Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • duplicitní
  • jonatan.hanzlik
    Jak je tedy lákali dřív, když se ještě do vývoje investovalo víc než do reklamy?
  • tahle hra si hraje na seriozni važnou hru kde jdou pres mobil hacknout trubky presne když nad ni prejizdi auto *2* je to ale ptakovina
  • frag.ment
    Na mě to zafungovalo a už jsem zase natěšenej.. Snad to bude povedené a bude to pro mě pádnej důvod koupit PS4, protože investovat do PS3 verze už nevidím jako smysluplné a na PC verzi prdím, i když HW na to asi mám. Každopádně si raději počkám na receze a ohlasy tady v diskuzi (pokud se to zase nezvrhne v hádání se PCčkářu a konzolistů, jako vždy).
  • Tak to nastavovani ve fullscreenu nefunguje nikomu s IE/Firefox, coz je docela dost lidi. *2*
  • Mato1987
    ale no tak pepo, nebuď namosúrený, daj si snickers, dolfimu to už pomohlo
  • Zas jako klid, pindas tady na hernim webu a obouvas se do hokeje? Jakej je rozdil mezi hranim na hristi a hranim na pocitaci? Pravda u jednoho sedis na prdeli, ale princip je naprosto stejnej.
  • Kinet1c
    chyba je u teba, mne vsetko funguje bez problemov a nemyslim ze len mne
  • Mato1987
    čo sa stalo? aký hokej? to ešte niekto ten primitívny a nudný šport pozerá? možno tak roboši alebo kanálmajstri ako ty, je mi vás ľúto *7*
  • lol, dobrý
  • A teď sme vám natrhly ty vaše smradlavý kaďáky v hokeji.

    Čoboláci ani ten hokej neumí...
  • A dost, už mě ten váš gamesacký přehrávač se.e, pokaždé když ho zapnu do fullscreen ovládání hlasitosti nefunguje a k tomu mi ještě přihodí 2 error uprostřed videa, diky za info, jdu na youtube...
  • No jo mas pravdu je to tam. Se teda omlouvam sem to pri druhym cteni asi minul :D
  • Mato1987
    máš to ty v tej malej hlavičke riadne popletené :)
  • nekromant33
    sexual innuendo v nejlepší formě
  • nekromant33
    pořád tam visí, reagující komenty to na main page nezvýrazňuje ne?
  • Mám pro tebe přichystanej zábavní park obehnanej ostnatým drátem.
  • s€meno
  • Mato1987
    dolfi, nepruď *14*
  • https://www.youtube.com/watch?v=3JBrYlOZbSo&feature=player_detailpage#t=345

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit