Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtel bych se ohradit proti tomu prispevku co mne vulgarne urazi, na jednu stranu mažete prispevky a na druhou stranu je dovoleno psat tohle?
    • na jednu stranu ti vadí že tě někdo uráží a přitom mu odepíšeš takový koment...
      měli by váš zabanovat oba
  • hele na tyhle hejt chytrý fora už nechodim abych nebyl zbytečně nasr1nej, ale tenhle web by už k"rva moh něco udělat s těma videama...
  • jedno je isté, moje prachy majú, X3 som hral iba s dok modom, v lodiach "triedy" Kentaur mohla dokovať moja Xenónska lodička /v official popisoch lodí to bolo/ takže to nebol ani mod, ale patch :D
    • Zároveň sa priznám, že Capital loď som riadil len keď som umiestňoval stanicu, takže to neberiem v X:R ako problém, kedže vlastniť ich môžete, ale príkazy budú vykonávať cez NPC, tu ide hlavne o AI, by Vám hru nerozflákala o prvú stanicu.
      • Ano, proc vubec tu hru hrat, ze, kdyz za mne vsechno muze a taky bude delat AI...
  • Toto je klinec do rakvy celej X serii. Hral som X2, X3 aj X3:TC a nedokazem pochopil ako mohli urobit takto velky ustupok k hratelnosti, ved pilotovanie roznych lodi, od malickych scoutou M5 az po "that's no moon!" M2+ destroyery bolo zakladnym korenim tejto serie
    • hraci chteji dalsi lode? DLC :D
      • nejsem si jistý, ale neříkal ten jeden borec že to bude stejné jako v předchozích X ? prostě forma patchů místo DLC, nejsem si teď jistý jestli to tam psal nebo ne (AMA na redditu)
  • Ja jsem zkousel X3 Reunion a podarilo se mi pohnout lodi dopredu! Pak jsem to vzdal. Ne važne, nemam ani zdani jak se to hraje, proč tam neni nejakej poradnej tutorial.
    • Taky sem s tím měl problém, ale jak píše kolega chce to si pročíst manuál. Nakonec když se do toho člověk dostane, tak jen zírá co se tam všechno dá dělat. Tak to bylo aspon u mě :)
    • No tak to divim, ze vubec umis zapnout pocitac...
    • Keyz
      Já se pohnul lehce. Jen jsem nevěděl co pořádně dělat. Bylo to strašně volné.
      • Co? A to je jako problem? Mit hru, ve ktere si muzes delat co chces??? Boha jeho, kam ten svet speje. Ale uz se nedivim, ze se z her stavaji koridory na 6 hodin "hrani"...
    • Tohle mě taky trápilo, myslel jsem si že to nedám a skoro to vzdal, nakonec jsem si zvykl a hra mě bavila :)
    • Zkus manuál. I když je fakt, že já s tím taky chvíli zápasil, ale ne tak s ovládáním jako spíš s tím co mám dělat, než jsem zjstil, že je to víceméně na mě, co podniknu.
  • asi najvacsia konkurencia STAR CITIZENu
    • to si nemyslím už jen proto, že Star Citizen je Onlinovka a X je SP only :)
      • tak ne uplne :D
        • Máš pravdu. Ne úplně ale vůbec. X nijak zvlášť neprorazilo. Pro mnohé hra dost o ničem. Star Citizen naopak vypadá "o něčem".
          • X nijak zvlášť neprorazilo ? né no, jen má doteď aktivní a početnou modařskou komunitu :D
            • Ale jde prece o princip. Proc bych daval 50 ecek za neco, co mozna, ale mozna taky ne, nekdo v budoucnu dodela? Take si nejdes koupit auto za plnou cenu s tim, ze klimu ti mozna pozdeji nekdo domontuje, ze?
            • Xko má tu nejlepší moderskou komunitu jakou sem kdy v jakýkoliv hře zažil. Takže toho že bych celou hru lítal v jedný lodi se opravdu nebojím. Ale tohle je opravdu od egosoftu přešlap jak svi*ě. Na simulátory sem nikdy nebyl, ale Xko hraju už od Reunionu a je to právě kvůli možnosti sednout do jakýkoliv lodě.
            • Ale on ma pravdu. Neprorazilo. Krome skalnich fanousku tu hru opravdu skoro nikdo nezna. To ze mezi temi fanousky jsou zkuseni moderi nic neznamena.
        • né vůbec... i když jsou to vesmírné simulátory přesto jsou dost odlišné. Já osobně je budu hrát oboje (za předpokladu že si zvyknu v X Rebirth létat za hnusnou pidi loď :D)
          • ja urcite vyskusam STAR CITIZEN a ked ma omrzia zivy ludia tak skocim to tej pidi lodi ako si ju nazval :D
            • to tam bude jako fakt jen jedna lod na pilotovani ?
            • walltar
              Nebo, jak tě omrzí živí lidi, můžeš založit vlastní privátní server a hrát Star Citizena stejně jako ten nový X. *4*
            • :D ona je fakt pidi, M6tky takové byly oproti třeba M7/M1/M2 nedej bože M0. Ale já se právě bojím že mě to bavit nebude právě kvůli jedné lodi (která je prostě nejhnusnější napříč celou X sérií), možná to bude tím, že jsem nehrál první X (nebo druhé?) kde byla tayk ejn jedna loď. Mně se prostě líbí výběr lodí, jít z malé stíhačky až na Command Ship, nebo zůstat v agilní M7 nebo v obchodní lodi (často sem to střídal :D).
  • Jack1947
    Vypada to celkem dobre, ono Vesmirnejch simulatoru... neni jako jehel v kupce sena, nejsou totiz skoro vubec....
    • se startem Kickstarteru jich teď startuje dost (Starpoint Gemini 2, no není úplně simulátor, Elite Dangerous, Star Citizen, Kinetic Void a další)
  • Ale né, já nechci scvrklou lodičku, proč nemohou dát do základní hry třeba 3, malou, střední a velkou? *7*
    • kdyz bude dostatecne ohlas, tak to soupnou do DLC
    • Sami to priznali, ze jim dosel cas. Protoze museli delat tak strasne dulezite veci, jako ty hnusne interiery stanic a jeste hnusnejsi NPC, protoze to je prece to, bez ceho se zadny vesmirny simulator neobejde, ze? Kdepak pilotovat vice lodi, natoz pak capital lodi, hraci prece chteji behat po stanicich!
      A kdyz se zvedla opravdu velka vlna odporu (fanboys budou porad dokola placat nesmysly, jak je jedna lod super, kouknete na Han Sola a bla bla), tak rekli, ze pokud to hraci opravdu budou chtit, tak to mozna dodelaji. Stejne jako milion dalsich veci, ktere byly v predchozich dilech samozrejme.
      Ale co opravdu nechapu je, ze na kazdou opravnenou vytku se vzdy najde nekdo s inteligentni odpovedi Moderi to dodelaji. Prominte, ale nejsem blazen, abych vyhodil 50 ecek za nedodelek, ktery nekdo v budoucnu mozna dodela, ale mozna taky ne. Navic porad nikdo na rovinu nerekl, jestli ta jedna lod nebude naprogramovana natvrdo a nazdar. Takze pro mne opravdu velke zklamani.
    • neumí to naprogramovat
      • však ona si to komunita předělá nebo časem zjistí, že to byl přešlap a v nějakém datadisku budou lodě zpět
    • podle jejich ne moc logických a chytrých slov je létání za velké lodě nudné... (tím jako naznačili že je celá X3 série vlastně omyl)
  • tam neni zadna setrvacnost že s mnohotunovou lodí pohybuje presne jak s mysí a kurzorem? tohle se mi nelibilo už na puvodnim x (neco)
    a taky nechápu kdo by hrál offline hru
    • ja zase nechápem ako niekdo môže hrať on line hry...
    • Tomu se myslím říká inerciální tlumiče. *1* Alespoň takhle to funguje ve Space Ingeneers a když je vypneš takloď je skoro neovladatelná.... SI myslím bude (až se kompletně updatuje) mnohem lepší než X už jen proto, že si ta vyrobíš loď jakou chceš. :D
      • Hrál si Kinetic Void ? nebo tu hru co je jako Minecraft ale ve vemíru ?
        • Ten Minecraft ve vesmíru je právě zmiňované Space Ingeneers.
          • http://star-made.org/
            ne není, já myslel doslova tohle (minecraft ve vesmíru) ;)
    • X3:TC nahráno 600 hodin (hráno před rokem), hmm tak třeba já bych hrál offline hru ;)
      Jinak hra má nenewtonovskou fyziku (žádná setrvačnost, žádné nekonečné zrychlení), přecijen to není velké jak celý vesmír, ale pohyb lodě (Albion Skunk) je divný i na poměry X série, je to sice prťavá M6tka ale i tak se pohybuje až moc prasácky, mimoto se mi z videí zdá jakoby se hýbah a letěl jen kokpit ve smyslu že nemá záď nebo boky (proletí všude).
      • proste to vypada jko fps (first person shooter), kam namiris kurzorem tam strilis. jenze si treba uvedomit že je za tim mnohotunovy kolos ktery ma jistou setrvacnost (i kdyz je to relativne mala lod) a nemužes nim hejbat jen tak jako by to bylo pírko.

        to mi vadí i u normalnich strileček že na postavy taky neni aplikovana zadna fyzika ( battlefield), treba když sprintuješ a chceš nahle zmenit smer tak to v realu chvili trva a nejde to delat tak rychle jako s myší. No ale tady v te hre to vyložene bije do očí
        • máš řecht
        • u FPSek mi to nevadí, ale u vesmírného sandboxu jo. X3 (jiné sem nehrál) mělo aspoň nějakou setrvačnost i když né nekonečnou, ale X Rebirth z toho co koukám nemá setrvačnost vůbec a vypadá to opravdu divně
    • Ty seš prostě odzhora dolu kkt ovislej *7*
      • choď dopiče zabijem ťa
  • To je pokračovanie toho simulátoru vesmírneho účtovníctva a dani z pridanej hodnoty? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit