Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nojo duchovny pokracovatel nwn1 kde je hlavny doraz posaveny na online komunitu. Ak tam rovnako budu umoznene spravit persistentne svety tak to bude pecka.
  • Lukyz
    Já osobně vím o světě D&D absolutní čočku, takže nemůžu hodnotit, ale hra bude zřejmě nejvíc srovnávaná s nedávným Pillars of Eternity a je tady krásně vidět, že 3D grafika není za každou cenu výhra.
  • Zajímavý, kolem Pillars of Eternity byl takovej humbuk a kolem tohohle je ticho po pěšině... přitom podle promo videa je to v podstatě totéž?
  • Kinet1c
    Milujem FR a DaD, ale tu neviem, mam zvlastny pocit s tej hry, snad sa vydary, nikdy neskodi nejake to kvalitne RPG navyse, ale no neviem... skratka stou hrou akoby nieco nebolo v poriadku, ale posudzovat podla takehoto videa je tazke.
  • to me ho vyndej.. na games.cz se pise o SwordCoastLegends :) Kdyby nekdo mel zájem o licenci tak mě jedna z toho 5ti packu ještě zbývá. ;)
    • main
      na kolik vyjde jedna licence z toho 5ti packu? me se to moc libit na coop
      • Mno myslim ze tak 36 dolaru :) ono to mas 150 dolaru za cely pack a pak je 20% dan jeste k tomu.
        • main
          diky :) takova normalni cena
    • Vilge
      Za kolik bys chtěl prodat licenci? :) Přemýšlím nad tím že bych koupil kolektorku s těma pěti licencema :)

      Abych sem nedával další vlákno, hledám hráče na Co-op a old school hraní Sword coast :)
  • ripper
    "vychází pro PC, Mac a Linux"

    Znamená to i pro Windows?
    • samozrejme..
  • TheLordoftheNonsense
    Já nevím... pořád mi hra přijde zajímává (Forgotten realms nejlepší realm od DaD), ale to prezentační video dost klamalo. Ne obsahem, ale hra mi připadala prezentací o třídu níž, než jsem doufal, že bude. A jestli tam bude takovýto hudební doprovod, tak to snad hrát ani nebudu. :D
  • ja chci

    tri de baldurs gejtu

    !!!
  • ja tam vidim typicke zjednodusovanie.
    friendly fire ziadne
    postavy len 4
    animacie subojov ako z DOTA...
    • Friendl fire vždy záležel na natavené obtížnosti. (hodnotím podle NWN)
    • A já tu vidím komentář od šaška
      • nechapem takych debilov ako si ty, ja napisem co sa mi nepaci, co je pre mna podstatne aby hra mala a ty jedine co vies, je utok na diskutera
        kompenzujes si tym nieco alebo len sa nudis
        • Ale nevím kdo je u tebe debil, šašku :)
        • nudím se .)
        • neviem presne ako to bude s friendly fire v tejto hre, ale aj v iných hrách chýbala, kým si neprestavil obtiažnosť zo "strednej" na "podľa AD&D pravidiel"
        • Na Games.cz diskusiach si zvykaj....
          Napises, ze ta nejaka hra nebavila a preco- HATE kludne aj ludi co to nehrali.
          Napises, co ti vadi na nejakej hre(u mna to napriklad byva prave vyssie uvedeny friendly fire a nemoznost si urobit vlastny character) - HATE
          Napises, nahodou nieco o tom, ze niesi PC hrac, alebo ze dufas, ze to vyjde na viacero platforiem HATE
          Uprimne je mi z toho smutno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit