Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těšim se moc, neviděl jsem jediný video, jen pár artworků a screenshotů a právě o to víc se na to těšim ;)
  • Dokonce dvě? *1*
  • těšíme
  • spoiler!!!
  • Ještě pár videí, a už budeme znát celou hru dřív, než vůbec půjde do prodeje. Chápu ten reklamní marketing a tak, ale jeden pěkný trailer se záběry ze hry by měly stačit na to , aby to zaujmulo. Pamatu jeněkdo jak kupoval krabicovku hru jen podle laciného popisku na zadní straně obalu a dvou obrázků ze hry? To byly časy.
    • Já jsem za starých časů kupoval hry podle recenzí v Excaliburu a Score. A když to tam šlo do kytek, tak už jsem víceméně věděl, co kupovat. *3*

      PS: Popisky na zadní straně krabic bývaly dost tragédie, zvlášť od okamžiku, kdy začaly být v té zoufalé anglo-češtině.
    • XXHUGOXX
      Nikdo ťa nenúti pozerať na to.
      • Lukyz
        Něco na tom bude *1*
        Já jsme právě přesně z tohodle důvodu akorát pár videí proklikal a jinak na to raději kašlu, jelikož jsou dnes (nechápu proč) schopni tyhle videa nacpat spoilerama *7*
        • no pamätám doby kedy internet nestál za veľa a trailery na hry som pozeral len vďaka herným magazínom a priloženým CD / DVD, vtedy ma to viac "nahajpovalo" ako trailer každý druhý deň
  • jedno z mnohých pozitiv je že meow si to nezahraje! *1*
  • Meow
    To už je tak přitažený za vlasy, že fakt ne díky. Radši znovu jedničku. Jediný pozitivum je pěkné prostředí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit