Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gesto
    Za poslední 2 roky vidím pořád stejné věci,,, to co je v betě, ta hra nikdy nic jiného než beta nebude a vlastně už i to že se rozdělila na 3 části a další dva se budou dělat až když jednička bude mít prodeje znamená že nemají nic !!! maximálně tak vtipné historky s natáčení a milion videí které neukazují nic jenom to co už tady bylo, a i podle videí to vypadá že se ve hře budeme muset šermovat s každým vandrákem 10 minut a to všechno bůh ví kdy... jenom je škoda že tyhle vývojáři dělají špatné jméno dalším vývojářům a těm už žádný bohatý mecenáš nedá ani korunu...
    • Asharak
      Tady ale mluvíme o Kingdom Come - Deliverance, spletl sis asi forum *3*
    • Veskoslav
      Až na to, že beta je až další měsíc, chytráku. Mimochodem psal jsi, že ta hra nebude mít ani úspěch na KC, zatím ti to tipování moc nevychází. Předpokládám, že hru jsi ještě nehrál, co?
      • gesto
        Netipuji chytráku, nemusím ze sebe dělat blázna jako ty, ale to co píšu je pravda a ohledně KC jsem nikdy nepsal že tam hra neuspěje, psal jsem že se má celý KC zrušit a s čím teda nemám pravdu ? místo vydání tady budeš mít další betu a hra se najednou neví kdy vyjde, hodně štěstí s čekáním než tahle hra vyjde tak už bude i5 a i7 v muzeu
        • Ahoj.
          Hru jsem hrála a pán má naprostou pravdu pravdu. Už od začátku jim navazují trámy v rozích domů. Později dokonce přidali slepice a lektvary a teď naprsto dokonalý a bezchybný šerm. Kdo má odvahu tvrdit, že to nevypadá jako v reálu, nikdy tu hru nehrál, v životě se nepral ve válce, nikdy nejel na koníčka a není schopen si ukovat meč. Nikdy!!! Nikdy již nebudou čechy stejné!
          • JOoo ... a co teprve ty dokonale vybaveny domacnosti, at vlezes kam vlezes, tak vis, ze vpravo do sednice, vlevo ohniste, na nem kotlik a vnem varecka ... nic nemusis hledat. V kazdym baraku je to presne stejne.
            • Si představ, že sousedi maj sporák, jejich sousedi maji sporák, jejich sousedi maj sporák, jejich sousedi maj sporák, jejich sousedi maj sporák
        • Blue.Shark
          Blázna ze sebe děláš už jen tím, že veřejně prohlašuješ "něco by se mělo zrušit, protože tomu nevěřím". Raději hru s odkladem, než rozbitou jako třeba Batman. Někdo si dokáže představit náročnost vývoje, někdo zase ne.
        • Veskoslav
          Je pravda? Humorné. Víš, já tu hru mám na Steamu, takže můžu posoudit pokrok. Ty ne, jenom blbě kecáš.
          • prosim odkaz na steam, diky
            • pac ji tam nemuzu najit..
          • gesto
            Aha tak proto za tu hru tahle bojuješ, první hra co sis koupil že ? jaky to je pocit ? mít jednu položku v knihovně na steamu ?
            • Veskoslav
              Svůj Steam jsem zde postoval, spousta lidí z Games mě má v přátelích. Raději se neztrapňuj ještě více:)
  • Ješte poznámka. Když už mají tak propracované souboje, vyložene by se tam hodil kompetitivní multiplayer. Když už nic jiného alespoň jeden na jednoho jako v Chivalry nebo male areny. Samozrejme ideální by byly velke multiplayerove bitvy s oblehanim hradu atd. *4*
    • Arény prý mohou být. To by bylo hodně dobré. Neco jako dobové turnaje. Snad se hra bude prodávat a tohle tam dají
    • Veskoslav
      Nebude. Čistě SP hra.
  • frag.ment
    Už to píšu po několikáté, ale myslím, že KC nikdy ve finální podobě nevyjde. Původně to měla být jedna velká hra, pak to rozkouskovali na 3 části a ta první měla podle původních plánu dávno vyjít ne? A jejich investor Bakala prodělal pár peněz v OKD..
    • S tím "prodělkem" je to mnohem složitější, OKD je NWR a NWR už není Bakala a on vlastně nikdy neprodělal, spíš miliardy vydělal.Peníze vysával roky, a v momentě krize se NWR zbavil. Takže si může financovat KC jak dlouho chce, jsou to pro něho drobné a asi i zajímavá zkušenost z financování herního průmyslu.
    • Starcraft měl být původně jeden, knížky song of ice and fire neměly přelézt počet tří... TOhle se děje dost běžně. Proč najednou tohle má selhat? Zvlášť když to vede někdo se zkušenostma.
    • Veskoslav
      Dávno vyjít? Co to mektáš? Vždy se psalo o 2016 jako o datu vydání. Původně to bylo vždy plánované jako 3 epizody a další dvě mají vzniknout podle ohlasu na tu první. Pročti si proboha KC kampaň a nemel s prominutím h*vna. Mimochodem Bakala má se současným OKD asi tolik společného, co Jack a rozum.
      • frag.ment
        Než začneš mlet h*vna ty tak si něco přečti ty vymatlanče (www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/1704606-bakala-odchazi-ze-zadluzene-nwr-pod-kterou-spada-tezebni-firma-okd-ovladli-ji). A já se bavím o začátcích prací na KC, kdy ještě vůbec na kickstarteru nebyl. Ale jo, jinak si fakt nejchytřejší..
    • my, na pc, mame casu a her dost, na to si pockat *5*
    • Sr_Lobo
      Co myslis tim puvodne ? Uz pred kickstarterem se vedelo, ze to bude na tri epizody, kery se budou vydavat podle toho jestli bude uspech.
      Planovat je krasna vec, ale vodcad pocad - viz posledni batman.
      • Co je s Batmanem? Nejlepsi hra, co jsem si koupil se season pasem na ps 4.
        • Sr_Lobo
          No na PS4 mozna, tak jen aby to tady pri predcasnym vydani nevypadalo naopak - PC cajk a konzole v riti.
          • Tam je to tusim hodne dano tim, ze konzolovou verzi delalo Rocksteady, pc verzi Iron Galaxy Studios. Ale zas tolik do toho nevidim.
            • Sr_Lobo
              No jasnacka, ale nic to nemeni na tom, ze odpovedny vydavatel by mel radsi neco odlozit, radne to zkontrolovat a odlozit, nez vydat kikotinu a pak doufat ze se to nejak vleze.
  • Vynikajíci jak si na tom dávají záležet. Jen nevím jestli tam budou i jiné typy zbraní než meče (kladiva, sekyry, palcaty, kopí, remdihy atd). Bylo by divne kdyby meli do detailu propracovany souboj s mečem a nemohli byste vzít do ruky pro husity typicky remdih.
    • zatím nebudou, možná později jako dlc
      • johnysak
        Prda a dva ořechy leda.V samotným videu, jestli ses vůbec díval, jsou kladiva, sekery, palcáty, dýky, štíty.
    • Veskoslav
      Až na to, že v té době ještě Husité tak nějak nebyli v "kurzu":) To ještě náš tlusťoučký Jan hus byl naživu.
  • Mart9
    Ten začátek je vtipnej. "Šermířské souboje ve většině hollywoodských filmech jsou joke.....Našel jsem Petra Nůska, který dělal choreografii ve slavných hollywoodských filmech *15*
    • Dela dle poptávky....
      • Mart9
        Jasně, pak pěkně povídal, ale ten Danův úvod byl prostě vtipnej
  • Paulcz
    tahle diskuze je ubohá i na zdejší poměry :)
    • vcelku je podobna tem zahranicnim, kde je tematem KC. Par fanboju jeste z mafie, par normmalnich, co to berou jako malou indie hru, par normalnich, kterym se to nezda. Vyhoda tech zahranicnich spociva v tom, ze Vavru a jeho hlody nikdo nezna. Steam, ofiko forum a pod nepocitam.
      • Paulcz
        Tak to mám štěstí, že nejsem normální :)
  • To je ale řádně zabalený vyjádření o odložení.
    • To jo tvl, ale bude tam šerm... *1*
  • TheGGG
    ten šerm je najednou nějakej horší, než co si ho pamatuju z prvních ukázek... postavy do sebe dle videa občas nějak divně zapadnou, fyzika je otřesná, působí to strašně nepřehledně... zatím teda vávra nic moc...
  • A ostatní stále odpovídají, že meleš hovadiny.

    K tomu rozdělení. To je zcela běžné když máš plán pro mega investici a ta není, tak to prostě dáš na 3 díly. Když někdo dělá hru, kde řeší prvky které jinde nejsou tak se to vždy protáhne. Podívej se na historii her a zejména na první díly her. To se odkládalo a odkládalo, jak museli řešit něco nového. Další díly již byly rychle. Engine byl hotov, základní sytém také. Pak to můžeš sypat jako Ubi AC.

    A Bakala...To fakt nemá smysl řešit. Nezkrachoval a vlastní řadu nemovitostí atd. Chudák to není.
    Jestli to odloží jak píši na EG, protože vydavatel bude chtít vydat hru na konzole a PC v jeden den, tak to nevadí. Hra bhude hotová, něco se extra doladí a nemá smysl pro malé studio mít 2x PR. Navíc tak pak asi bude i dabing CZ. Když to odloží na zimu.
    • Veskoslav
      Odložení pc verze naopak nasere spoustu lidí, protože KC kampaň byla z větší části financována právě pc komunitou a výběrem pc platformy. PR oddělení je fajn, že je upřímné ohledně vydání, ale to nikoho nezajímá. Každý uvidí to, že kvůli konzolím nedostanou pc hráči hru v létě 2016. A to pak uvidíš ty "recenze" hráčů atd. Ti to dají Warhorse sežrat.
    • reakce na frag.ment
  • ty kjávo ten s tim mečem kvedlá jak s měchačkou když se vaří guláš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit