Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak do tohohle půjdu! Jagged Alliance je moje srdeční záležitost, byla to jedna z prvních her na mojí (tenkrát) zbrusu nové, supervýkonné 486DX2 *1* Jestli to vývojáři po§erou, tak si je najdu *16*
  • Ono stačí vědět co tvoří jeden týpek z bitComposer na jejich fóru. Takovej de*** se těžko hledá.
  • Mechwarrior_bw
    teda sterilnejšiu grafiku som v hrách tento rok ešte nevidel a AI je na základe toho čo som videl docela tragédia. Takisto si mohli odpustiť to odlietanie tiel po zásahu... pôsobí to príliš lacno. Absencia FoW je zásadné mínus, realtime systém musím vyskúšať... zatial pesimista.
  • trolo
    no neviem. takze to bude realtime + pauza na prikazy? ziadne action points? takze prestrelky su ako? mierenie podla bodov nic? len cisto random hej? ....
  • "hrál jsem jenom jedničku"?!
  • Tak snad vyjde brzo modifikace, která fog of war zaktivuje, sami tvůrci tvrdí, že tam fow byl, ale kvůli vysoké obtížnosti jej odstranili. Líbí se mi plánování pomocí pauzy, připomíná mi to frozen synapse (skvělá hra). Naopak se ze všeho nejvíc bojím umělé inteligence, ta dovede pohřbít nejednu hru a zrovna u JA by to mohlo být opravdu smrtící. Jinak se vážně těším.
  • po mírném zklidnění a znovu přečtení článku si sám odpovídám: "ano odpadá!"
  • Vidět hned při vstupu do lokace všechny nepřátele je podle mě cheat největšího kalibru - viz. ctrl+GABBI a potom alt + E. Jen nevím zda tím odpadají věci jako je přerušení tahu, možnost, že mi nepřítel vběhne do zad a smrt při zbrklém vstupu do neprozkoumané místnosti. Podle mě krok zpět - absence viditelnosti zabíjí taktiku, protože člověk nemusí být zrovna Napoleon aby dokázál vymyslet přepad, když zná přesnou pozici všech cílů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit