Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Smrt $ony uz se blizi! https://lh5.googleusercontent.com/-zQRpG4ahchg/UbWlEHfu3kI/AAAAAAAAACA/-Rx8csv3BtY/w720-h450-no/OneBox2.jpg
    • TheGGG
      haha, tak to jo, sony držela a drží všechny vítězné karty v ruce
    • leon87
      Myslel jsem, že se tomuhle vyhneme... Na druhou stranu proč ne. :D
      http://i2.kym-cdn.com/photos/images/original/000/524/420/f29.gif
      • God-of-War
        Lol tak to je kotel:D
    • God-of-War
      Sni dál *1*
    • Miserius
      To se dozvime teprve ve 3 rano *3* Bud na tom budou stejne (takze ps zase o neco lip) a nebo Microsoft bude moct jit vyhlasit bankrot protoze sony nebude mit DRM ani podobny hovadiny *15*
      • odpovim ti takhle: Pokud Sony nevyhraje bitvu v tehle generaci, pak bankrot bude ohlasovat prave ona. Bohuzel se obavam, ze prave zisky, ktere MS ma, stoji za tim, ze XO se zatim zda byt takovym, jakym ho nechceme.
      • Po tom co Sony projela tuhle generaci jeji pad pokracuje. Jen decka se tesej na Knak *15*
        • No já nevím... projela, myslím že ti co si koupili PS3 rozhodně nelitují protože nálož exkluzivek byla za celou životnost konzole výborná. Asi se jich prodalo míň a 3rd party vyvojáři srali na optimalizaci ale vyloženě projela to ne.
        • Miserius
          Mohu se tedy experta zeptat jak vypada projeta generace? Pocet prodanych kusu dotovanych konzolí? *15*
          • vypada jako cervena cisla...
          • Pocet prodanych her a vydelku vubec. Jen to zajisti, ze konzole bude pokracovat a firma muze investovat dal. Sony posledni byla je a bude. *1* Kdysi prvni s Ps1 aPs2 se chudak nedostala Ps3 z posledniho mista. Takze musi $ony prodavat svoje baraky. *2*
            • TheGGG
              https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/p480x480/282061_266630053351676_7356648_n.jpg

              Ha a ha a ha. Playstation 3 má asi tak 100krát zajímavější exklusivity než xbox a to říkám jako člověk co má obě konzole
            • Takze lhar a jeste blazen co si mysli ze mluvi za vsechny. Argument zadnej. Pridej vic smajliku at VSICHNI vidi jakej jsi tvrdak a frajer to jen tak nekdo nedokaze. *12*
            • Miserius
              *1* *1* *1* Tak aspon uz vsichni vi ze tvuj nazor ma nulovou hodnotu, po tomhle *15* *15*
            • Je mi jasny, ze jsi googlil jak o zivot, ale protoze jsi nic nenasel, editnuls to snazis se z toho vykecat. Jsi lhar a hlupak a jeste neumis uznat, ze si nemel pravdu. Pro tvoji predstavu MS prodal na X360zatim o 100 000 000 her vic nez Ps3. *16*
            • Miserius
              Prekonal jsi me nejdivocejsi predstavy, to mas pravdu to jsem editnul protoze jsem hodil prvni link a uz jsem nechtel hledat novej. Kazdopadne ocividne jsi neuveritelne inteligentni, takze bys mel zvladnout Google ne? Zkus to taky jednou, kdyz to najdes sam, budes z toho mit vetsi radost, je to asi 5. odkaz. Kazdopadne uzivej si zivot nulo, lepsi uz to nebude *15* *9* Jen tak mimochodem, firmy s timhle obratem maj v planu a pocitaj s takovou ztratou zprvu, ale hlavnim cilem je dlouhodobej zisk, jelimane. Jestli se nudis, muzes me v dalsi prispevku zase zkusit urazet, mozna ti to vylepsi den, ale je to smutny
            • Takze jsi blbej a jeste lzes. Predtim jsi uvadel, ze Sony prodala vic her. Ted jsi to editnul, a dopsal tam konzole. Linky si dal jenom na konzole. Na tom firmy nevydelavaji, prvni roky to dotujou. Tim prave Sony nabrala obroskou ztratu v miliardach $. Hod link na pocet prodanych her, nebo to zabal krivaku *1* *2*
            • Miserius
              Neni problem, pokud umis anglicky.
              1. http://www.itworld.com/personal-tech/335129/idc-total-ps3-sales-top-xbox-360
              2. http://www.ign.com/articles/2013/01/10/report-ps3-surpasses-xbox-360s-worldwide-shipped-total
              Až se vybrečíš, napis dalsi duvod proc tohle je lež, těším se
            • Tu zpravu bych rad videl *1* Jsou dve moznosti, bud jsi vazne tak blbej nebo lzes *5*
            • Miserius
              2 měsíce stará zpráva udává, že PS3 předběhlo Xbox v poctu prodanych her/konzolí, takze cela tvoje uvaha je zalozena na informaci kterou jsi se asi dozvěděl u vás za bukem ne?
              Ale budiz, nebudu ti to rozmlouvat, asi mi cini poteseni nechavat slabomylne jedince v jejich svete ze lží, je pak vetsi sranda koukat na ne kdyz se to vse zhroutí *1*
        • Nikdo nic neprojel...kral je mrtev, at zije kral!
  • frag.ment
    Dost dobrý video, působilo na mě řekl bych až profesionálním dojmem :-O Uvidíme, jak dlouho klukům vydrží úsměv na tváři, až výstava naplno vypukne :-)
  • Muze me teda nekdo seriozne odpoved jak jeto s placenim letenek a celeho (zajezdu) .? Opravdu meto zajima na kolik vas to vyjde atd atd . Ptam se slusne a s pokorou tak me snad zas nekdo nebude urazet-
    • TheGGG
      se neboj, uspořádal jsem pro ně charitativní koncert
    • Miserius
      Co je ti do toho? Treba Indian nebo jak se jmenuje ten porad to ma sponzorovany Intelem ne? Treba to games taky nekdo sponzoruje, nebo jim to plati zamestnavatel, jako vsude po svete... Pokud si myslis ze jsi to nejakym zpusobem platil ty, tak si muzes oddychnout, mama nic z tvojeho kapesnyho games neposilala
      • Matthew1J
        Prostě je zvědavý na kolik taková sranda vyjde... Když už nedokážeš odpovědět tak radši drž hubu a nech si svoje přemůdřelé poznámky laskavě pro sebe. On sa na rozdíl od tebe umí vyjádřit aniž by sa při tom do nekoho navážal.
    • Rhulad
      Proslýchá se, že to prý celý zacáloval Veskoslav... Ale pšššt, je to tajemství *3*
    • cca 60 000 stoji cesta na osobu a microsoft to neplati.
    • x_ander
      Stará se snad někdo o tvoje pracovní cesty?
      • A jsem snad verejna osoba? Nebo to nechapes?
        • x_ander
          Ehm..a redakce, potažmo Tiscali Media, jsou snad "veřejná osoba" (ať už to znamená cokoliv)?
    • Jinak staci rict ak to teda neni verejne , nebo to plati microsoft ako podporu xbox jak dakedo psal-
  • LoL vozík :-)
  • langustyn
    máslová noha nebo... pes :D to se povedlo :D
  • Miserius
    Miloš je chudák celej nesvuj před kamerou *2*
    • Kde? Me prisel v naprosty pohode...
    • nepatrná nervozita je normální a vůbec nepůsobí rušivě, pár výstupů a je pryč, naopak to ukazuje, že se kluci snaží a není jim to šumák a výsledkem je tak podařený video, další prosím...
      btw tenhle koment nemá být útočnej (vim že ten tvůj komentář neni myšlen zle) ale povzbuzující, prostě představit si sebe mluvit takhle do kamery, musel jsem tohle napsat:D
    • o kapku vic artikulovat a v pohode :)
  • Cosi
    Vyčistit sklíčko objektivu nebo čočku. Pro Miloše to bylo první vystoupení na kameru? Nepočítaje Fight Club.

    Jinak to bylo moc milé video z E3
  • Mám návrh, udelejte jeden článek a ten aktualizujte nebo zvlastni sekci at to tu cele nezaspamujete e3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit