Přejít na výpis diskuzí

Video připomíná, že dnes vychází RPG tahovka Banner Saga

14.1.2014 16:37
Aleš Smutný 10 příspěvků

Kdo má předobjednáno nebo předpodporováno na Kickstarteru, ten ví, že dnes vyjde první kapitola vikinské tahové strategie The Banner Saga. Přesněji řečeno, do vydání na Steamu zbývají cca dvě hodiny. Ti co se na hru zas tak moc netěší, ale třeba by je tahle kickstartovaná záležitost mohla zajímat, se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě osobně zajímají takové hry kde dáte rozhodnutí a budete v pr..
    Já osobně bych to koupil, ale moje peněženka řekla jasně NE *9* .
  • Všem co váhali můžu doporučit. Nemůžu se od toho odtrhnout, momentálně mi jedno rozhodnutí, který jsem udělal včera bodlo dýku do zad. Obavy z toho, že rozhodnutí nebudou mít moc velký dopad opadly.
  • ja som tu hru niekoľko dní na steame pozoroval a bolo to pol na pol...kúpiť/nekúpiť....nakoniec prevládol strach z nepoznaného....predsa len si niesom istý či to bude to čo predpokladám a preto radšej počkám na recenzie a ohlasy. Rozhodne však zaujímavý projekt.
  • nechápu, taková dobrá hra a žádná odezva, pár komentářů. Tak si lidi hrajte COD, Battlefield a podobný kraviny, dobře vám tak *7*
  • Super
  • kostejnesmrtelny
    Už? OMG, to to uteklo *14*
  • Už ať se mi to odemkne!
  • Tushan
    no trailer nadhera ale po tom posledním hands on članku co tu byl si nejsem jistej že to bude nějak užasny
  • Diky.. A to som si hovoril ze sa dnes vecer budem nudit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit