Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    nj mne robil problém pochopiť systém strecha, zem :D... a že to bolo sakra zvýhodnené keď si strielal zo strechy...

    o úkrokoch po pravde nič neviem :D a nikdy som to nepotreboval :D...
  • Dalsi zabita tahovka? :( No alespon z toho neudelali FPS...
  • To nevím:) Jedničku jsem nehrál a vycházím, jen z toho co jsem slyšel. je vysoce možné, že se pletu, ale to stejnak nemění význam mého varování.
  • SNad ale přežije "modernizaci" to o čem JA byl a je.
  • Taky jsem se bál, ale tenhle pauzovací realtime už jsem v něčem osahal a i přes ranné skepse jsem ho shledal jako dobrý a důstojnou náhradu TB.
  • Ty jo, co nám bez návodu dalo, než sme zjistili ze jde dělat úkroky a chodit pozpátku :) no mazec, ale super
  • Vzhledem k tomu ,že jsem doposud hrál JA2 tak mi grafika příjde úžasná :-) No tak chclape..tohle není CoD, tohle o grafice nikdy nebylo.
  • Jednička byla lepší než dvojka? Eeeeh no ok, ale já mám už dekádu za to, že dvojka dotáhla detaily z jedičky do konce. :)
  • diť máš teprve leden :)
  • Tak přiznám se pánové, že ten systém start/stop vypadá docela zábavně a takticky. Docela jsem se do té hry zakoukal. Už mi přestává povalu vadit že tam není turn based. Snad tam budou i milice a vedlejší questy. Teším se. Vypadá to zábavně.
  • Takže bude recenze? Skvělé. Jen chci poprosit aby to dostal do rukou něko kdo s JA2 měl něco společného.
  • calwin
    ja som to zložité ovládanie zvládol ako 10 ročný ak som vtedy nemal menej :D
  • sleepless
    Ja vím, že vypustili 2 z názvu a formálně to nepovažují za remake, ale de facto tomu tak má být a je, i když nepůjde třeba o ty samé úrovně. V podstatě to byla jen marketingová věc, bez hmatatelnějšího dopadu. Recenze rozsekne, co to tedy vlastně..až se nám hra dostane do ruky.
  • Snad to dopadne dobře.JA2 jsme hrál až po čase a nepřekousl jsem složité ovládaní.Přitom jsem podobné hry kdysi hrával.Ale rychle se člověk navykne na lepší ovládaní. *8*
  • Ještě bych dodal pro pana Poláčka, že už to není vedeno jako remake JA2. Při změně jména z JA2: Reloaded na JA: Back in Action se tvůrci odprostili od slova "remake" a vydávají to za pokračování a podle toho to vypadá (příšerně). A to jsem si prosím nevycucal z prstu. Stačí si pročít neuvěřitelně vtipné "za mínuska se s vámi nebudu dál bavit" příspěvky člen bC na jejich fóru.
  • V tom případě bych byl ještě opatrnější. Vycházím z toho, že podle mnoha lidí byla jednička lepší než dvojka. Nevím nehrál jsem. Ale jak říkám dej si pozor, zatím to vypadá, že JA je použito jen jako návnada. Ve hře chybí Fog of War, tahy jsou fuč, prostředí půjde zničit jen na několika místech, půjde lézt jen na některé budovy, tvorba vlastního vojáka je pryč, neuvěřitelně ošklivé portréty postav atd.
  • ...uvidíme, ještě nikdo nic nevydal. Btw, měl jsem na mysli původní jedničku, dvojku jsem nehrál
  • Golder sorry, přečet jsem si to pozdě *7*
  • Vřele ti doporučuji si nejdřív o hře zjistit vše potřebné! já sám JA2 pokládám, za člena mojí TOP5, ale za JA:BiA nedám ani euro. Obávám se, že vývojáři těžce nepochopily o čem JA je.
  • ...asi něco na způsob Frozen Synapse

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit