Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle hra si hraje na seriozni važnou hru kde jdou pres mobil hacknout trubky presne když nad ni prejizdi auto *2* je to ale ptakovina
  • frag.ment
    Na mě to zafungovalo a už jsem zase natěšenej.. Snad to bude povedené a bude to pro mě pádnej důvod koupit PS4, protože investovat do PS3 verze už nevidím jako smysluplné a na PC verzi prdím, i když HW na to asi mám. Každopádně si raději počkám na receze a ohlasy tady v diskuzi (pokud se to zase nezvrhne v hádání se PCčkářu a konzolistů, jako vždy).
  • A dost, už mě ten váš gamesacký přehrávač se.e, pokaždé když ho zapnu do fullscreen ovládání hlasitosti nefunguje a k tomu mi ještě přihodí 2 error uprostřed videa, diky za info, jdu na youtube...
    • Kinet1c
      chyba je u teba, mne vsetko funguje bez problemov a nemyslim ze len mne
      • Tak to nastavovani ve fullscreenu nefunguje nikomu s IE/Firefox, coz je docela dost lidi. *2*
  • Kam zmizel ten paradni koment, s tim ihackem a devitkou za stejnou cenu? To je jako cenzura? Nikdo si nesmi delat srandu z nakousnuty ovce?
    • nekromant33
      pořád tam visí, reagující komenty to na main page nezvýrazňuje ne?
      • No jo mas pravdu je to tam. Se teda omlouvam sem to pri druhym cteni asi minul :D
    • Tady se cenzuruje úplně všechno, např sem do komentů zkus napsat tohle slovo http://cs.wikipedia.org/wiki/Semeno
      • s€meno
  • ne vubec to neni kopirka http://www.csfd.cz/tvurce/56697-noomi-rapace/galerie/filtr-269884-divka-ktera-kopla-do-vosiho-hnizda/?type=film-1 jen trochu dit ma jine tetovani *9* fakt "originalni"
  • "pracuje jako filantrop" *1*
  • Skvělé, teď ještě ukažte konec a už to člověk ani nemusí kupovat - tahle doba, kdy vám o hře vyblejou i to co sami neví se mi vůbec nelíbí.

    Pro případné mentály co tu napíší "však tě nikdo nenutí to sledovat" mám odpověď: "Ano já vím, že nemusím, ale nelíbí se mi jak ukáží více jak 50% obsahu naprosto dobrovolně - osobně bych to udělal jako odemykatelný bonus po dohrání hry, kdy se na to podívají ti co je to zajímá..."
    • Mato1987
      ako ináč majú nalákať potenciálnych zákazníkov? uvažuj.
      • duplicitní
      • jonatan.hanzlik
        Jak je tedy lákali dřív, když se ještě do vývoje investovalo víc než do reklamy?
      • Mě jako potenciálního zákazníka to teda spíš odrazuje, když přijdu o dost momentů ve hře...

        Dřív se objevily 2-3 trailery a zákazníky si to v klidu našlo.

        Takže milá pomlčko já tobě doporučuju začít uvažovat...
        Btw proč sem pořád ty pomlčky lezou? Proč si nepíšete na sector.sk? Já vam tam taky nelezu...
        • Mato1987
          vodca, skludni sa a nepruď.
          Apropo necheš snickers?
          • Technicky vzato tady prudíš ty.

            Je mi z tebe zle.
            • Mato1987
              ale no tak pepo, nebuď namosúrený, daj si snickers, dolfimu to už pomohlo
            • Zas jako klid, pindas tady na hernim webu a obouvas se do hokeje? Jakej je rozdil mezi hranim na hristi a hranim na pocitaci? Pravda u jednoho sedis na prdeli, ale princip je naprosto stejnej.
            • Mato1987
              čo sa stalo? aký hokej? to ešte niekto ten primitívny a nudný šport pozerá? možno tak roboši alebo kanálmajstri ako ty, je mi vás ľúto *7*
            • A teď sme vám natrhly ty vaše smradlavý kaďáky v hokeji.

              Čoboláci ani ten hokej neumí...
            • Mato1987
              máš to ty v tej malej hlavičke riadne popletené :)
            • Mám pro tebe přichystanej zábavní park obehnanej ostnatým drátem.
            • Mato1987
              dolfi, nepruď *14*
            • https://www.youtube.com/watch?v=3JBrYlOZbSo&feature=player_detailpage#t=345
            • Mato1987
              ok, tak sa môžme hrať teda *6*
              Prúdiš ty ! *2*
  • Doufal jsem že dubstep v Chicagu blízké budoucnosti už nebude existovat...
    • lol, dobrý
  • A žádná blondýnka?? Co to sakra znamena,???
  • davidBray
    nemůžu si pomoct, ale to video byla naprostá nuda *6*
    • Mato1987
      chýbalo viacej výbuchov a wubwubwub?
      • davidBray
        jo to bude tím
        • Mato1987
          hneď som si myslel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit