ke kniham nebo k filmum. Taky si nebudu presne pamatovat kolik ma Jmeno ruze stranek a kdo delal hudbu k prvnimu Godfatherovi. A vite proc si to nebudu nikdy pamatovat? Protoze takove informace jsou naprosto nepodstatne....
  • hmm, s tímhle bys u zkoušek neobstál *3*
  • Netuším, co jsem měl dnes k obědu, takže věru není možné, abych uspěl v něčem, jako je toto. Naštěstí se považuju za hrdého konzumenta, konzumenta, který konzumuje a nestará se o nesmyslné podružnosti, které věru nemá smysl držet v paměti.
  • Francouzi se vzdávají :D :D :D
  • Bohužel, zatím pouze na iOS. Dávám však do hledáčku. ;)
  • Luke
    To nejde, na každou otázku je několika sekundový časový limit.
  • Ehm... neměci několik minut googlí, ale nakonec odpoví správně...? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit