Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K TÉMATU..
    Jde-li o vizuální zpracování, tak není důvod pochybovat o tom, že na opravdu výkonných stolních PC bude BF: HARDLINE hodně pohlednou FPS hrou, která bude pohlednější než verze pro PLAYSTATION 4 / XBOX ONE. Ale je logický, že pokud má někdo k dispozici dvojnásobek výpočetní síly, než kterou disponují nový konzole, že si může dovolit hezčí vizuální zpracování. No, je prima mít možnost volby a hrát virtuální hry na tom, co člověku vyhovuje *3*

    MIMO TÉMA..
    Zahrál jsem si nedávno betaverzi BATTLEFIELD: HARDLINE na mojí PLAYSTATION 4 a jedno vím naprosto jistě - hra mě nezaujala, takže já si v klidu počkám na nový BATTLEFIELD 5. Ten rok, dva, do vydání novýho dílu, si budu krátit občasným hraním pohodovýho a chytlavýho BATTLEFIED 4 nebo hraním jiných videoher, kterých jsou opravdu spousty. Ale věřím tomu, že si i policejně-teroristická střílečka BATTLEFIELD: HARDLINE najde svoje příznivce, kteří se u hry budou dobře bavit. A o tom, o tom to hraní je *4*
    • Ale PS4 je prece vykonnejsi nez pc za 30 tisic, ma v sobe totiz skvely hw od amd!
  • je to hrozná srač.a, vidím to tak za 200kč , ale já bych si to teda nekoupil.
  • Přestřelky "teroušů" s "fízlama". Tohle nemá v sérii battlefield co dělat. Od toho tu je Counter strike a jemu podobní. Už asi opravdu neví, co by roupama udělali.
  • A hele... nové Call of Duty!
  • Na celou tuhle hru bych se raději visceral :D
  • Koupil jsem všechný díly serie BF,ale to to svinstvo potporovat nebudu !!!!!!!!!!!!! Je mi moc líto toho ,že EA propůjčila nazev Battlefield k takové sračce !!!!!!!!!!!!!!!
  • Jeste,ze to vim,tenhle dil nekupuju,za oskubanou slepici 1700kc proste nedam.At plati ti co to maj nejhezci.Bloodborne to jisti.
  • Povídali, že hráli.
  • to uz tady bylo
  • Meznia
    Po tom, co jsem viděl v gamesplayi, jsem si myslel, že tu hru od píky předělají a vydají jí tak za rok nebo dva. Pochopil bych, kdyby oznámili vydání na 1. dubna, ale ona vychází za pár týdnů?

    Hře přeji co nejmíň podojených ehm... nenáročných spotřebitelů, protože není nic, co by si zasloužila víc než komerční neúspěch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit