Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vydělávejte 2% denně ze své investice...vice info na http://zkracene.cz/oChc
    Spolecnost investuje do forexu a poskytujete ji svym vkladem kapital. Neni nutne investovat sve penize...lze investovat provize, ktere dostanete za to, ze privedete nove investory. Ale vubec neni nutne nekoho shanet. To je jen varianta pro nekoho, kdo by se bal investovat sve penize. Navic spolecnost poskytuje 10USD na vyzkouseni
    • běž už do hajzlu, zmrde.. doufám, že tě přejede auto nebo tak něco
  • S Chaserem za padesát .....
  • Děkuji za info ale už mám staženo a rovnou celý balík her z gogu *16*
  • V kamených prodejnách Xzone bude zase od 24.4. jarní výprodej a krabicovka Zaklínače půjde koupit za 79 kč. :D Jinak výběr tam je taky velkej, ale nic jinýho mě neoslovilo.
    • To dopadne jako u výprodeje CD Projektu. Jako první tam vpochodují překupníci z Aukra a všechny cenné hry shrábnou pro sebe. Pokud to tedy xzone nějak neomezí.
      • No právě, ta akce je taková dost pochybná, všechny cenné hry budou během prvních hodin pryč. Takže nevím jestli si mám Zaklínače koupit na GOGu nebo to zkusit tam, přece jen krabicovka je krabicovka.
        • MrSanta
          Tak kup na GOGu a pak prubni svoje štěstí s tou krabicovkou. Když to vyjde, tak to zas tak moc peněz není a když ne, tak budeš mít aspoň tu GOG verzi *1*
  • Neighbours From Hell Compilation !!!!!!!!!
    dikydikydikydikydikydikydikydikydikydikydiky za článek
    kupuju-stahuju-hraju
  • OT: Na Amazonu maj BF BC2 za 5$ *3*
    • "Downloading: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address."
      • Není problém http://cs.fakenamegenerator.com/
    • Tak jsem ještě našel L.A. Noir taky za 5$ a Mafia II za 7,75$ (krabicovka)
      • Ten Noir je steamovej ? :)
        • Podle https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7480-WUSF-3601 nejspíš ne
  • Z1 za 90 Kc ja ho kupoval za plnou cenu ale nelituju! rozhodne jedna z nejlepsich her poslednich 5-7 let i s druhym dilem
    • PreidaQ
      Tak to podle mě teda trochu přeháníš. *7*
  • (čím blbější hra, tím delší název :) tim pádem gothic 3 vede z těch co jsi tu vypsal *3*
    • No neké... Fááákt?
      • Ve svym smyslu pravdivé, ale je to strašně kruťě napsaný:D já mám rád všechny Gothicky stejně :), Správně to pořadí má ale opravdu začínat Gothicem 2.
  • Trol.diskuzni
    Lukáš Grygar doporučuje:

    "Gothic is a must-buy for everyone including me!"

    http://4.bp.blogspot.com/_JR91ZDzbJRA/SYqSUE6jIQI/AAAAAAAAaJg/v1pABLg52KM/s400/Luk%C3%A1%C5%A1+Grygar.jpg
    • Probůh *1*
  • zajimalo by me, kolik Vam CD Projekt za tu reklamu plati.. kazdej tejden tak dva clanky o GOG *7*
    • Tak pro ně začni psát o nějaké jiné službě. Třeba ti to vydají, když v tom nebudou hrubky.
    • smejki
      právěže málo
    • Závist... jak typická česká vlastnost *4*
      • no vidim ze ty ten rozum pouzivas. Necital som to len som sa zapojil do diskusie
      • ty o com trepes? aj mna to dost sere ze furt su tu len spravy jak skvele akcie ma GoG
        • Tak to nečti, retarde *7*
    • Alex81
      asdas : A?
      • PreidaQ
        Já má GOG rád. Ale přece jen už mi také začíná lézt krkem, když tu každou chvíli je reklama na hry GOGu se slevou s nepřímým prohlášením, že byste museli být úplní debilové, pokud byste to nekoupili. Nehledě na to, že už to třeba máte. *9*
        • A to je takový problém tyhle články ignorovat?
        • A co hůř, když napíšeš něco negativního o GOG a reklama + spojení s timhle serverem, admin to hned smaže, což je potlačování svobodného projevu
          • Něco negativního o GOG ? ... Něco negativního o reklamě ? .... Něco negativního o tomhle podivném spojení ?
    • Zřejmě více než ty.
      • jindra.veliky
        ale ma pravdu...treba o uk.gamesplanet tu nikdo nepise a to tam maj treba max payne 3 ve sleve atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit