Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tehle hre jsem neveril od pocatku a vlastne ani nemam chut hrat neco, co uz jsem dvakrat dohral, ale prece jsem neodolal a koukl na video. K memu prekvapeni musim rict, ze ten moderni tahovy / netahovy system je vlastne slusnej a souboje vypadaji a hraji se dobre. Skoda jen, ze spise neudelali pokracovani nez jen predelavku. Poradne tahove hry se asi jen tak nedockame.
  • Ve videu jsem neviděl jediný důvod proč bych tu hru měl hrát... JA mi to nepřipomíná a působí to na mě zkrátka nezábavně.
  • Bez FOV to proste nikdy nebude hra, ale obycajny arkanoid, kde vidis vsetko co ta caka.
    Ja si to sice zahram, to je povinnost... ale ten FOV tam proste patri... takto ziadne prekvapko za rohom, proste bida hrozna.
  • Timhle si urcite vzpominky kazit nebudu
  • Já teda nechci soudit před vydáním ale i takový Silent Storm byl vác JA než tohle. Hlavně mě pobavilo to, jak oživil padlého bojovníka za pár sekund a v plném zdraví. No nevím nevím. Doba kvalitních TB strategií, kdy jsem dlouho přemýšlel jak provedu další tah je asi pryč.
    • mimochodem máš ale recht že ho zvednul dost rychle :) v JA to pár kol zabralo a to byla sakra dlouhá doba.
      • RavenHolm
        V BiA nebude žádné trvalé zranění, které by se muselo léčit časem. Pokud někdo padne, medik ho instantně vyléčí a jede se bez následků dál. Trhá mi to srdce když na to koukám. Btw v blízké době by mělo vyjít demo a pak se mé noční můry stanou skutečností:(
        • kdepak, podkud tě dostanou na nulu, musí tě někdo v krátké době ošetřit jinak nenávratně exneš. Ale i pokud tě uzdraví, budeš mít v tom kole nevyléčitelný zranění (vyléčíš se třeba max na 50%)
    • Tím oživením si nejsem tak jistej. I v JA slo probrat padlého(né mrtvého) spolubojovníka a health mu naběhnul, ale jen jakési dočasné zdraví a mělo světle červenou barvu, na videu to nebylo moc k rozpoznání.
  • Proc tomu rikaj, ze je to remake, kdyz se to vubec nedrzi predlohy (puvodni hry). Ma to bejt TAHOVKA!!!
  • Kinet1c
    nehral som JA ani JA2, hral som Fallout Tactics, co sa my celkom pacilo, a toto my ho dost pripomina, pockam si ale na recenzie, radsej
  • No uvidíme, ja tomu dám šancu a názor si urobím až po pár recenziách a gameplay videách hráčov.

    Commandos tiež nemali FOW a fungovalo to...
  • Dalsi zabita tahovka? :( No alespon z toho neudelali FPS...
    • FPS bude pokracovani, bude se jmenovat JA3: Cocks in actions *3*
  • Tak přiznám se pánové, že ten systém start/stop vypadá docela zábavně a takticky. Docela jsem se do té hry zakoukal. Už mi přestává povalu vadit že tam není turn based. Snad tam budou i milice a vedlejší questy. Teším se. Vypadá to zábavně.
    • Mám z toho stejné pocity, opravdu to vůbec nevypadá špatně a zavzpomínal jsem si na Fallout Tactics, který mnozí zatracovali, ale já ho měl rád.
    • Taky jsem se bál, ale tenhle pauzovací realtime už jsem v něčem osahal a i přes ranné skepse jsem ho shledal jako dobrý a důstojnou náhradu TB.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit