Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zvláštní že mají lepši vybavení než Korejci a přitom dobily Ameriku a pak dostávají na p***ll :D fakt dík nechi ;) *13*
  • TheGGG
    stějně jsou nejlepší ty čínský komunistický hry, kde hraješ za PLA a kosíš zlý kapitalisty...
    • Jack1947
      Tak mně bude stačit od těch polskej nácků - IS Defence i když zase tam hraješ za EU noo a kosíš ISIS. Takže si vyber he... tohle je jediná hra svého druhu kde se pšěkně vyřádíme na šikmookejch... byt je to třeba extra nesmysl a nikdy by se žádná podobná oukupace nemohla stát.
      • TheGGG
        né náckové ale vlastenci jacku a je vtipné použít v jednom odstavci slovo nácek a pak pojem šikmookej... ale to je jedno.
        A je jedno jestli je to nesmysl nebo ne, od toho hry přeci jsou, aby člověk zažil něco nestandartního...
        BTW: stříleček kde kosíš asiaty znám jen pár, takže toto bude určo sranda...
        Pro cenzora, toto není rasistický koment, já asiaty mám rád...
        • Jack1947
          Prdlajz ty poláci jsou skinheadi a bůhvíco ještě, Já jsem vlastenec protože mám rád jen svoji kulturu nemám rád islám co nám všude cpou.
  • B.o.b
    Mam trošku obavy, tak snad se ta hra povede.
  • TheGGG
    Je snad nějaký důvod, proč tam místo KLDR není Čína? Stejně se ta hra ani v Číně možná prodávat nebude, tak to tam klidně mohli dát PLA. Když se mohlo proti PLA bojovat v BF4 a III. světová kvůli tomu nenastala, určitě by se mohlo i tady. Každopádně, futuristická KPA z prvního dílu mě designově přišla dost dobrá, takový mix sci-fi a reality, tady už ti KPA vypadaj jak z nějakýho kyberpunku. IMAO měli zůstat u designu z prvního dílu: http://vignette3.wikia.nocookie.net/homefront/images/b/bf/0316111955.jpg/revision/latest?cb=20110321220804
    Protože to co tam je dneska je dost WTF.
    • je fuk jestli cina nebo kldr...oboji je scifi
      • TheGGG
        o to tady ale nejde. Jistě že to je sci-fi, to mě vůbec nevadí, ostatně kolik existuje takových her s tématikou okupace? Hmmm 0. Hru si rád zahraju. Jde ale o to, že čína by jako zlý světovládce působil rozhodně věrohodněji než KLDR. Navíc jsou i techniky mnohem víc pokročilí.
        • Jack1947
          Vždyt je to asi proto aby to navazovalo na 1ní díl ne ?
          • TheGGG
            né, s prvním dílem to stejně nemá mít nic společnýho...
            • Takže vlastně nemáš absolutně žádný argumenty a těma tvejma řečma akorát dokazuješ jakej jsi vylízanej mozek bez špetky inteligence (žádna novinka). To tvoje ohánění levou a pravou stranou je prostě směšný, co tě to na ty základce učí? Napíšu to tak, aby to i takovej bezmozek jako jsi ty pochopil... Když nemáš prachy, nebudeš splacet, nikdo ti na dluh nedá nic kvůli tvému "ratingu". A protoze USA nejsou zemi která by byla soběstačna v nerostných a financnich zdrojích, na vlastni pěst by udělala tak leda prd. Mimochodem věděl jsi že Rusko vynakládá zhruba 50x tolik na stavbu krytů a ochranu obyvatelstva před případnými nukleárními nasledky? Asi ne, vid? Podle toho co píseš je Amerika totiž ve věku mimo zemi, asi našli Atlantidu a maj technologie ze kterejch uvidíme něco az tak za 500 let. Co se týče toho tvého oplaceni, Amerika má aktivních zhruba 2k bojovejch hlavic, takže to vypadá že ani počítat neumíš... Kdyby to měli oplacet 2x, museli by poslat 3,4k hlavic :-P Ale předpokládám že tebe nemá smysl přesvědcovat, jsi jako fanynka Justina, někdo proti němu něco má a hned je tady hromada breku a nesmyslů. Jinak netvrdím že Rusko a nebo Čína mají lepší obranu... Rusáci mají protiraketovej deštník jen kolem Moskvy a nevím jestli ti druzí něco vůbec mají, každopádně tu tvoji milovanou USA by ten jejich systém ani náhodou nezachránil. Vyvrať mi tyhle věci nějak rozumně ggg, příšte už mě zabije smích z těch tvojich odpovědí. P.S víš že Obama je demokrat a to známená Americkej levičák?
            • Jack1947
              GG ale on má pravdu, trochu to s tím Proameričanstvím přeháníš jinak má docela zajímavé info o tom takže bych ho neposílal hned do háje.Proruskej/Americkej obě tyhle pronárodní tvrzení jsou špatně.Nicméně kdYby hrozilo atomové nebezpečí ( nebo raketové nebo jakékoli) více se pžikláním k ivánkům než Jankiejům který jsme u zádi a ne prokomunista nebo rusista nejsem jen uvažuji reálně.
            • TheGGG
              nemá cenu ty tvoje h*vna číst... to je jen vlhký sen nějakého komára a levičáčka... USA že nemá co nabídnout? LoL, dluhy nejsou nic, než nějaká čísilka, co by v případě že začne válka nehráli žádnou roli... Hlavně že si rusák staví vlak na přepravu raket, to je tak jediné, co se v té jejich vypité hlavě může urodit za nápad... Jakákoliv obrana USA bude lepší, než co mají všichni tvoji kamarádi soudruzi dohromady. Cokoliv by mohlo RuSSko a Čína udělat, by USA oplatilo 20 krát...
            • Ty jsi buď nekonečně naivní a nebo úplně blbej. Rusko má aktivních 1700 hlavic což i při tvojím názoru že by deštník zachytil 80% raket (což není doložený jinak než tvojím názorem kterej je ocividně založenej na hrani call of duty) dělá zhruba 340 hlavic, což bohatě na likvidaci USA stačí. Že ekonomika je ve válce ukradená? Tak přesně tímhle jen dokazuješ jak maximální ignorant jsi, ekonomika je to co vyhravá ( a kvůli čemu se vedou) války. http://www.extremetech.com/extreme/182175-the-united-states-missile-defense-system-will-never-work-which-is-why-were-spending-more-money-on-it tenhle odkaz je na článek kterej se točí kolem toho tvého slavného deštníku... už jen přestava že tohle zachytí 1,7k raket z 80%, je naprosto směšná. P.S uznavám že mají jistou technologickou převahu, ale rozhodně z nich nejde dělat až takový bohy jaký je vykresluješ, při jaderný výměně by zhebli úplně stejně jako Rusové a nebo Čínani... co se týče konvenční invaze, kdo by útočil na zemi která se topí v dluzích a nemá co nabídnout? ggg, zapoj jednou mozek a nabídni nějaký rozumný argumenty a ne výplody toho co ti při hrani uschlo v hlavě.
            • TheGGG
              a když začne válka, tak je nějaký deficit každýmu u prd*le..
            • TheGGG
              pleteš se doktůrku... moc čteš prorusácký weby... protiraketový deštník by zachytil tak 80 % raket a pak by Ivan a čína zhořely na popel...
            • ggg, přečti si nějakou literaturu která řeší tohle téma. Protiraketovej deštník není stavěnej na pouziti proti masivnímu úderu balistickejch raket dlouhého doletu. Pokud by to už začali chrlit, šlo by o stovky kusů raket o opravdu velký ráži, kdy i průnik jen několika z nich by znamenal znečištění ohromného kusu země a likvidaci spousty obyvatel a průmyslu (nezapomeň že obyvatelstvo je poměrně koncentrovaný). Co se týká toho tvého "tak by nezaplatili", USA je největší importér zboží na celém světě a jejich obchodní deficit dělal něco kolem 550 miliard dolarů, vzhledem k jejich spotřebě, kdyby se jim zastavil import, "lidi by neměli co žrát" a armáda čim jezdit. Přestaň se koukat na ty propagandisticky videa o Americe, ggg...
            • Jack1947
              Nojo jsou to trotlové ale jsou jediný +Rusko kdo si může poměřovat pindíky a to doslova. Akorát bych radši přešel pod Rusko kdyby něco Amíci se na nás leda vyserouu nechápu proč si přiopadáme že jim dlužíme, pokud někomu dlužíme je to bohužel to zpropadené SSR ale jak se to vezme že 41let útlaku nebylo nic co by jsme si užili.
            • TheGGG
              hahaha, čína a ta její uměle nafouklá ekonomika, kdy mají nastavěný desítky velkoměst ve kterých nikdo nežije, jen aby uměle narostlo HDP? Kdyby začala válka, tak USA prostě řekne ať si čína nass a nezaplatila by jim ani cent... a vzhledem k trojvrstvýmu deštníku protiraketové obrany si jsem celkem jistej, že by většina velkoměst v USA přežila...
            • Roury, kdyby se někdo vůbec obtěžoval nějakým vyloděním, okamžitě by výlétly taktický a strategický nukleární zbraně z obou stran. Ty jejich úžasný vojska a technologie jsou jen na tahanice o nerostný suroviny a pro chod ekonomiky. Dluh Američanů je tak astronomickej, že by se ani nebylo třeba posílat vojáky, treba Čína by je prostě zlomíla ekonomicky.
            • TheGGG
              Doktore, vrať se na aeronet a neblemcej tady... faktem prostě je, že US army je nejsilnější na světě a kdyby měli celou svou sílu použít jen k obraně i se zálohami, tak by je Rusko, Čína a kldr neporazili, ani kdyby se tam Putin, Xi a Kim vylodili osobně a jeli na lachtanech...
            • nemecko za ww2 ikdyz bylo mnohonasobne silnejsi nez GB, si nedovolilo risknout vylodeni bez naproste vzdusne prevahy...ted si predstavte, ze to nekdo zkusi proti amikum...to by byla strasna jatka
            • To jste se teda sesli, chytraci. Nechápu proč tak silně přecenujete američany... Ty trotlove ani nejsou schopny cokoli dotáhnout do konce.
            • Jack1947
              Proto o tom snaží točit tyhle nesmyslný filmy... prostě utopie - dřív by je sundali nějakým tím SAMem a jinžm stacionárními systémy... ještě než by bůbec doletěli k bránám WH a Kapitolu... takže se o to už po jedenáctém září nikdo radši nepokusí *4*
            • TheGGG
              sakra, dneska kam vztoupím, tam je to samí expert a rozumbrad... Já jsem si celkem dost jistej, že ani kdyby se spojili, tak USA nedobudou... Na domácí půdě, kde by se proti nim postavil každej občan a US armáda by zde mohla využít všech dostupných výhod by byly počty tak 1:3 mrtvejch a vzhledem k tomu,v jakým stavu je Ruská, Čínská a KLDR armáda, tak pochybuju, že by se dostali nějak hlouběji do vnitrozemí... Pravděpodobně by američani ztratili pár měst a pak by zas útočníky zatlačili do moře...
            • Jack1947
              Kdyby se spojily tak by to zmákli, třeba nechápu takovej Olympus has fallen nebo jak se to jmenuje to je blbost stejně jako Red dawn ( patriotická blbost ale tomuhle - námětu asi nejblíže).

              Počet vojáků jak víme není vše že...
            • TheGGG
              je to sci-fi, takže je jasný, že si tam budou vymýšlet. No a jak říkám, líbí se mi téma, neznám hru, kde by se takto bojovalo proti okupační armádě. No a rusáci už jsou ohrany a nikdo jinej už moc šanci stejně nemá. Jako je jasný, že úspěšnou invazi do USA, by nezvládlo ani Rusko, Čína a KLDR dohromady, ale zas nenech se mýlit jacku, čína má třetí nejmocnější armádu na světě a největší armádu na počet vojáků, navíc to taky nejsou nějací hadrnící jak KLDR, ale mají slušnou výbavu a výzbroj...
            • Jack1947
              Aha, já myslel že to právě naváže tam kde 1čka skončila tak nic no...Čína taky není nějaká extra-armádní velmoc.
            • Taky si nemůžu zvyknout na to KLDR místo Číny. Jako představa, jak takový stát, který má problémy sám se sebou porazí půlku Asie a USA je no....úsměvná.
  • "Gerilový" ? Nevim zda se mam smat, protoze to je opravdu smutne.
    • Kde to vidíš a co se ti na tom nezdá? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit