Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám pár nejasností ohledně PS plus, byl bych rád kdyby mě je někdo objasnil. Co jsem se dočetl, tak při předplacení služby PS plus bude možné stahovat jeden plnohodnotný titul měsíčně. Jsou tyto volně stažitelné tituly nějak omezený, třeba dobou funkčnosti, nebo něčím jiným ? Třeba zmíněný "DriveClub" ryze online hra, která bude stažitelná od začátku. Tuto hru jsem nedávno našel v předprodeji za 1 390 Kč. Nechápu, proč by si tuto hru někdo kupoval, když má být zdarma. Další otázka, když si koupím za rok PS4, předplatím si službu PS plus. Budu tam mít za ten rok 12 plnohodnotných titulů ? Nebo možnost stáhnutí hry platí třeba pouze týden ? Nebo jí mohu stáhnout kdykoliv, ale musím být členem PS plus v době kdy ji vložili na server ? Nebo jak to je *1* .
  • Jinak, nevíte jak to bude s hrama na nový konzole, resp. kdy ty hry budou?

    Protože kupovat si konzoli a nemít na ni hned tu nejlepší hru která na konzole existuje (FIFA), to by bylo hrozný mrhání penězma :-)
  • Veskoslav
    Přiznám se, že novou generaci konzolí budu kupovat nejdřív za rok. A to podle toho, na kterou z konzolí bude lepší nabídka her a nabídka služeb. Pakliže by služby prezentované Microsoftem byly dostupné i u nás, uvažoval bych nad tím. Ale stále je pro mě prioritou herní tituli, které mají na konzole vyjít a podle toho se taky budu rozhodovat. Vzhledově jsou obě konzole s prominutím hnusné. XBox mi přijde krapet praktičtější, co se týče umístění konzole. Cena mě taky nějak netrápí, počítám, že tak 10-9k budou po roce stát obě, bude záležet na zájmu zákazníků. Zatím mě oslovilo jenom Halo 5 a nová Forza s Prahou:) No uvidíme, jak to půjde dál. Na Vánoce budu kupovat PS3, bo jsem zjistil, že mají v Tescu hry za 99 Kč a poslední NFS třeba za 199 Kč:)

    EDIT: jinak co se týče her zdarma, ty má už i Xbox. A to i na starý Xbox v rámci uvedení konzole na trh. Já jenom, aby se předešlo něčemu, co má mít jenom Sony:)
    • Miserius
      NFS Most Wanted na PS3 za 199? Jestli jo, tak vyrazim hned a doufam ze tam toho je vic :D Hry zdarma jako PS+? AAA hry , nekdy i jen 2-3 mesice stary? Slysim poprve teda
      • Veskoslav
        No měli to v akci ze 799 Kč, tak jsem to koupil kámošovi k narozkám. Na pc to měli za 299 a Xbox taky 299. Původně jsem si myslel, že je to staré Most Wanted, ale nebylo *1*
        • Miserius
          Tyjo tak to nechapu, ja to kupoval za 800 na PS Store o Vanoce (doted mam nahrano 250 hodin) a byl jsem spokojenej. Tesco tam ma obcas fakt povedeny slevy, ale kdyz tam ted pojedu tak tam urcite nic nebude :D
          • Veskoslav
            Já tam vždycky "omylem" zabloudím:-DKdyž není nějaké pěkné Lego v akci, tak si koupím aspoň hru *1*
            • Miserius
              Tak v Tescu dnes uz nic :D Ale cestou jsem zavital do jinyho elektra a stejne si neco koupil *15*
          • Rhulad
            Běž si žvanit ty nesmysly do ústavu pro chorobomyslné.
            • Rhulad
              Reaguji na Veskoslava a jeho první příspěvek jelikož je to snůška neskutečně nudných frází. Jinak se ti divím, že s ním vůbec diskutuješ. Jasně ukázal, že je to hater sony, když si vzal svůj další nick a sony hateoval což je dost ubohé.
            • Veskoslav
              Nemá cenu. On je mírně retardovaný, jak nám opět ukázal....
            • Miserius
              Cim jsem tě urazil prosimte? Normalne se tady bavime o slevach v obchodech? To delaj jen blazni?
  • Destiny taky vypadá nadějně.
  • PS4 je jasná volba, jdu do ní hned. Co podpora her z PS3, budou na na ní šlapat, když mám doma slušnou sbírku nebo budu muset zapojit PS3?
    • Budou od roku 2014 pres Gaikai cloud.
      • frag.ment
        Takže rozhodně budeš muset zapojit PS3, protože Gaikai bude podle mě nepoužitelnej (lag, osekaná grafika atd.).
  • platit za multiplayer? haha, to je vysmech. bye bye SONY. vime o vas, ale ahoj
    • Stejne ti to môže byť jedno, Slovensko nemá PSStore, teda si to aj tak nebudeš môcť zaplatiť. Proste SONY na Slovensko zvysoka kašle. *10*
    • Abiczko
      100 kč za měsíc přece nikoho nevytrhne,vím,je sprosté říct "buďto zaplať nebo nehraj online" ale Microsoft nám ukázal jak to mohlo dopadnout,takže tento fakt rád pominu
      • Miserius
        Ignoruj ho, trolluje...Xbox ma to stejny, akorat ti nic jinyho nenabidne, tady ti daj hru zdarma, slevy na ostatni hry a online uloziste a jemu se to nelibi...Xbox fanatici zazivaj holt deprese...
        • takze mi chcete rict, ze vsichni budou DOBROVOLNE platit pausalne za to, ze si muze zahrat pres net, za ktery uz plati?? sorry, ale kdo tohle udela, je ovce. konzole timhle jen nahravaji PC. jako by nestacilo, ze konzole znicily plno znacek a vsechno zarcadovelo...
          • Miserius
            Tu funkci uz platim a to mi ani nemusi umoznovat hrat multak, takze az to bdue umuznovat, budu ji platit tuplem... Jen pro upresneni, konzole nic nekazi, konzole jsou male krabicky u nas u televizi, nejsou ani živé a ani nemyslí... Ano, mozna pro slabomyslne lidi je ovce nekdo, kdo da 100kc aby dostal AAA hru *1*
    • TheGGG
      ano víme všichni že jste to vy pane hora
  • Najprv som hral PS1 hry cez EMU na PC. Potom som kupil PS2 slim ale hned ho predal a kupil z bazaru FAT-ko s HDD. Kvoli Forze a dalsim veciam bola moja dalsia konzola X360 FAT, teraz nadherny slim v matnej ciernej. Lenze ako vidim, tak moja dalsia masina bude PS4, pretoze nevidim jediny aspekt, v ktorom by bolo One lepsie. Ale to az v tom pripade, ked vyjde nieco ako Red Dead Redemption 2, pretoze vacsina novych titulov su bud len recyklovane stariny alebo veci, ktore vychadzaju aj na PC. Okrem toho este par rokov budu vychadzat veci aj na terajsie konzoly.
  • Pché, pětieuro měsíčně za MP - to je fakt darda :D PS-4 - Design - budiž - mohlo to být horší, uvidíme in natura, cena - naprosto super, za PS-3 jsem dal o 7000Kč víc, bazarovky - hmmm, dobrý.
  • Upřímně říkat teď, kdo vyhrál válku next genu, je blbost. Strašně tady podceňujeme americkej trh, kterej není malej. Xbox podle mě bude mít casual v Americe a částečně i v Evropě. Díval jsem se na youtube na postkonferenční reakce a xbox rozhodně nebyl svržen ze skály jako neduživé sparťanské dítě. MS má taky finance o kterých si podle mě Sony může nechat zdát. Celkem očekávám že MS rozjedou ještě velkou kampaň, aby zacelili strátu po HC hráčích. Osobně to strašně přeju Sony, jsou mi nějak sympatičtější, ale sto lidí, sto názorů nechme se překvapit. Moje osobní předpověď je, že první rok vyhraje Sony, která bude mít úspěšný launch a pak se to bude pomalu vyrovnávat.
  • promitac
    http://i.imgur.com/XEaRFXq.jpg

    Sonny stabbed Microsoft! Somebody call the ambulance!
    WiiUWiiUWiiUWiiU

    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit