Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Ale jo líbí, dal bych, protože vrtulníků jsem moc nehrál. Jen asi kdysi Apache Longbow, Comanche, Desert/Jungle Strike..a pak taky něco v DOSu se jménem Hellfire tuším...no a pak klasiky jako Airwolf, Choplifter, Fort Apocalypse apod. ale to už jsme jinde.
    • Tomahawk :)
  • bjsman
    Desert Strike připomíná možná tak téma hry (vrtulník v poušti), zbytek co sem ve videu viděl byly výbuchy, padající budovy, létající rakety, ultra-cool momentky *16* , ale ze hry bylo tak 10 vteřin, takže těžko soudit, jak se to bude hrát.
  • Já si zase vybavuju skvělý MiA - http://www.youtube.com/watch?v=4TfBbLbB2BM
  • Hmm, proc ten Mi 24 nezatahne podvozek?
  • poram mam ve skrini nejaky ty cartridge.desert,jungle,urban tam jsou taky.tyhle hry jsou na svou dobu vyborne provedeny a daji se hrat i dnes.
    • ringmancz
      Desert a Jungle mám též. hrát se dají, až na tu obtížnost, což je problém většiny takhle starých her, a divnýho ovládání na Mega Drive, mně přesně nesedí ani jedno z těch tří, který tam jsou

      nějakej velkej vrtulníkovej fanda nejsem, ale tohle nevypadá zle
      • neni to zas tak tezky.treba u deserta staci znicit nejdriv radary co nejsou jako mise a nelitat do oblasti mimo poradi,jinak te sundaj hned.dobry je taky vedet kde se da najit zivot navic,rychlejsi navijak,palivo a strelivo.proste kdyz clovek zna mapu,je to celkem v pohode.jungle me prisel lehci
  • Sérii "striků" jsem zrovna znovu rozehrál, gog není třeba, ke stažení na romnation.net, jako emulátor Segy Genesis/MegaDrive např. emulátor Fusion. Tyhle verze jsou mnohem lepší než PC verze.
  • Uff, už je to hodně dávno, co jsem naposledy lítal s vrtulníkem. Kdysi jsem hrál demo čehosi, užsinepamatujucotobylo, to už bylo akcelerované, ve 3D a docela hi-tech, byť žádný super simulátor, jen obyčejná rubačka s helikoptérou. Krom toho samozřejmě Comanche 2, 3 -- s tehdy úžasnou voxelovou grafikou -- a demo 4ky. Hrozně rád ale nostalgicky vzpomínám na už zmíněné LHX nebo ještě Super Cobru na tehdy úžasném Atari 130XE. *3* Jó, to byly časy. *5*
    • Hmmm voxel.... a tím se dostáváme k Outcastu :-)
    • Comanche 1 mel na tu dobu absolutne neprekonatelnou grafiku - http://www.youtube.com/watch?v=u1u3EoN-6V0
  • "Hell yeah!!" *1*
  • fizola
    6 ročnik na škole, infromatika, na diskete prepasovana shareware verzia s nazvom DESERT

    Chcem stroj času...
  • Ja zasa LHX, EA malo este farebne geometricke logo.
    • Hanzales
      LHX byl spíše simulátor ;o) Na svou dobu to byla hodně suprová záležitost.
      • No jasne, ale vsetky tieto stare simy mali hejblatka a cudliky, kde si zmenil obtiaznost do arkadova podla gusta. Ja som trebars preto zboznoval USNF, ATF a USAF od Jane's. To su kua roky.
        • Hanzales
          Kurde ani nemluv :) Já se k těm simulátorům vrátil zase až teď s DCS, ale tehdá to byly časy jako prase. Ješte si pamatuju TFX (start z Runwaye za doprovodu Metallicy) a F22 ADF.
          Ale tu hento tuto arkádu si dám taky strašně rád. Navíc to vypadá, že je to aj celkem dobře zpracované co do hratelnosti a ani grafika neurazí :)
          Ještě bych bral i něco jako R-Type (ve 3D ale se zachováním herních principů)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit