Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle mě taky trápilo, myslel jsem si že to nedám a skoro to vzdal, nakonec jsem si zvykl a hra mě bavila :)
  • však ona si to komunita předělá nebo časem zjistí, že to byl přešlap a v nějakém datadisku budou lodě zpět
  • Zkus manuál. I když je fakt, že já s tím taky chvíli zápasil, ale ne tak s ovládáním jako spíš s tím co mám dělat, než jsem zjstil, že je to víceméně na mě, co podniknu.
  • Ja jsem zkousel X3 Reunion a podarilo se mi pohnout lodi dopredu! Pak jsem to vzdal. Ne važne, nemam ani zdani jak se to hraje, proč tam neni nejakej poradnej tutorial.
  • http://star-made.org/
    ne není, já myslel doslova tohle (minecraft ve vesmíru) ;)
  • Ten Minecraft ve vesmíru je právě zmiňované Space Ingeneers.
  • X nijak zvlášť neprorazilo ? né no, jen má doteď aktivní a početnou modařskou komunitu :D
  • walltar
    Nebo, jak tě omrzí živí lidi, můžeš založit vlastní privátní server a hrát Star Citizena stejně jako ten nový X. *4*
  • Máš pravdu. Ne úplně ale vůbec. X nijak zvlášť neprorazilo. Pro mnohé hra dost o ničem. Star Citizen naopak vypadá "o něčem".
  • ja zase nechápem ako niekdo môže hrať on line hry...
  • :D ona je fakt pidi, M6tky takové byly oproti třeba M7/M1/M2 nedej bože M0. Ale já se právě bojím že mě to bavit nebude právě kvůli jedné lodi (která je prostě nejhnusnější napříč celou X sérií), možná to bude tím, že jsem nehrál první X (nebo druhé?) kde byla tayk ejn jedna loď. Mně se prostě líbí výběr lodí, jít z malé stíhačky až na Command Ship, nebo zůstat v agilní M7 nebo v obchodní lodi (často sem to střídal :D).
  • ja urcite vyskusam STAR CITIZEN a ked ma omrzia zivy ludia tak skocim to tej pidi lodi ako si ju nazval :D
  • né vůbec... i když jsou to vesmírné simulátory přesto jsou dost odlišné. Já osobně je budu hrát oboje (za předpokladu že si zvyknu v X Rebirth létat za hnusnou pidi loď :D)
  • tak ne uplne :D
  • to si nemyslím už jen proto, že Star Citizen je Onlinovka a X je SP only :)
  • asi najvacsia konkurencia STAR CITIZENu
  • choď dopiče zabijem ťa
  • neumí to naprogramovat
  • Hrál si Kinetic Void ? nebo tu hru co je jako Minecraft ale ve vemíru ?
  • Tomu se myslím říká inerciální tlumiče. *1* Alespoň takhle to funguje ve Space Ingeneers a když je vypneš takloď je skoro neovladatelná.... SI myslím bude (až se kompletně updatuje) mnohem lepší než X už jen proto, že si ta vyrobíš loď jakou chceš. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit