Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moment. Vidím dobře a nebo se skutečně platí za betaverzi?
    • sleepless
      Ano, hra (tedy BS: Factions) by měla být ve výsledku zdarma, ale když si chce někdo zahrát hned teď, tak si musí zaplatit, protože jinak je beta určena pro ty, co tvůrce podpořili na Kickstarteru. K nim by bylo trošku unfair, kdyby betu měli zdarma i ti, co nepřispěli.
      • kostejnesmrtelny
        Chápu, ale v tom případě termín "otevřená beta" asi není úplně na místě *3*
      • Tady ale nejde o to hrát teď hned, ale hrát betaverzi teď hned. V životě sem neviděl, aby se za betaverzi platilo. Buď je beta uzavřená, nebo není, ale zpoplatnit jí je přinejmenším zvláštní.
        • Tak to si asi v živote nepočul o Minecrafte. Tam sa dokonca platilo za alfa verziu. *8*
  • LTM3
    Už jsem si chtěl koupit, když jsem si přečetl tohle: PLEASE NOTE: This grants access to the Factions beta and is NOT a pre-oder for the single player game.
    • sleepless
      Ano, přehlédl jsem to původně, v textu je inkriminovaná část přeškrtnuta. Sry a díky za opravu.
    • to je docela podpasovka.
  • tomuhle říkám nářez snad to bude hodně hardcore slint
  • Je to vubec mozne, aby v dnesni dobe nekomu na webu nefungovaly ani videa ani obrazky?
    • kostejnesmrtelny
      Jak obrázky, tak videa fungujou naprosto v pořádku. Problém bude mezi židlí a klávesnicí, čímž nemyslím stůl..
    • smejki
      japa to máš s pluginama, jejdásku?
    • Udělej si pořádek v hlavě.Máš v PC piczoviny a pak se divíš.
    • Když je někdo lama s počítačema protože jen onanuje nad konzolema...
  • Jeden z nejlepsich pocinu co zatim Kickstarter nabidl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit