Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stabilní ... blá blá blá
    • Přesně !
  • Vývojáři jsou si vědomí toho, že jejich hra bude z technického hlediska.

    Co je to za vetu ? Kazdopadne opravdu vyzivnej informacni clanek stylu "ano nas vyrobek bude urcite bez chyb, tak nam ty prachy vsichni za tu kravinu dejte".
  • Vojta_Ilavsky
    Neříkají to vždy, nehledě na to jestli to tak bude?
    • Tak ještě aby říkali: "Hru sice vydáme, ale první půl rok bude zabugovaná, tak si jí ještě nekupujte a počkejte na opravu." To by jim na marketingovým asi dali :D
      • Jack1947
        Třeba ne tedy pokud se nejedná o bugy napříč sérii... potom se nedá svítit.
  • Otázka zní jestli tahle hra vůbec někoho zajímá...
    • Proč by neměla ?
    • /thread
  • Na celou tuhle hru bych se raději visceral :D
  • Meznia
    Po tom, co jsem viděl v gamesplayi, jsem si myslel, že tu hru od píky předělají a vydají jí tak za rok nebo dva. Pochopil bych, kdyby oznámili vydání na 1. dubna, ale ona vychází za pár týdnů?

    Hře přeji co nejmíň podojených ehm... nenáročných spotřebitelů, protože není nic, co by si zasloužila víc než komerční neúspěch.
  • Krescz
    sniff sniff i smell bullsh*t
  • Koupil jsem všechný díly serie BF,ale to to svinstvo potporovat nebudu !!!!!!!!!!!!! Je mi moc líto toho ,že EA propůjčila nazev Battlefield k takové sračce !!!!!!!!!!!!!!!
  • Přestřelky "teroušů" s "fízlama". Tohle nemá v sérii battlefield co dělat. Od toho tu je Counter strike a jemu podobní. Už asi opravdu neví, co by roupama udělali.
  • Povídali, že hráli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit