Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Makaronka2

    Open Beta byla rozhodne lepsi nez ten Closed test cca pred rokem. Jsem zvedav co z toho nakonec vytahnou za recenze

  • Za mě osobně mrtvá hra i zasazení. Piráti jo? Tak ti mě bavili tak v deseti díky knihám E. Salgariho.... už vidím ty zástupy dospělých, kterak s mocným "Karrr!" na rtech brázdí vody oceánu 😯

    • zanek.s

      Tak mě to třeba v Black Flag bavilo. A to je mi 47   😉  Karrr!

      • redicius

        Jenže Black flag měl i jinou náplň, tady se na souši nedělá v podstatě nic (aspoň podle bety). Nevím, jestli to bude stačit, mě se to líbilo, ale abych u toho vydržel, to zase asi ne :-/

    • medveddd

      Mně se na pirátství teda v dospělosti pořád líbí aspoň představa svobody, správy svojí lodi, potravin atd.

      Na všem se dá najít něco zajímavého - jsi na serveru, kde si dospělí hrají na rytíře, astronauty, kovboje, policajty, lupiče a já nevím co ještě :)

      Osobně jsem než z různých zasazení "vyrostl" spíš z některých mechanik, takže řekněme čistokrevná FPS už mě dlouho nechytla. Ale za piráta si pořád klidně zahraju :)

      • No, nemyslel jsem to nějak špatně. Jde mi asi o celkové pojetí a art téhle hry. Přijde mi to děsně arkádové a takové béčkové. Asi jako ty knihy co jsem zmínil, prostě pro mladé publikum. Já osobně mám k jachtění dobrý vztah, jezdím pravidelně Mazury a sem tam i nějakou amatérskou regatu. Takže ti rozumím. Ale ten gameplay a tak mi přijde děsný. To už raději utopím čas v Naval action. 

  • Daniel911

    Zkousel jsem tehda tu betu a byl to otresny smejd. 

  • Jarisko84

    Len taka otazka. Planuje si toto niekto kupit za plnu cenu? Alebo aspon v zlave? Tesi sa ,caka niekto na tuto hru?

    • sugyn

      By mi museli platit abych ten odpad hral.

    • Hidden

      Zkousel jsem pred casem nejakou closed betu ci co to bylo - hra byla o trochu lepsi, nez jsem cekal, ale rozhodne ne natolik dobra, abych ji mohl s cistym svedomim doporucit ke koupi za plnou cenu. Podle me by ji docela sedl free to play model, hra zdarma a kosmeticke doplnky za penize a vlastne tak cela i pusobila a cenovka "velke hry" mi prisla nepatricna. A pokud bych mel prorokovat, podle me na F2P drive ci pozdeji dojde a v takovem pripade ji mozna znovu zkusim. Za plnou cenu ji nehodlam kupovat ani nahodou.

    • medveddd

      Za plnou cenu kupuju hry hodně výjimečně, takže tuto s velkou pravděpodobností ne.

      Obecně se na hru netěším a nijak zvlášť mě nezajímá, ale pokud vyjde a bude mít skvělé ohlasy, časem ji rád zkusím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit