Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja nevim, oceany vypadaji hezky ale co se tyče hratelnosti je to jedno, jen textura zeme se nahradila texturou vody... beyond earth porad vypada jako chudy pribuzny i vedle brave new world nebo endless legend. asi budeme muset počkat na další datadisky aby se to naplnilo spoustou obsahu...
    pišu to porad ale napisu to zas - chybí mi zbrane hromadneho ničení, proč tam není napr. za harmony biologicky virus, za supremacy emp bomba a pod.? ja v civce rad valcim a oproti civ V je tady tech moznosti opravdu malo.
    kdyby alespon vylepšili AI, ostatni frakce se chovaji jak deti ve školce
    • tomekbobek
      Naprosto souhlasím, sice to válčení zas tolik nemusim, ale k Civilizaci to už bezpochyby patří. Absence nějaký ultrapower zbraně by se šiklo a nejspíš ( jak už píšeš) ho přidají v nadcházejících datadiscích.
    • Ono ani pro mírumilovné hraní není BE v pozdějších fázích moc zábavný. Chtělo by to prostě úpravy terénu ve velkém, stavět průplavy, nebo mosty mezi kontinenty, srovnávat hory, nebo vytvářet nové ostrovy, atd. Je strašně divný když můj národ zvládne technologie jako Mind Flower, ale nedokáže postavit obyčejnou cestu skrze puklinu v zemi... *15*
    • Obzvlaste s tou AI souhlasim, taky rad valcim a je to proste jednoduche.
      • ja myslel hlavne tu diplomatickou čast, tady ta AI ma zda se malo promennych - společne hranice, ruzna nebo společna afinity = kamoši nebo valka. alespon nedelaji civilizace v BE takovej warmongering jako v petce, to mi opravdu lezlo na nervy - každej byl desnej warmonger ale když jste to udelali vy, nikdo se s vama do konce hry nechtel bavit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit