Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokojné Vianoce. A všetkým želám aby bol rok 2016 lepší ako bude. *3*
  • Zrzzek
    Krásný svátky a úspěšný nový rok všicí! *4*
  • kalosaper
    Takě přeji všechno nejlepší a asi vás potěší, že jsem pod stromkem včera našel roční předplatné Levelu, tak se už těším, jak si počtu.
  • Přeji redakci, čtenářům a diskutérům na games.cz pěkné prožití vánočních svátků a jen vše dobré v novém roce!( *3* A méně hejtu a hejtrů v diskuzích *3* )
  • nejhorší den v roce, to sou pro mě vánoce, najdou mě až ráno omrzlýho ležet v potoce
    https://www.youtube.com/watch?v=WMZfr7IGD_Y
    • To jsi borec, tak vrat hezky rodičům dárky
      • máma je mrtvá po několikaletým boji s nevylecitelnou rakovinou a táta se stara o jeho novou rodinu a zenu, která je stejně stará jako muj starsi bracha, takze my dárky nedostáváme, vánoce sme slavili vzdy u mámy, takže když sou ted vanoce, akorat si vzpomenu jak stojí vsechno za ho***o, este nejaka rada od zkušenýho kolegy?
        • Ano jedna by byla, pokud nejsi troll, protože takový nick jaký sis dal bych čekal u třináctiletého ultratvrdého metalisty, řezník natočil zajímavé filmy, ale jeho hororrorcorová tvorba... no radši nebudu komentovat, ale horrorcore zněl dřív jinak(líp) dneska mají masky a chrapláky, dřív dělali HC rapeři, kteří dělali i jiné styly nejenom hardcore rapu, když porovnám americký rap, třeba Geto Boys a Řezníka, tak je to jako bych porovnával všestraného akrobata s někým, kdo dokáže žonglovat se třemi míčky najednou. jak všichni odsuzujou pod tím videem, že to je lepší než teri blitzen, tak to je možný, ale většina posluchačů obou bude ze stejné věkové kategorie, přibližně druhý stupen ZŠ. Řezník vydělává na vánocích stejně jako supermarkety, tyhle bojovníky proti komerci za prachy "miluju", ale ne tak, jako jejich fans, to ale neubírá tomu, že jehovova pomsta od Řezníka je fakt super film, ale "koledy" asi vydělávají víc, tot vše. I když svátky neslavíš tak užij aspon volna, nikdo z nás to nemá lehký, můžeš se radovat i z drobných věcí a poslouchat lepší muziku, ale z české, potažmo i slovenské scény ti nikoho neporadím, protože tady je jak se říká jednooký mezi slepými králem
    • Mart9
      To jsou dobrý ubožáci *1*
    • MikeR
      Á, ano ano, klasika. Neumím si udělat příjemný volno, relaxovat, ignorovat všechno okolo a vánoce slavit po svým nebo neslavit vůbec bez ohledu na to co dělaj ostatní, ale za mou neschopnost můžou davy, televize, prskavky, koledy, vanilkový rohlíčky a přirozeně církev. Pokud jseš jednoduše ovlivnitelná ovce co bečí že všichni jsou jednoduše ovlivnitelný ovce, tenhle song musíš milovat. *5*
    • Teda upřímně ono to vystihuje přesně moje svátky *14*
  • Milé redakci přeju taky tak, hlavně všechno v klidu a na moje občasné rýpavé poznámky v diskuzích třeba na adresu vyjadřování nebo gramatiky některých redaktorů zas tak moc nejdejte, stejně vás pořád rád čtu :).

    Díky za články i videa a těšim se na to samé v roce 2016 :).
  • TheGGG
    drahá redakce, ať vám Santa "jesus" Mráz nadělí do dalšího roku zase pořádný diskutéry...
    • Máš na msyli kvalitní diskutéry jako ty *1*
  • Klid a mír všem lidem dobré vůle.
  • Kéž vám zaskočí *2*
  • Krásné vánoce všem čtenářům i všem v redakci. Mějte naprostou pohodu, do ničeho se nenuťte a užívejte tak, jak se to právě vám líbí.
    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit