Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezapominejte ze PS4 ma jinou architekturu nez PS3, takze cely GT by se muselo prepsat a chvilku jim bude trvat nez si to osahaj... Pokud GT6 bude dodelany GT5 kde budou standart auta predelana na premium (staci ovladaci model bez interieru), budou tam konecne zvuky nepripominajici vysavac a budou tam auta jako ariel atom, tak budu vysostne spokojenej parchant :D Bylo by fajn si tam treba supru naturbit na 800 koni, pripadne swapy motoru jako ve forze atd. ale to uz chci moc :D
  • proto gt6 na ps3,protoze sony urcite nechce ukoncit vyrobu ps3 jen ze prijde novy clen do psx rodiny.ten tu bude tak 4roky a mozna jeste dyl!diky online funkcim a hrani online.do ted hrajeme s klukama crash team racing.proste pecka.kterou nikdo neprekonal a to jsme skouseli snad vse podobny,ty zbrane jsou neprekonatelny.
  • sony jasne rekla,ze ps4 neni nastupcem ps3,ale dalsi clen do rodiny playstation!!!tak proc by gt6 nemohlo na ps3 vyjit?sam naughty dog reklo,ze ma ps3 jeste dlouhou cestu pred sebou!neco nasli noveho s procesorem a v gt6 bude treba zakomponovana teselace,to znaji pcckari.,a mnoho dalsiho.teselace,full hd,60fps,3d,je to snad malo???????????
  • Hmmm na těch screenshotech nevidím ani jediný zoubek , ani jedinnou nepasující či doskakující texturu či rozfázovaný stín ...... Hmmm je tohle opravdu to co dostaneme na PS3 ? Pak bych i tomu pokroku vůři GT5 věřil ...
    • Jen jestli to nebude tím postprocesem co sespouští u fotografického režimu :/
      • samozřejmě, že je, je to stejné jako u GT5ky, v podstatě vše, co se od autorů v rámci prezentace objevilo bylo vždy z fotografického režimu, s aplikovaným postprocesem, co při běžné hře není, protože by chudák PSko shořelo
      • Taky mi to přijde jako nějaký povedený RayTrace z nVidia DesignGarage.
  • Nevim proč mi ty auta přídou jako angličáky a ne auta.Ale o to asi nejde,jde o to ,jak se s tim jezdí.
    • protoze GT na me tak pusobi vsechny dily..
    • Působí uměle a řekl bych, že ještě nemají úplně doladěné nasvícení / odrazy, protože zatím mi příjde, že GT5 bylo nasvětleno lépe, tam totiž některé screeny téměř nešly poznat od fotky, tady jsem něco takového ještě neviděl.
  • Byly doby, kdy jsem byl ohromen z grafiky Gran Turisma a přál jsem si, ať je něco takového i na PC... Jsem rád, že ta doba skončila díky hře Project CARS: http://www.virtualr.net/project-cars-build-457-released
    • Na videich od uzivatelu CARS nevypada nijak uzasne. Je docela mozny ze to na pekny vzhled nastavil lze ale za cenu poklesu framerate coz je u zavodni hry zasadni problem.
      Sice jsem nize rejpnul do jizdniho modelu GT ale jednim dechem musim dodat ze je mnohem lepsi nez u CARS. Spolehat ze to tam jeste vylepsi je prehnany optimizmus. Engine ma sve limity. Kluci nesahli zrovna po tom nejlepsim. Ze vznasedla auto neudelate a muzete jej tlacit k zemi jak chcete.
      • Tak je jasné, že na nejvyšší detaily potřebuješ nadupanější komp a co se fyziky týče - pCARS si nikdy nehrálo na hardcore simulátor a pořád je někde v alfa fázi, takže je možné, že se se to ještě vylepší, co jsem slyšel od známých, tak pár aut už má prej velmi solidní chování.
        • No prave ale ja hraju zavodni hru kvuli ovladani a kombinace volantu a premium auta v GT5 nema zatim konkurenci. Jednou jsem hral dokonce se spojkou a razenim v tom kresle a naprosta bomba. K cemu je ti grafika, kdyz se nebavis. V ktery hre kdyz jedes s civicem do zatacky ti ulitava zadek a kdyz das plyn tak te samosvor vraci zpet do stopy?...
          • No tak já hraju závodní hry taky kvůli ovládání, ale řešil jsem tu pouze grafiku. Pokud si chci dobře zajezdit, tak raději vytáhnu rFactor nebo něco podobného, GT5 je sice fajn zábava, ale určitě ne zas tak realistická, abych kvůli tomu zapojoval G25, popravdě mě zrovna GT5 baví víc na joypadu, protože na volantu vždy nejvíc vyniknou nerealističnosti ve fyzice. GT5 má asi nejlepší fyziku, co se týče skloubení arkády a simulátoru, prostě auto se chová jak auto, ale je příliš poslušné a krizovky se zvládají mnohem líp než v reálu, to pak už pro mě není taková výzva. Když už si beru zadohrab, tak chci, aby to mělo všechny jeho mouchy.... Jestli máš volant se spojkou, tak doporučuji rFactor s přídavkem Historix GT, to je podle mě nejlepší poježdění na PC...
            • super, tak to zkusim, dik. Ono v GT5 taky zalezi jaky mas na aute pneumatiky pak ten zadek pekne lita, ale mas recht ze driftovani jen ovladaci, mam pres 900 stupnu volant a to bych si ukroutil ruce :D
    • to vypada dost dobre
  • kwa drat,nevydrzim cekat a stejne poridim ps3 verzi.pokud vubec bude ps4
  • mohli by klidne udelat petici kde by hraci se zarucili ze koupil hru na pc, mozna by ji nakonec udelali, nebo klidne stazitelnou verzi jako to udela arma 3 ale ta pak to da na dvd
    • Studio PD patri od Sony. Takze na PC bude GT iba vtedy, ked sa Sony rozhodne spravit to co Sega a skonci s hardwarom.
      • aby nakonec vse na PS4 nebezelo pod emulatorem na PC X86 platforma je X86 platforma...
        • Bohužel, s nástupem nové generace PS to bude tak, že pokud něco vyjde na PS4 a nevýjde to na PC, bude to pouze z důvodu exklusivity a marketingový tah. Totéž v případě nástupce XBOXu. Minimálně PC a PS4 jsou X86 architektury a co si budem nalhávat, z velké části je PS4 PC. XBOX dle indicií není také nic jiného.
  • ta grafika je krasna ale vyzera to strasne umelo *9*
  • Kdyby to byl skutecne "real driving simulator" neprodalo by se ho ani desetina toho co se prodava. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit