Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase tam bude omezení zabírat dění jen X metrů od hráče stejně jako v GTA IV? Tohle hrozně omezovalo možnosti video editoru. Stačilo abyste jeli příliš rychle a už jste nemohli sledovat následky vaší jízdy déle, než pár vteřin.
  • omg už jde měnit hlasitost ve fullscreenu OMG ? cg
  • Vegen
    Například já stále zvažoval počkat s nákupem, ale ukázka editoru mě zlomila :D
  • xbox 360 ma hescy grafyku nez pocytac vys
  • Inquisitor
    A proč ne? Když je někdo koho to baví dělat a někdo koho baví se na to koukat. Tak proč jim to neusnadnit, ostatní to využívat nemusí a otravovat to nikoho taky snad nebude.
  • K čemu to jako je ? natočit a dát na YT a pak se na to má jako někdo dívat ? nechápu, takhle to má jako vypadat že v 21 století se budou hrát hry a když ne, tak koukat jak hraje někdo jiný ? :))) asi to fakt chce povinně vojenskou službu zase
  • Trapas.
  • Myslím, že každý kdo je trochu kreativní tohle zkusí. Já rozhodně. U GTA IV jsem toho využil již dvakrát a obě videa jsem uploadnul na můj YT channel. Každopádně videa jsou dnes už smazaná a v počítači jsem videa bohužel nenašel. Trochu mě to mrzí, jelikož tam byl CJ, který šplhal po hoře ve svém mercedesu, které po chvíli vypověděl službu. Celé to bylo doplněné hudbou Antonína Dvořáka.
  • sugyn
    Ale tak proc ne, z GTA online pujde natocit hodne vtipnych momentu. By the way uz za 7 hodin se to spusti, doufam v hladky start.
  • species
    Jako ten editor vypada dobre a promyslene, nicmene neznam PCckare ktereho tohle zajima.

    Me osobne zajima aby se to dneska pekne pustilo bez problemu a optimalizace nebyla jak u GTA4!

    Kolegove PCckari konecne jsme se taky dockali :)
  • *1* to je zase p. ale verim ze se v tom hodne lidi vyblbne *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit