Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to fakt chytlo, i když posledního bosse jsem dohrál dost na sílu, na druhý díl se těším moc, ale já nekupuju hry hned po vydání, vlastně ani nevím, jaké budou nároky, jestli mi bude Ryzen 1600 a RX570 8Gb stačit

  • uher

    Jedničku jsem nedohrál. Příběh mě zajímal, ale gameplay to doslova pohřbil.

    • mr.clayman

      Já to dohrál a nakonec to nebylo špatný, ale chtělo to ještě trochu doladit. Bylo tam pár WTF momentů (např. útěk ze zámku, kde mě přes veškerou snahu Angláni nakonec dohnali, a smrt během cutscény, kdy Amicia vstupovala dveřma do baráku, ale dostal se k ní nepřítel a probodl ji, takže cutscéna se přerušila a já musel znovu) a pasáží, který jsem nakonec prošel až na popadesátý (za všechny tlačení vozu s Rodrickem).

      • U mňa úplne rovnako, 50 krát tlačenie vozu s Rodrickom. Mal som reálne problém na gamepade triafať kameňmi tých ču*ákov, ktorí behali po schodoch. Keby sa aspoň dala preskočiť príbehová animácia, ktorá tomu predchádzala… 

        Dúfam, že sa podobných vecí teraz vyvarujú. 

    • Inquisitor

      Já došel do finálního souboje a tam jsem skončil. Obtížnost nebyla ani tak v bossovi, jako bojem s ovládáním. Na to nemám nervy:)

    • taky jsem to zacal ale hralo se to tak divne...  pry se to cesem rozbehne ale az nekde v pulce hry, bummer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit