Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A white thief? Never heard of one, but ... interesting :-D .. jak já se těším, až si to budu moct zahrát
  • fizola
    Je pekné že je to už čoskoro tu, a práve preto si nepozriem už nijaké video, nechcem spoilery, chcem si sám všetko prejsť
  • firebug
    Už teď tu hru miluji! *14* Určitě to bude narvané odkazy (snad interaktivními) na seriál. Třeba ty rozházení Chimpokomoni po levelech, které určitě budete moc sbírat, nebo nafukovací Antonio Banderas v životní velikost... *4*
    Pokud někomu unikl ještě ten předchozí zveřejněnej gameplay, tak je tady: http://www.youtube.com/watch?v=wR3kK6So4DY
  • Lawliet
    Né díky. Kouknu se potom na celou epizodu.
  • Je to vtipné, je to South Park, ale rozhodně si nemyslím, že by se to prodávalo nebo obstálo v konkurenci dnešních MMO. Obsidian vždycky dělal divné věci a tohle vypadá, že to bude ta poslední. Pár podivínům se to bude líbit (možná i mně), ale velkou šanci to podle mě nemá.
    • Tak to očividně nemáš ani tušení jak extrémně očekávaná ta hra je. Toto se bude prodávat skvěle. Spousta lidí si to koupí i kdyby to nebyla dobrá hra čistě kvůli příběhu a humoru.
    • firebug
      Tak ta hra je skoro povinnost pro všechny fanoušky seriálu, a těch určitě nebude málo. Jinak by nevzniklo už 17 sérií i přes fakt, že tvůrci to tak nějak plánovali zaříznout už před X lety...
    • Nějak nechápu jak jsou dnešní MMO konkurencí pro tohle + South Park má tak obrovskou fanouškovskou základnu po celém světě, že se opravdu o prodeje bát nemusí
    • fallanga
      Proč to porovnáváš s MMO?
      • priznam se, ze tuhle hru nejak extra nesleduju, ale taky sem ji mel zafixovanou jako MMO, nebyla tak puvodne oznamena ?
      • Tak to je dobrý, celý léta žiju v domnění, že to je MMORPG... FAIL.
      • Protože ten neandrtálec si nejspíš myslí, že je to online hra.
  • Zlodej ? Bileho sem jeste nevidel. *15*
  • fallanga
    Žid? Co je to za třídu? *1*
    • Cartmanova oblíbená, přeci :-D
      • fallanga
        Nekoukám na SP, takže nevím kdo je Cartman, ale dokážu si udělat obrázek *1*
        • Serial ti rozhodne doporucim, takovy styl humoru jaky nabizi SP se snad ani jinde v takove kvalite a mire najit neda :) Jinak ve zkratce -Cartman je rozmazlenej, rasistickej, bezohlednej a vzteklej spekoun a polovina humoru je tam diky nemu :-D
          • fallanga
            Díky, tak nějak jsem si ho představoval *1* Ale seriál mě moc nechytl. Viděl jsem pár epizod a není to špatné, ale já zůstávám u Futuramy a mého oblíbeného Crash Kanyonu.
            • fallanga
              Benderova hra je nejlepší Futurama film a jako hra by to opravdu nebylo špatné.
            • Takovou Futuramu bych si v hernim provedeni nechal libit :) Hlavne Benderovu hru :-D
    • nekromant33
      ta co neumí hrát basketball a tancovat, mimo jiné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit