Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemá smysl tu hru hodnotit když je to beta to je myslím si jasný.Podle mě to vyjde možná do konce roku ale spíš až 2017.Moc se na tohle rpgčko těším a samozřejmě to budu hrát v českém dabingu který je stopro jistý.Akorát mě mrzí že tam nebudou děti a questy typu zatoulala se mi dcerka prosím najděte mi ji,můj kluk je nemocný potřebuje od babky kořenářky lék,atd.Jsem hodně zvědavej kolik tam bude finálně questů Vávra říkal na Gdc sedmdesát ale někde jsem zase četl že jich má být něco kolem třiceti.Jde mi o to aby to bylo dlouhý aspoň jako první Zaklínač tomu jsem dal nějakých devadesát hodin(samozřejmě jsem hodně leveloval Geralta proto jsem u toho strávil tolik hodin) .Animace jsou pořád nic moc,souboje vypadají zajímavě,krajina vypadá nádherně.Až to vyjde tak se zavřu na víkend doma dám si nejtěžší obtížnost a budu jenom hrát a málo spát *1*
    • 90 hodin u prvniho zaklinace, tos otocil kolikrat dokola?
      • TheGGG
        já mám kolem 100 hodin a to jsem to hrál jednou...
        • ok, ja tak 30, prislo mi to prisne linearni a tak jsem si nedokazal predstavit, ze tam nekdo zkejsnul nasobne vic
      • Pro n odpověď viz výše
  • Tu je 30 minútové video z beta verzie hry (neviem na akom stroji tú prezentáciu robili, ale ten framerate je otrasný):
    https://www.youtube.com/watch?v=qLTu9Ih75HI
    • na notebooku, mas to tam napsany
  • Tady je ukázka "bitvy" ze Skyrimu, jestli o po tomto bude mít někdo dál blbý řeči na tu bitvu v betě kingdom come, která je pouze první zkouška, jak by to asi mohlo vypadat, tak pochybuju o mentálním zdraví toho jedince, jako vážně, proberte se http://youtu.be/QiTKD7JKy80
    • ve skyrimu je hlavne nulova ai
      a co je horsi, ani to nejspis nebyl ucel narozdil treba od souls her, kde to jsou schvalne vsechno trubky tancici jen ty svoje tanecky porad dokola
  • Na některý hry se vyplatí počkat. Myslím, že mám co hrát. Raději vypilovanou hru v datum vydání (což je díky hamižnosti velkých publisherů čím dál větší problém nových titulů v den vydání), než pak čekat na opravný balíčky a číst rozvášněné diskuse, jak to nefunguje. *5*

    Nejen hraním je člověk živ.
    • tak cekej, a pockas si a patrne i zaplatis hodne...

      njn 99 clanku o teto jeste nevyjite hre v prumeru 1-3 mesicne, kdyby byl v nazvu zaklinac 4 tak se hned pise o brutalnim nechutnym Hype co :)
      • Nezastírám, že i já mám lehce zvednuté obočí určitýma pochybnostma, ale gatě zatím nestahuju, brod je ještě daleko.

        Až se budou cítit na to, že jsou s tím hotoví a vydají to, pak poznám, jestli je tahle hra to, co měla být a jestli mne zklamala, nebo ne.

        Ke který hře dneska není hype.. *5*
      • Zaklínač je kokotina
        • Jasně, a proto se napsalo 8 knížek. Kdyby to vážně byla kokotina, tak A. Sapkowski nenapíše víc než povídku. :D
          • Jenze hra nema s nizkama spolecnyho nic, rozhodne 3 uz ani trochu. Uz jen ten zaklad, ze zaklinac vzdycky VI, co de zabit a podle toho se na to pripravi. To jeste jakoz takoz fungovalo v jednicce. Hlavne ze ve trojce se vsude povaluje hromada kramu, ktery ti akorat plnej invetar, protoze jinak nejsou knicemu.
  • Kingdom Come: Deliverance Video Update #13 v češtině

    https://www.youtube.com/watch?v=4eaLoZI8RVg

    - čekám kdy se ozve někde a bude to chtít rusky, když to CZ nakonec dostal
    *3*
  • wenceslaus
    "Kingdom Come: Deliverance enters beta in a couple of days, on 3rd March."

    -Eurogamer
  • Po sesti letech vyvoje to snad konecne vyjde. Ale z toho videa na mne dychala nuda, nemuzu si pomoct.
    • wenceslaus
      Konečně?
    • * mam na mysli ten 30 minutovy gameplay.
  • další bulvární článek o ničem, úplně vycucaný z prstu dělaj jako, že vše vědí ale oni vědí prd, plná hra se optimalizuje už od prosince a to je dost času do léta, mají většinu hotový, beta nemá nic společnýho s tím jak na to momentalně jsou, to jsem teda nečekal od tiscali
  • Sr_Lobo
    Ať to klidně posunou o další rok když by to nemělo bejt ono, zrovna u Warhorse věřim, že to na tý hře bude ve finále znát.
    • A ty prihodis dalsich par melounku ze svyho? Nebo jako vetsina zdejsich naivu ocekavas, ze na tom budou makat gratis? *7*
      • Sr_Lobo
        Bohuzel, nemam zadny volny melounky, ale nevsim sem si, ze by si stezovali na nedostatek prijjmu.
  • Začíná se to stávat zapomenutou minulostí, alespoň pro mne. Trvá to věčnost a až to vyjde, tak to bude prúměrná blbůstka. Engine se měl použít na Arma atp. Les je tam tedy krásný a právě onen bych viděl v akční hře, ale ne tak oholené a krátké jako bude tato... Zlodějina, nic víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit