Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    No to by byla fest pecka ... jakákoliv historická bitva nebo konflikt, proste cokoliv jenom ne ty hypermoderní průjmoviny *14*
  • WW2 na dnešní grafice no kuurva to by bylo něco! Ale rači bych chtěl Battlefield 1942 remake!
    • Zahraj si stařičký CoD 2. Neprohloupíš. On v tom takový grafický rozdíl nebude. *15*
      • Jack1947
        Spíše COD1 , COD2 už přičuchlo k mainstreamu. *3*
    • Magister_Peditum
      Zrovna CoD není série pyšnící se nějakou krutopřísnou grafikou. Rozdíl mezi World at War 1 a Advanced Warfare není zas tak velký.
  • WW2 byl tak zásadní, legendární a mýty opředený konflikt, že hry z tohoto období mě nikdy neomrzely. Naopak nad všemi těmi Modern Warfary jsem už dávno zlomil hůl.
    • Magister_Peditum
      Legendární a mýty opředený konflikt? O druhý světový lze říct ledacos, ale zrovna tohle?
  • A nakonec se vyjde najevo, že tahle odnož Anonymous je ve skutečnosti PR sekce Treyarchu, co hypujou svoji vlastní hru.
  • Co uz no.
    2 svetova vyzera dobre, atmosfera sa tam da vycarovat riadna

    Ale neviem. chcelo by to uz malicko ubrat z tej arkadovosti.
    Uz je to brutal arkada.
    chcelo by to uz nejake realne situacie. Moznost zakopnut, spadnut. pri strete na blizko utok pazbou ak nema nabite. kopec takychto drobnosti.

    Ale to sa nikam nikdy neposune. je to marne s tou hrou
  • Těžko se jim povede překonat Orchestru když to jsou typově naprosto rozdílný FPS, zatímco volání dutých cílí na mainstream, hektické hraní, fragy a vysmívající se 14 letý smrady do voice komunikace tak RO je spíše teamově cílená s dospělou komunitou (TWB) a hardcore gameplayem
    • Tož takovej ten komentář tady vcelku důležitej jak ho*no u cesty, ale tak asi jo...
    • Myslín tím spíše tu atmosféru než hratelnost jako takovou, ale kdyby se konečně rozhodly vyhodit všechny perky a killstreaky a vrátily se více směrem COD2 tak by to byla alespon zábavná a jednodušší alternativa k RO
    • to config, nějak mi to vylétlo sem
  • Vy zapomínáte na jednu věc....ta hra bude mít zombie nacisty případně zombie vietnamce!
  • Já mněl hry od Trayarchu vždycky rád hlavně první BO ted až na BO2 to bylo strašné. Ale i tak jim věřím a COD z WW2 bych si od nich rád zahrál.. Ale co se týče MP tak nevým jestly si se jim podařilo překonat Red Orchestru 2, která je v mých očích králem multiplayerových druhoválečných akcí... Achh jak já bych rád RO 3..
    • RO 3 se jen tak nedočkáme.
      • Inquisitor
        Já si myslim, že ani není ještě tolik potřeba.
  • Já už to vidím, pokud to neni fake, že to bude remaster verze něčeho, přece jen ten jsou v modě
  • RazorProduction
    Kies by som videl v dajakej hre poriadny d-dey,zatiak to na 75% dokazalo len Cod2 *13*
    • Jack1947
      MOH:AA nic? *7* *12*
      • RazorProduction
        To nemyslis vazne ze jo *7* to bolo asi tak autenticke a atmosfericke,ako zelena krv v nemeckom Tomb Raidery.porovnaj tohle https://www.google.sk/#newwindow=1&q=MOH:AA z tohle https://www.youtube.com/watch?v=H_CQMtIrYnc a nakonec finalistu https://www.youtube.com/watch?v=82RTzi5Vt7w ked toto uvidim v hre tak az potom sa tu budeme bavit o zazitku *8*
        • Jack1947
          Tak né no. *7* COD2 nemělo taky žádné hyperealistické vylodění navíc to ani nebylo vylodění se dá říct. Spíše vylezení. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit