Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Abiczko
    No už aby byl červen...
  • oktavius66
    Panebože já to nevydržím ! Už jenom tak blízko ke 14. Červnu ! Ale počkám si na 7.7. To mám narozeniny, tak to budu chtít rovnou CZ sběratelskou edici *15* ...
    • Tak to začnem hrát nastejno, tak třebas pak dáme nějakej ten multiplayer spolu :)
      • oktavius66
        Tak to si nechám líbit ;)
  • Pete.palis
    Ty na tom tak makali, až se zapomněli oholit... *5*
    • jo no .. zastanci nakejch dlouhejch vousu :D
    • Treba jsou tajní rockeri.Nebo agenti.
  • aha takze kdyz uz jsme vam prestali klikat na ty vase nefunkcni videa s 10s reklamou tak nam tu sr*cku narvete i do chatu ?! Kdyby to byly alespon cenove vyhodne nabidky her nebo neco co muze zdejsi komunitu lidi zajimat. Tohle kdysy byval seriozni web o hrach pamatujete ?
  • Toz to nevypada spatne.Škoda že je to na PS3.Tedkom uz nema cenu kupovat PS3.
    • práveže teraz je najlepší čas na kúpu ps3...... je za najnižšiu cenu a je na nej najvačší výber hier...... plus vedia jej výkon najefektívnejšie využiť..... plus ju ešte čakajú pecky beyond two souls, The last of us, GT6...... ako môže niekto povedať že to už nemá cenu kupovať práve v čase ked sa jej potenciál využíva naplno..... to je teória ako prase
    • Další odborník...
  • ale opravdu radsi si pockam na 4.Stejne 4 pujdou emulovat hry ze 3.Anebo se mylim
    • Ronox
      Nepůjde kvůli úplně jiné architektuře. U PS3 bylo možno spouštět PS2 hry jen na první verzi nebo devkitech pak už s tím byl problém. PS4ka má úplně novou architekturu blíže k pcčku. Jak se tu píše SONY by to rádo vyřešilo Gaikaiem, ale to je zatím pro ně hudba budoucnosti, protože jsou stále ve fázi testování. Mrkni na tu představovačku ps4ky tam to je vše.
    • Ne, ale chystaji tam sprovoznit stremovani PS3 her pomoci Gaikai.
      • To je jen spekulace o planech do budoucna, ty to podavas jako hotovou vec, ktera bude spucasti ps4.
      • Což v praxi znamená, že když se ti něco posere s netem tak si je vůbec nezahraješ.
  • Mam pocit ze polovina věcí které vývojáři slíbí tak tam nebude nebo bude nedoresene.Například stealth,atmosféra a nepřátele.
    • No nepřátelé jsme zatím v žádným gameplayi neviděli no
    • *1* A co tam teda podle tebe, ty herní guru, bude? Menu a rovnou titulky?
  • Čím dál víc se na to těším. Ještěže si můžu to čekání krátit pomocí Last Stand - Dead Zone.
  • corfer
    Já nějak nevím. Vypadá to krásně, atmosférou se mi roztéká monitor a dvojice hlavních protagonistů působí velmi sympaticky. Tak proč se mi na té hře pořád něco nezdá? Možná mi už prostě leze krkem ta vize ,,postapo" společnosti, kterou sužují davy krvežíznivých, smyslu zbavených monster.
    Stejně si tu hru ale pořídím a budu radostí prozkoumávat všemožná skrytá zákoutí. Jenom doufám, že mě při tom ty ,,houby" nebudou moc rušit.:)
    • Nevím, jak moc to s těmi skrytými zákoutími bude husté. Na mě to zatím působí nanejvýš koridorovitě.
      • Od zacatku rikaj ze z bodu A do bodu B budou alepson 2 cesty + zakouti...
        • No to ale taky může znamenat třeba volbu "jít skrz barák/obejít barák". Rozhodně to nemusí být něco, co si já představuji pod "prozkoumáváním všemožných skrytých zákoutí"
          • corfer
            Je asi dobré si uvědomit, že od Last of Us nikdo nečeká otevřenost ve stylu naprosté volnosti pohybu. Úplně si vystačím s designem, který zahrnuje jednu ulici lemovanou obchůdky, bytovkami a dalšími přístupnými budovami, kde na sebe nechám dýchnout tu ,,zašlou slávu".
            Takový herní zážitek od Last of Us čekám - spoléhám na atmosféru zmaru a jestli se budu moci vydat jen jednou cestou, to je mi upřímně jedno.:)
  • Tushan
    a pak se divím že jsou z toho všichni tak paff takovej hype tu už dlouho nebyl furt nějake članky a novinky *7*
    • zdeeneek
      Tebe ten udajnej hype ale evidentne nezasahl. Srovnavat tuhle hru s Uncharted ... Logicky se pise o hrach, ktery uz jsou tesne pred vydanim, o cem jinym by se tu melo psat? O hrach, ktery jsou na zacatku vyvoje, nic se o nich poradne nevi, protoze vyjdou az za par let?
      • Tushan
        určitě by se našlo hodně zajímavějších věcí, ale PR rádoby novinky o každé kravině co se šustne okolo tohle hry je snadnější získat.....
        • Blue.Shark
          Tento hloupý způsob přístupu k věci zdá se mi poněkud nešťastným *7*
        • Tak sem nelez opice..
    • Tvoje permanentní snaha shazovat tuhle hru u každé novinky o ní začíná být dost únavná. Běž si radši ve volném čase zaplatit nějaký kurvě za pěknou noc, abys mohl smočit a nebyls takovej ubohej trollující mrzout. Určitě ti to prospěje.
      • Tushan
        ale tak co se divím pí..s co nemá vlastní názor a jen nadává je na games vcelku normální.
        za kurvama choděj jen ti co se chovaj jak hovádka boží a to seš tady Ty
        • že uncharted *15* hahaha ..... tvoje rožlišovacie schopnosti si zrejme stratil niekde na školskom výlete alebo čo.... http://www.youtube.com/watch?v=AAuhmSmk5wU
          http://www.youtube.com/watch?v=8ZYkj0glnqs
          nechápem ako niekto v týchto dvoch hrách môže vidieť spojitosť....
      • Tushan
        wtf ... kdejakeho trolla tady mažou ale takovou zho..dilost tu redakce nechá ? dobry no
    • Na druhou stranu, když člověk čte ty informace tak se ani nediví..kdy naposledy tu byla hardcore-survival hra s 13h gameplaye ?

      Ono i ty HC hry je těžký sehnat (moje poslední koupená hra je vlastně Demons Souls, protože Dark Souls už mám několikrát dohrané)

      Pro jistotu sem neviděl ani minutu gameplaye (pokud nepočítám vývojářský deníčky). Takže se na to těším jako malej (tedy asi stejně jako na DS 2) :))
      • Aby jsi nebyl zklamanej, prozatím to nevypadá na fakt hardcore survival hru, jen na survival hru *4* Kez by tam byl nejakej mod/obtiznost kdy by fakt i konfrontace 3 lidí byla bitva o život...
    • Vydání za rohem, jedna z nejočekávanějších her letoška (pro PS3 hráče určitě), studio které vydává výborné hry...čemu se divíš?
      • Tushan
        mě osobně to připada naprosto stejny jako uncharted akorad je změněné prostředí a z toho si važně na prcku nesednu..
        • Tushan
          zrovna naposledy co sem se díval na gameplay tak tam střílel nějaky týpky a uplně to na mě řvalo UNCHARTED !!!!! tak že by to bylo nějake HC survival... asi těžko
          • Jojo, Joel ma vetsinou 3-5 náboju a na tebe to rve Uncharted *1* Hral jsi ho nekdy?
        • Ale notak. Uncharted je akcni hopsanda kde postrilis tisice vojaku nez uvidis titulky, klasickej Indiana Jones dobrodruzstvi... Toto je survival akce, kde se plizis a nebo pred necim/nekym utikas... S Uncharted to ma spolecnyho tak leda studio,grafiku a third person pohled...jestli ti to ale staci, budiz (zrovna hraju Batman Arkham City, takze vlastne Uncharted)
    • Keyz
      Možná větší, než u velkých FPS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit