Přejít na výpis diskuzí

Víme, co je nového ve Football Manageru 2019, a není toho málo

27.9.2018 23:48
Václav Pecháček 6 příspěvků

Máte rádi Football Manager? Tak se připravte na přívalový déšť informací o novém dílu. FM 2019 s sebou oproti minulým ročníkům přináší některé hodně viditelné změny, například plně licencovanou německou Bundesligu nebo přítomnost videorozhodčího. Ty opravdu podstatné úpravy se ale dost možná odehrály...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martin.hromadko.14
    Hm, vzhledem k tomu, že to bude mít Denuvo, tak si to můžou nechat.
    • Jack1947

To už se dneska cpe do každé hry, slyšel jsem že to je moderní 😛

• ja stale cakam ze pridaju minimalne spravovanie a vylepsovanie stadiona a zazemia ako je aspon v CSM...teraz cez vedenie je to katastrofa a "na dialku" ne priamo cez manazera

• Inquisitor

Zase na druhou stranu, nevim jestli se manažer přímo stará o zařízení stadionu. Mně to tak osobně vyhovuje, ono je starostí kolem i tak víc než dost.

• Inquisitor

No možná konečně začnu i sám trénovat, zatim jsem to nechával asistentovi. Na videorozhodčího jsem hodně zvědavý. Nejvíc mě potěšilo nastavení taktiky, to je paráda. S tim si člověk řádně vyhraje. Jéžiš to zas bude tisíc hodin jen to fikne :)

• Konečně, změny v tréninkovém systému... vývojáři zřejmě vyslyšeli komunitu :) A zní to opravdu dobře, tak nějak jsem si to dokonce představoval... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit