Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    dufam ze ta hra bude dobra pretoze ak nie tak to bude celkom pr*ser po tom hype a publicite :D
  • Tie prestrelky na planetach - zacina mi to pripominat "rail shooter" z replay. Sean Murray kdesi v nejakom rozhovore vyjadril, ze hrac sa bude pohybovat a skakat rychlejsie, tak hadam nekeca...
    Inac to video neukazalo nic nove, ale je to asi teaser na novych ludi ktori to vsetko nemaju napozerane z youtube.
    No nic, za par tyzdnov bude sranda...
  • Tohle se na konzolích bude prodávat jako teplé rožky. My ostatní si počkáme na Star Citizen.
    • snad si to tvoji vnuci zahrají...
    • No to si pockate...
      • Na kvalitu se vyplatí si počkat. Fandové Last Guardiana se mnou určitě budou souhlasit.
  • Kdybych tohle viděl před ohlášením Star Citizena a Elite, tak bych byl určitě nadšený.
  • kromě všech zmíněných obav mě taky zaráží, že neukázali (pokud vím) jedinou pustou planetu bez života a atmosféry. Pokud budou všechny triliony planet 'earth like' tak je to těžkej fail. Pokud ne, tak na těch pustejch šutrech musí být nějaký gameplay (kterej chci vidět), jinak jsou k ničemu, tudíž taky fail...
    • Nekde myslim psali, ze nejake zakladni formy zivota ma mit jen asi 10% planet, slozitejsi formy zivota 1% a neco ve style Zeme pak jeste daleko mene. Jaky a jestli vubec nejaky bude gameplay na planete bez zivota to nevim.
      • No tak to bude velka parada. =D Letim, pristanu, hm, bunky, dobry, letim, pristanu, hm, nic, letim, pristanu, hm, nic, letim pristanu, hm, bunky, dobry, letim, pristanu, hm, nic... Kolik za to chcou? LOL 60 EURO?
        • a nebo treba budes mit scaner planet a budes pristavat jen tak kde je to potencionalne zajimave? A kdyz budes chtit tak si klidne muzes pristat na sutru kde nic neni.
          Nejlepsi bude pockat si az to vydaji a zjistit jak to skutecne bude.
        • LoL, ale kdyby byl život na každý planetě tak budeš remcat taky... typický čecháček
    • Veny
      Problém je, že pokud planeta život udrží, nejspíš na ní už nějaký život bude... a mezi 18 triliony planet se jedna bez mnohobuněčných organismů určitě najde... jestli žádnou nenajdeš, pak si stěžuj *1*
    • Lidi sou vecne nespokojeny, v Elite lidi zase remcaj ze tam nejsou zadny planety se zivotem, ale jen planety bez atmosfery. (a jo je mi jasny ze kombinace obojiho by byla nejlepsi, nemusis mi to psat.)
  • Kolik říkali? 3 trilióny planet? K čemu? Mě jich stačí pár, kvalitně zpracovaných lidskou rukou... ne pomocí algoritmu.. :( ..jak už někdo psal, mám strach že to bude bez duše.. takové, tupé bloudění
    • No, udelat treba sto planet rucne..na to by musel bejt ream par tisicovek vyvojaru jako melo GTA 5 a jeste by to trvalo deset let. Rusaci udelali Precursors, tam byli planety delany rucne, trvalo jim to pet let a tech planet tam bylo sest..si to predstavujes jak hurvinek valku.
    • Taky si myslím, že to bude pořád to samé dokola. Já bych uvítal třeba možnost lítat přímo nad povrchem planety, někde se případně usídlit, atd.. Když bych to měl přirovnat k něčemu, tak třeba minecraft, kterej nehraju, ale pro porozumění je to dobrá ukázka. Podle mě bude na všech planetách to samé, boje ve vesmíru, nevím nevím, uvidíme. Ale obávám se, že to nebude ono...
      • Nad povrchem planety lítat půjde, ale jsou tak prťavý, že jí obletíš za minutu, usadit se nepude, protože jakmile z planety odletíš, tak se zresetuje... jó kdyby tak udělali planety reálné velikosti, na kterých by byly různé biomy a odpovídající zvířata a kytky...
        • Opravdu se planeta po odletu zresetuje?
          • Po nějaké vzdálenosti určitě. Změny by se měly vyrušit a případně se planeta znovu načte (do továrního nastavení) - ono jinak bychom asi mohli zamávat naší ramce.
            Space Engineers mají planety se zachováním stavu, velký tak, že si člověk mne ruce jak tam bude tvořit, ale jak se dotkneš větší plochy, jde hra do kytek a předpokládám, že ten jejich engine mají poměrně už vychytaný.
            Uvidíme Planet Nomads - takový český vesmírný survival - ale taky nepočítám, že bude hra stabilní po každém otočeném kameni.
            Spíš se počítá s tím, že v NMS budeme pokračovat dále a ne se pak vracet. Upřímně mám obavy z toho, že všechno co už ukázali je v podstatě všechno - opravdu se snažím být co nejméně pesimistou. *15*
            • este raz a pmaly. Proceduralne generovanie mi nieje cudzie ale tu si treba vyjasnit dve veci. Proceduralne sa vygeneruje planeta - jej biodom, ako je zalesnena/zaburinena, ktore zivocichy obsahuje a podobne. To je v zasade par konstant, zalezia ako maju postavenu funkciu co im to generuje. To je v poriadku. Zatial ale varime z vody co bude mozne na tej planete robit a do akej miery je ta planeta modifikovatelna hracom a jeho cinnostami. Z toho co ukazali tam nejake krute moznosti modifikovania povrchu ako v Space Engineers asi nebude. Takze po opusteni planety sa maximalne ulozi asi nejaka zakladna kotru si tam clovek postavil a to je vsetko. Po pristati znovu, sa fauna/flora znovu vygeneruje a nacita sa akurat ta zakladna a pripadne par dalsich zmien.
              Space Engineer je voxelovy takze tam sa uklada komplet cela planeta aj zo zmenami - pametove naroky su niekde uplne inde. Ostatne aj pri NMS po navstiveni velkeho poctu planet a ich "modifikovani" to bude tiez slusne zrat disk/pamet.
            • Tohle není pravda :) . Tihle lidé přišli na možnost jak pomocí čísel (čti matematiky) generovat vše co se kolem tebe děje v reálném čase ve vzdálenosti kam až tvé oko dohlédne. V případě, že cokoli na planetě změníš, hra to převede na čísla a po tvém odchodu ihned všechno mizí. Není tedy načtená celá planeta, pouze to kam dohlédneš, ale to nikdy nepoznáš. Jakmile se budeš na místo se změnou vracet, hra načte celou planetu i s tvou změnou znovu. Na servery se tedy pouze upravuje matematický kód, není tedy třeba aby měla hra 50 GB jako jiné AAA tituly, ale má tolik diskutovaných 6GB...
            • Vytvarat dnes prezistentny svet na urovni planet so slusnou detailnostou - t.j. na urovni rastlin, zivocichov, nerastov s rozlisenim povedzme na 1m (koli stavaniu) je stale neralne (teda mat nejaky vysoky pocet takychto planet). Technicky si to viem predstavit jedine ze by sa vzdy streamovala a ukladala cast na disk ale aj toto riesenie ma svoje limity.
              Planet Nomads asi tiez nedovoli nejake krute extremy co do poctu planet kedze im to bezi na Unity aj ked tvrdia ze vela veci si tam prerobili.
          • A kdyby jo, cemu to presne vadi? Stejne jich tam bude bambilion a nebudes mit asi zadnej duvod se na nejakou vracet, leda kvuli obchodovani a ekonomika se urcite resetovat nebude.
  • Ta zbraň z obrázku mi připomíná Chrome, i když nevím proč :D
    • sleepless
      Teď, když to říkáš.... bych si Chrome docela zahrál.
  • Porad nevim co od toho cekat. Ta hra muze byt klidne devitkova pecka nebo trojkova sra*ka a ani v jednom pripade nebudu absolutne prekvapen.
    • walltar
      Já se spíš začínám bát, že to co zatím ukázali bude vše co ve hře bude... Potom bych to viděl na cenovku kolem 30$
      • Me by zajimalo co by ste tam jako chteli..dalsi minecraft? Sims?..nebo ja nevim co. takovej Freelancer toho nabizel daleko min nez No Man Sky a nikomu to dodnes nevadi.
        • walltar
          Co bych čekal nevím... ale podle toho co ukázali to prostě působí jako taková druhá Elite (po vydání). Obří galaxie s nulovou hratelností.

          Tady to bude trochu lepší, díky tomu že můžeš navštívit planety, ale stejně tě brzo přepadne nuda, protože začneš poznávat díly ze kterých jsou zvířata složený, zjistíš, že hra používá minimum animací, takže každý zvíře chodí stejně.

          Dle mého názoru hra dneska potřebuje víc... asi to už bude tím, že jsem Freelancera hrál a tak bych chtěl něco lepšího. Už jen dobrý multiplayer, abych to mohl spustit s kamarádem nebo se dvěma a mohli jsme lítat a objevovat společně by pomohl (což jak chápu prakticky nepude), zajímavý systém těžby, který by nebyl jen o držení jednoho tlačítka, Zajímavý boj (aspoň ten základ co má Elite by se hodil). Prostě bych chtěl aby samotnéherní systémy byly nějak propracovanější.

          No a jo... Stavěná základen a podobně by bylo super, ale to mě až tak netrápí.

          Co jsem zatím neviděl, je fitování lodí systémama a zbraněma... na tom jde taky udělat hodně zajímavý gameplay. Pokud máš hodně různých komponentů co můžeš do lodí namontovat a tak změnit to jaké mají vlastnosti. Jak vlastně bude fungovat ekonomika... protože pokud budou ceny statcionární, tak to celkem postrádá smysl.
          Prostě kolem a kolem, všechno co jsem viděl vypadá jako takový minimální základ a jediné o čem všichni básní je to kolik to má planet... což je nepodstatné.
          • No jo mily TGM, ono to bude chtit asi zkusit az to vyjde, ja osobne to kupuju day one, at to bude jaky chce hry tohohle typu mam rad a blbe bych spal kdybych to nemel na disku:)
            • walltar
              Já si určitě počkám...

              Ono mě to osobně nevadí, že je ta hra taková menší, ale potom tomu neodpovídá její cena.
            • A je to tak jak sem psal vyse. dneska neni proste v silach jednoho malyho tymu udelat hru z takovym zaberem jaky si predstavujes. Dyt si vezmi Robertse, jaky ma zkusenosti, velkej tym, penize a jak se s tim SC obsira. To samy braben, ma tu Elite naplanovanou na deset let vyvoje, a ani sam asi presne nevi jak to dopadne. Doba na takoveto mega hry kde bude spickova grafika a rozmanitost na kazdem kroku jeste neprisla, takze se generuje a ojebava aby to aspon to co by si clovek pral trochu pripominalo.
        • PS? freelancer v dobe vydani stal krasnych 1999 kc:)
          • A mec nekdy v historii stal stejne jako barak, takze co? Jsi cyka, to jsi. =D
      • V tom pripade 6/10, zde 7/10 :)
  • tato hra nemá duši...
    • To bude tím, že ačkoli je to nové video boje ve vesmíru a na povrchu, tak je to jen analogie na všechny již viděná videa, kterými nás krmí poslední léta. Jestli naplní tu predikci, tak to uvidíme za 3 neděle. Já jsem osobně zvědav kdo první doletí do středu galaxie. *1*
      • věřím že glitcheři a bugeři to dají do týdne :)
      • Nějaký chudák, kterého tam spolkne obří černá díra.
    • Zrovna od tebe to sedí..........
    • Paul_cz
      Ale aspoň má soundtrack od 65dos...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit