Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdepak, podkud tě dostanou na nulu, musí tě někdo v krátké době ošetřit jinak nenávratně exneš. Ale i pokud tě uzdraví, budeš mít v tom kole nevyléčitelný zranění (vyléčíš se třeba max na 50%)
  • Tehle hre jsem neveril od pocatku a vlastne ani nemam chut hrat neco, co uz jsem dvakrat dohral, ale prece jsem neodolal a koukl na video. K memu prekvapeni musim rict, ze ten moderni tahovy / netahovy system je vlastne slusnej a souboje vypadaji a hraji se dobre. Skoda jen, ze spise neudelali pokracovani nez jen predelavku. Poradne tahove hry se asi jen tak nedockame.
  • Ve videu jsem neviděl jediný důvod proč bych tu hru měl hrát... JA mi to nepřipomíná a působí to na mě zkrátka nezábavně.
  • Bez FOV to proste nikdy nebude hra, ale obycajny arkanoid, kde vidis vsetko co ta caka.
    Ja si to sice zahram, to je povinnost... ale ten FOV tam proste patri... takto ziadne prekvapko za rohom, proste bida hrozna.
  • Timhle si urcite vzpominky kazit nebudu
  • RavenHolm
    V BiA nebude žádné trvalé zranění, které by se muselo léčit časem. Pokud někdo padne, medik ho instantně vyléčí a jede se bez následků dál. Trhá mi to srdce když na to koukám. Btw v blízké době by mělo vyjít demo a pak se mé noční můry stanou skutečností:(
  • mimochodem máš ale recht že ho zvednul dost rychle :) v JA to pár kol zabralo a to byla sakra dlouhá doba.
  • Tím oživením si nejsem tak jistej. I v JA slo probrat padlého(né mrtvého) spolubojovníka a health mu naběhnul, ale jen jakési dočasné zdraví a mělo světle červenou barvu, na videu to nebylo moc k rozpoznání.
  • Já teda nechci soudit před vydáním ale i takový Silent Storm byl vác JA než tohle. Hlavně mě pobavilo to, jak oživil padlého bojovníka za pár sekund a v plném zdraví. No nevím nevím. Doba kvalitních TB strategií, kdy jsem dlouho přemýšlel jak provedu další tah je asi pryč.
  • FPS bude pokracovani, bude se jmenovat JA3: Cocks in actions *3*
  • RavenHolm
    Odstranění TBS je dle mého názoru ta nejmenší bota, které se dopustili a taky se přikláním pro recenzenta problematiky znalého, protože původně to měl být remake a dle toho by se ke hře mělo přistupovat.
  • Proc tomu rikaj, ze je to remake, kdyz se to vubec nedrzi predlohy (puvodni hry). Ma to bejt TAHOVKA!!!
  • Kinet1c
    nehral som JA ani JA2, hral som Fallout Tactics, co sa my celkom pacilo, a toto my ho dost pripomina, pockam si ale na recenzie, radsej
  • Mám z toho stejné pocity, opravdu to vůbec nevypadá špatně a zavzpomínal jsem si na Fallout Tactics, který mnozí zatracovali, ale já ho měl rád.
  • No uvidíme, ja tomu dám šancu a názor si urobím až po pár recenziách a gameplay videách hráčov.

    Commandos tiež nemali FOW a fungovalo to...
  • Tak tohle mi je docela u rite. Jiste, radsi investuji do hry, za kterou stoji pro me nejake sympaticke studio (napr. Obsidian Entertainment), ale kvalita hry je nejdulezitejsi. Stejne tak nemam rad vyvojare z Bethesdy (Todd Howard je desne nesympaticky a ukecany parchant), Bioware, Epic a dalsich, ale vim, ze budou jejich hry zabavne (byt s urcitostni vim, ze budou plne zklamani) a to je mnohem dulezitejsi.
  • Mechwarrior_bw
    ja som na hrách ako JA2 vyrastal a COD nehrávam :) ako píše kolega nadomnou, pôsobí to nejak "vyblito" ... ale snáď to bolo iba výberom lokácií a v iných sa to zlepší.
  • Ja bych naopak radsi videl recenzi od autora, ktery se na hru dokaze podivat nezaujate a nebude v kazde vete srovnavat s predchozimi dily a hudrovat nad odstranenim turn-based systemu souboju.
  • mne pride grafika v JA2 oproti tomuto.. neviem ako to nazvat, o svetelne roky daleko lepsia.. strasne mi to pripomina 5.56 ci ako sa ta hra volala, rovnaky princip, rovnako vyblita grafika. nerobia to ti isti ludia nahodou?
  • ono slo delat ukroky a chodit pozpatku? :D

    S tou reakci jsem se nejak netrefil...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit