Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sony a Naughty Dog útočí na hráče. False-flaguji a DMCA strajkujou videa na youtubu které kritizuji LoU2 nebo firmu. Banuji mems na twitteru a na Redditu. A média to ingorují.

     Co nám k tomu řeknete drazí redaktoři?

  • Femt0

    Ta hra už údajně dostala několik tisíc 5/5 fake hodnocení lol...

    • Shills gona shill...

    • Kde?

  • Moc se těším. TLOU byla jedna z mála her, kvůli které jsem si pořídil PS4.

  • Maxianimal

    No už aby to bylo. Bohužel jsem viděl spoilery, nějaké hovádko to dalo na Twitter na příspěvek, který se hrou absolutně nesouvisel. Přesto, nebo právě proto, se na to teď těším o dost víc. Už se těším na ten řev, jelikož to samozřejmě bude chytat absolutní hodnocení, a jediné věci, co tomu budou kiddies vyčítat, budou způsobeny jejich paranoidními představami o tom, že by ta hra měla být taková, jakou chtějí oni, a ne jakou chtějí Naughty Dog. To bude mazec :)

    • TheGGG

      recenzenti hlavně ti na západ od nás nehodnotí u her/filmů/seriálů atd. kvalitu, takže dle toho se moc řídit nedá. Spíš jsem zvědavý na názory normálních lidí... a vzhledem k tomu, že ty leaky znechutili i hardcore ND a sony fanoušky jako já, tak očekávám totální masakr a review bombing... bude to krása

      • Maxianimal

        Hele taky jsem HC fanda Naughty Dog už od prvního Crashe a těším se na to neskutečně. někdo v tom holt hledá kraviny, já dobrou atmosférickou hru. Blbosti mě nerozhodí a nevyvolávají ve mě nutnost brečet nad tím, že tam je něco, co nechci. Ano, krása to bude dozajista.

        • TheGGG

          to co je v leacích není drobnost, ale zrůdnost... o následném chování sony a ND snad ani nemá cenu mluvit... Očekávám fail ve stylu the last jedi

    • Veskoslav

      Jasně, protože to, že z toho potečou recenzenti je 100 % jistota...A po tom uniku se na to těšit? A jiné masochistické praktiky by nebyly? A bez fanoušků si to ND můžou poslat akorát tak recenzentům, protože ti fanoušci je živí.

      • Maxianimal

        Buď v klidu, bude se to prodávat jak rohlíky ;) Těch pár tísíc křiklounů na diskuzích s tím nic neudělá.

        • Carnage666

          Ne asi beee nelíbí se mi jak dopadne nějaká postava protože v post-apo světě kde jsou ho*ada co by znásilnili 13 letou holku očekávám duhu a sluníčkový happy end pro každého 😂

          • Femt0

            Taky duhu dostaneš.😂😂

            • Carnage666

              Jo jo protože to že je Ellie le*ba už nevíme dávno z jedničky a z DLC z jedničky 😛

  • TheGGG

    "Video představuje příběh The Last of Us: Part II bez spoilerů. Hra vám na disku zabere hodně místa"

    ... ne nezabere

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit