Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vonTossis

    Stojí za to si ještě Zaklínače 2 dneska zahrát? Jedničku jsem projel dvakrát na PC a bavilo mě to moc, trojku jednou na PC, jednou na PSku i se všemi DLC, a považuji to za jednu z top her vůbec. Ale dvojku jsem minul, a nevím, jestli má dnes ještě co nabídnout.

    • dworkin

      Stojí, už kvůli první větší oblasti (Flotsam), kterou by si měl zahrát každý, kdo má rád svět zaklínače. Tam už chybí jen Puškvorec a jeho prám a samozřejmě ten malej parchant, jehož táta je rytíř krále Foltesta. Dokonalá atmosféra!

    • uher

      Už se těším na tvoji recenzi. Menu se dá jistě ovládat i páčkami, takže už teď si oproti Elden Ringu polepšila o dva body v hodnocení (za každý analog jeden)!

      • vonTossis

        To asi ne. Na tom zase tolik nesejde. Elden Ring prostě jen není zas tak dobrá hra. Především jsem primárně PC hráč. ;-)

        • CHROCHT

          To, že se nejsi s Eldenem spokojenej není nic špatnýho. Každýmu se nemůže líbít všechno.

          Tady jde spíš o ten obsah, kterej byl spíš trapnej než konstruktivní a často vycházel z tvého nepochopení (viz ono: "Menu nejde ovládat páčkou" to je prostě top - u toho mi přítelkyně, který jsem to dal přečíst smíchy poprskala monitor 😂)

          • vonTossis

            Zajímavé a četl jsi to dále? Vyjmenoval jsem spoustu konstruktivních věcí, a to stačilo projít menu. A spousta těch věcí je jen otázkou mizerného designu.  Že si z toho z lásky k DS sérii vybereš jen první bod, to už není moje omezenost. Mám rád hry, které jsou dotažené a není v nich spousta malých rozbitých věci už v menu. 

            • iSpirit

              ztrapnil ses až na půdu. Trošku sebereflexe chlape a hlavně se v tom nevrtej.

              • vonTossis

                Reakce na příspěvek:

                Touhle tvoji argumentací jsem se fakt ztrapnil. Omg.

      • CHROCHT

        😂😂😂

      • J.V.Stalin

        Ty vole, to né 😂

    • Veskoslav

      Spousta rozhodnutí, které uděláš ve 2. následně ovlivní i některé události a dokonce i questy ve 3. díle.

      • matejhanc

        Pro mne jeden z nejsilnějších herních zážitků bylo setkání s Lethem ve trojce, potom co jsme ho ve dvojce nechal žít. To bylo jak shledání se starý přítelem..

        • Veskoslav

          A ještě u questu, který byl naprosto obyčejný:)

    • Určitě! Nedávno jsem dal celou trilogii a dvojka mě bavila víc jak jednička.  Je to parádní hra s parádní atmosférou:) hlavně Flotsam nemá chybu.  Tentokrát jsem šel s Iorwethem a určitě si to brzy zopáknu s Rochem:)

    • LessPh

      Ja prosel jen trojku bez DLC, precetl vsechny knizky, zacal jednicku a i dvojku, ale nedokoncil ani jedno, po trojce me to uz nebavilo, ale nemuzu rict, ze je dvojka spatna... spis ja jsem moc rozmlsanej :-)

    • Anon-ym

      Podle mne jo. Jedničku jsem osobně nikdy nehrál, to už je pro mne graficky a mechanicky nehratelné, ale dvojka je takový lineární bratříček trojky a furt se na to dá koukat.

    • Jestli jsi takový fanda a toužíš si doplnit sérii, tak do toho klidně jdi. Peněz ti líto být nemusí, teď je na na GoGu ve slušné slevě. Hra to není špatná, i když jedničku i trojku mám radši.

      Ale jestli by ti příliš chyběla otevřenost trojky, "špinavost" jedničky nebo prostě vadilo to, že je to deset let stará hra a ty už jsi hrál jejího lepšího následníka, tak je rozhodně na zvážení, jestli to stojí za tvůj čas. Já většinou koukám po komentářích se špatným hodnocením a přemýšlím, jestli to, co tam kritizují, je pro mě zásadní.

    • Jez3vec

      Určitě jo, hlavně je tam parádní znovu hratelnost díky tomu jak se tam v první třetině rozvetvi příběh podle rozhodnutí.

      • Derp_1337

        Přesně tak. Witcher 2 byl fakt skvělý. V některých ohledech ho považuji za nejlepší díl. Od začátku až do konce skvělá jízda prakticky skoro bez hluchých míst.

  • tvrdy.mar

    Pro jedničku byly chystané dvě další dobrodružství od extérních studií: The Witcher: Outcasts od roXidy a Scars of Betrayal od Ossian Studios. Obě byly zrušeny v poměrně pokročilém stavu vývoje v srpnu 2008 z důvodů uvedených v článku. Ossian Studios pak nápady pro DLC zužitkovali ve skvělém mobilním RPG The Shadow Sun. Přeložený rozhovor s tvůrci nezlenete zde.

  • Gulivera84

    Da se nejak zahrat na soucasnejch konzolich, PS asi nic ale v game passu by to mohlo byt ze...

    • Veskoslav

      Proč by to mělo být v Game Passu?

  • výborný novinársky článok, vďaka 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit