Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mimochodem, nezvanil neco Vavra o realismu? Ze tam tak pekne realne od tech mecu srsej jiskry, ja kdyby je nekdo pohladil rozbrusovackou ...
  • Hm začínám se obávat své investice, kterou sem jim poslal. Tohle zdaleka nevypadá a ani se nepodobá, tomu co naslibovali na kickstarteru. Velká huba a skutek utek! *12*
    • kostejnesmrtelny
      Ta tvoje poslední věta Vávru pěkně vystihuje *3*
    • kdyz ptacka lapaji... :D
  • Plnil jsem všechny questy,sbíral jsem kytky a připravoval si lektvary,četl jsem všechny knihy a pokecal s každou postavou co šlo a taky v páté kapitole v jeskyni v bažinách jsem leveloval postavu cca 10 hodin(je to ta jeskyně kde leží mrtvola a vedle ní ohniště).Protože jsem nevěděl co mě čeká a hrál jsem hru na nejtěžší obtížnost tak jsem si řekl že je lepší se pořádně připravit než mít pak problémy na konci.Nakonec se z mého Geralta stal co se týče levelu postavu legendární zaklínač *1*
  • Nemá smysl tu hru hodnotit když je to beta to je myslím si jasný.Podle mě to vyjde možná do konce roku ale spíš až 2017.Moc se na tohle rpgčko těším a samozřejmě to budu hrát v českém dabingu který je stopro jistý.Akorát mě mrzí že tam nebudou děti a questy typu zatoulala se mi dcerka prosím najděte mi ji,můj kluk je nemocný potřebuje od babky kořenářky lék,atd.Jsem hodně zvědavej kolik tam bude finálně questů Vávra říkal na Gdc sedmdesát ale někde jsem zase četl že jich má být něco kolem třiceti.Jde mi o to aby to bylo dlouhý aspoň jako první Zaklínač tomu jsem dal nějakých devadesát hodin(samozřejmě jsem hodně leveloval Geralta proto jsem u toho strávil tolik hodin) .Animace jsou pořád nic moc,souboje vypadají zajímavě,krajina vypadá nádherně.Až to vyjde tak se zavřu na víkend doma dám si nejtěžší obtížnost a budu jenom hrát a málo spát *1*
    • 90 hodin u prvniho zaklinace, tos otocil kolikrat dokola?
      • TheGGG
        já mám kolem 100 hodin a to jsem to hrál jednou...
        • ok, ja tak 30, prislo mi to prisne linearni a tak jsem si nedokazal predstavit, ze tam nekdo zkejsnul nasobne vic
      • Pro n odpověď viz výše
  • ješte mala poznamka ohledne dialogu - zda se mi že toho textu je tam mnoho, nebude se mi chtit dlouze vykecavat s nejakou vesničankou.
  • Tu je 30 minútové video z beta verzie hry (neviem na akom stroji tú prezentáciu robili, ale ten framerate je otrasný):
    https://www.youtube.com/watch?v=qLTu9Ih75HI
    • na notebooku, mas to tam napsany
  • mam obavu že to bude CPU killer
  • Viděl jsem těch 30 minut z bety a je to fascinující směska geniality a amatérismu. Animace postav jsou strašný, ale ten les! Ty louky! To bude paráda se tím brouzdat. *4*
    • ty animace jsou geniální, akorát pořád nevim jestli ty rytíři mezi sebou bojujou, hrajou na babu, nebo sbíraj houby
  • OMG tak uz jsem chtel blahem slintat, kdyz jsem videl "animaci hromadneho boje" od casu 2:21 ve videu.... rikal jsem, ze to snad neni mozny tak realisticky vymodelovany, ale pak mi doslo, ze to je nafilmovany realny souboj lidi :-) :-) Skoda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit