Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čau, jen se chci zeptat, bude tahle hra mít české titulky? Jen se ptám, všude na předobjdenávkách je jen angličtina, ale třeba předobjednávka Assasína unity má české titulky už teď. Tak fakt nevím, díky :-)
  • Ti, co odsuzují hry ještě před vydáním si teď nahnali ego po tom, že měli (částečně) pravdu s Watch Dogs, takže teď si budou dovolovat víc a házet na Shadow of Mordor špínu typu: To je vykrádání Pána prstenu. Je to jen ubohej fantasy klon Assassins Creed a tak dále (*7* *7* *7*) . Upřímně doufám, že se ta hra povede, aby jsme to těmhle rádoby haterům a trollům mohli omlátit o hlavu.
    • kickasl
      Trolove budou nadavat, i kdyby to vylecilo rakovinu a nastolilo svetovy mir.
    • kennyB
      Pravda *3*
  • Řikejte si co chcete ale já se na to těšim víc a víc
  • NPC ktere reaguji na hrace OMFG TO JE UZASNA NOVA TECHNOLOGIE TAKOVY FUTURISTICKY!!!!

    Tet vazne WTF Oni se chluby tim ze je ve hre vice typu mobu ??? VAZNE???? Oni se chluby tim ze NPC reaguji na hrace??? VAZNE??? to uz sme tak zdementneli narod ze tohle povazujeme za neco uzasnyho ??? OMFG to by zvladnul udelat 1 programator za odpoledne na koleni.

    OD POHLEDU JE TO OPET KONZOLOVEJ ODPAD
    • Premyslim, ceho si v tom pripade odpad ty?
    • Nauč se gramatiku retarde
    • TheGGG
      víš jakou má konzole výhodu? není na ní caps lock.
  • prvni vec co me pred touhle hrou varuje ze to bude dalsi konzumni shit, je nazev, ktery se az moc snazi upozornit na Tolkienovo univerzum pricemz s nim nema nic spolecnyho(v knizce jsem nezaregistroval zadnou zminku o hrdinech, kteri by meli stejnou)
    • To, že je to hra podle známé filmové/knižní předlohy ještě neznamená, že je to sh*t. Například Metro 2033 bylo poměrně dost známý před vydáním hry a nedopadlo to nejhůř. A třeba takový Wanted: Weapons Fate je podle filmu a není to nejhořší
  • Vše závisí na Nemesis, a jak bohaté bude prostředí Mordoru. Ale už teď se těším. Vždyť v této hře si můžete, podle všeho, podmanit trolla a poslat ho na nějakého skřetího velitele, který vás předtím zabil. A hezky z bezpečí se dívat, jak tomu šmejdovi ukousne hlavu.
  • kubi-wan
    Spousta lidí tu hru odsuzuje předem, ale já se na ni vlastně docela těšim.
    • MrSanta
      Na mě taky působí docela dobře. O Tolkiena se nestarám, Středozem mi je u pérdele, takže nejsem stižen zbytečným hatem. Mohla by to být zábava.
  • Aragorn docela amatér proti tomuhle borci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit