Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na jednu stranu ti vadí že tě někdo uráží a přitom mu odepíšeš takový koment...
    měli by váš zabanovat oba
  • chtel bych se ohradit proti tomu prispevku co mne vulgarne urazi, na jednu stranu mažete prispevky a na druhou stranu je dovoleno psat tohle?
  • Ano, proc vubec tu hru hrat, ze, kdyz za mne vsechno muze a taky bude delat AI...
  • Ale jde prece o princip. Proc bych daval 50 ecek za neco, co mozna, ale mozna taky ne, nekdo v budoucnu dodela? Take si nejdes koupit auto za plnou cenu s tim, ze klimu ti mozna pozdeji nekdo domontuje, ze?
  • Taky sem s tím měl problém, ale jak píše kolega chce to si pročíst manuál. Nakonec když se do toho člověk dostane, tak jen zírá co se tam všechno dá dělat. Tak to bylo aspon u mě :)
  • Xko má tu nejlepší moderskou komunitu jakou sem kdy v jakýkoliv hře zažil. Takže toho že bych celou hru lítal v jedný lodi se opravdu nebojím. Ale tohle je opravdu od egosoftu přešlap jak svi*ě. Na simulátory sem nikdy nebyl, ale Xko hraju už od Reunionu a je to právě kvůli možnosti sednout do jakýkoliv lodě.
  • nejsem si jistý, ale neříkal ten jeden borec že to bude stejné jako v předchozích X ? prostě forma patchů místo DLC, nejsem si teď jistý jestli to tam psal nebo ne (AMA na redditu)
  • hele na tyhle hejt chytrý fora už nechodim abych nebyl zbytečně nasr1nej, ale tenhle web by už k"rva moh něco udělat s těma videama...
  • kdyz bude dostatecne ohlas, tak to soupnou do DLC
  • hraci chteji dalsi lode? DLC :D
  • Zároveň sa priznám, že Capital loď som riadil len keď som umiestňoval stanicu, takže to neberiem v X:R ako problém, kedže vlastniť ich môžete, ale príkazy budú vykonávať cez NPC, tu ide hlavne o AI, by Vám hru nerozflákala o prvú stanicu.
  • jedno je isté, moje prachy majú, X3 som hral iba s dok modom, v lodiach "triedy" Kentaur mohla dokovať moja Xenónska lodička /v official popisoch lodí to bolo/ takže to nebol ani mod, ale patch :D
  • Toto je klinec do rakvy celej X serii. Hral som X2, X3 aj X3:TC a nedokazem pochopil ako mohli urobit takto velky ustupok k hratelnosti, ved pilotovanie roznych lodi, od malickych scoutou M5 az po "that's no moon!" M2+ destroyery bolo zakladnym korenim tejto serie
  • Walldstein
    Ale už zapomněli říct kolik budou chtít zlaťáků za jednu přidanou loď..ne že by mi zrovna série X trhala nějak žíly, ale snad pro vás fanoušky udělají něco přístupnějšího snad ne ve stylu Trainz atd.
  • Co? A to je jako problem? Mit hru, ve ktere si muzes delat co chces??? Boha jeho, kam ten svet speje. Ale uz se nedivim, ze se z her stavaji koridory na 6 hodin "hrani"...
  • No tak to divim, ze vubec umis zapnout pocitac...
  • Ale on ma pravdu. Neprorazilo. Krome skalnich fanousku tu hru opravdu skoro nikdo nezna. To ze mezi temi fanousky jsou zkuseni moderi nic neznamena.
  • Sami to priznali, ze jim dosel cas. Protoze museli delat tak strasne dulezite veci, jako ty hnusne interiery stanic a jeste hnusnejsi NPC, protoze to je prece to, bez ceho se zadny vesmirny simulator neobejde, ze? Kdepak pilotovat vice lodi, natoz pak capital lodi, hraci prece chteji behat po stanicich!
    A kdyz se zvedla opravdu velka vlna odporu (fanboys budou porad dokola placat nesmysly, jak je jedna lod super, kouknete na Han Sola a bla bla), tak rekli, ze pokud to hraci opravdu budou chtit, tak to mozna dodelaji. Stejne jako milion dalsich veci, ktere byly v predchozich dilech samozrejme.
    Ale co opravdu nechapu je, ze na kazdou opravnenou vytku se vzdy najde nekdo s inteligentni odpovedi Moderi to dodelaji. Prominte, ale nejsem blazen, abych vyhodil 50 ecek za nedodelek, ktery nekdo v budoucnu mozna dodela, ale mozna taky ne. Navic porad nikdo na rovinu nerekl, jestli ta jedna lod nebude naprogramovana natvrdo a nazdar. Takze pro mne opravdu velke zklamani.
  • to tam bude jako fakt jen jedna lod na pilotovani ?
  • Keyz
    Já se pohnul lehce. Jen jsem nevěděl co pořádně dělat. Bylo to strašně volné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit