Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už se zapojili
  • jojo Banished jsem kupoval hned při vydání a užil si u toho spoustu krásných hodin, ale je tam prostě ještě málo budov až se do toho zapojej moddaři tak to bude parádní
  • zkus Banished. Jeden z mála vývojářů co drží sliby a opravdu každým patchem opravuje to, na co si komunita stěžuje + již přidal slíbenou podporu moddů (zatím jen beta patch, ale je vidět, že mu hráči nejsou u zadele)
  • No doufám, že se konečně dočkáme nějáké pořádné budovatelské strategie, protože doposud to nebyla žádná sláva a co se tyče trailerů po simcity už pro mě nemaj žádnej význam.
  • Pethulla
    Tak zaprvé - Paradox není vyvojář, ale vydavatel, zadruhé - to že v tom figuruje Paradox bude skoro jistě znamenat, že do toho budou rvát DLCčka horem dolem a zatřetí - dělaj to ti fini co vytvořili Cities in Motion 1 i 2 - což znamená: vcelku fajn hra zdupaná věcma, které podle nich měly být fajn herní prvky.
  • asi jo, jenže ja to koupil ve sleve na steamu a predtim jsem nic nehrál takže spokojenost :)
  • Od Paradoxu čekám jen skvělou hru.
  • Za CitiesXL si zaslouží pár ran do hlavy. To, jak ždímali hráče s novými "přídavky" (čti 30 budov, jedna mapa, 30 nových bugů) je nehoráznost. Neustále vydávali novou a novou edici hry, která nic nepřinesla a to zejména optimalizaci, která je tam potřeba jako sůl. Co hůř, obsah těhle edic byl už v základní verzi, jenom zamčen.... Otřes.
  • Llour
    Hlavně ať to má nějakou hloubku a propracovaný budovatelský i ekonomický model. Jak jsou nasvícené stromky mě vážně nezajímá *4* *4*
  • hlavne že ty budovy na obrazku vypadaji genericky, ale celkove to nevypada zle. zatim doporučuju cities xl platinum
    mužete čeknout treba kanál tohoto borce
    https://www.youtube.com/channel/UC5Y96tjgZ9uCYRNNyJcBUdQ
  • Lukyz
    Jediný co mi přijde v tom videu z ALPHA verze ošklivý je nedostatečný vyhlazování vzdálenějších objektů, ale jinak mi to přijde hezčí než kreslená grafika posledního SimCity. Rozhodně je to otázka vkusu, takže se těžko s něčím zavděčíš všem *3*
  • Josef.2000
    Žádné město není stejné, avšak všechna města jsou stejně hnusná. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit