Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thanquol

    Vinyly jsou seksi. Narozdíl od Sluzeb typu Amazon Music a Spotify. O tom asi žádná. Celkem uvažují o vlastní Vinylove sbírce. Hudba se musí prožívat a k tomu patri i ten ritual, kdy člověk nabije gramofon seksi plackou. Takovej trosku fallout feeling, kdy technologie je kupředu, ale v určitých směrech se lidské plémě vyvinout z nějakého pokryteckeho důvodu odmítá. Přijde mi to celkem romantické. Uvidíme jak bude časem vypadat nabídka gramofonu poměr cena/dizajn/kvalita =)

  • Paulie88

    Dlouho o něm přemýšlím ...

    Jenže jsem se ještě nedokopal ke koupi gramofonu, což je celkem problém :D

    A hlavně tyhle oficiální soundtracky, alespoň pro mě trpí jednou věcí ... Kvalitní skladby které by člověk poslouchal pořád dokola jsou tam třeba dvě, max tři ... zbytek je sice taky super, ale hodí se do hry kde se jen tak spustí a pohoda, ale nejsou to věci který bych si doma jen tak pustil a poslouchal, ty co to jsou jsou samozžejmě mimo oficiální soundtrack ...


  • Kdyby místo kok.tin vydali konečně ten slibovaný český dabing.

    • Inquisitor

      Pokud vim, tak na tom dělají amátéři. Ne Warhorse.

    • uher

      On ho někdo sliboval?

      • Ano sám Vávra. Ale už na to asi zapomněl, tak ho začali dělat nějací nadšenci.

        • Duptcheck

          Vavra nikdy nic takoveho nesliboval. Rekl, ze by ho tam mel rad, ale ze to je velice nepravdepodobne, ze by tam byl.

        • uher

          Zajímavé. Máš k tomu nějaký zdroj? Osobně jsem viděl pouze jeho vyjádření, že tam z finančních důvodů nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit