Přejít na výpis diskuzí

Všichni jste Odinovi! V severské řežbě Valhall ostatním ukážete, zač je toho Mjolnir

19.11.2019 15:13
Jan Slavík   2 příspěvky

Devět světů, širé obzory severské mytologie a banda nabroušených Vikingů, kterým pozemská smrt nevzala ani trochu žízně po válce. Multiplayerová rubanice Valhall by měla poměrně brzy dorazit do early accessu, ačkoliv přesné datum zatím neznáme. Nezbývá než pozvednout roh medoviny, sevřít topůrko sekery...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

Sorry, ale když severské melodie, tak ty suverénně nejautentičtější v podání kapely WARDRUNA nebo  jakékoliv další, kde účinkuje Nor - mistr Einar 'Kvitrafn' Selvik.

• nightborne

Já ale o Danheimovi neprohlásil, že je nejautentičtější =). Einar je samozřejmě frajer a i jeho camea s Faunem, duet s Ivarem nebo když nechal Auroru zpívat Helvegen jsou super, ale jeho hudba mi přijde spíš jako poetika. Je to skald, však určitě znáš to video, kde zpívá Völuspá naživo. A pokud ne, tak to dožeň =).

Jenže... tohle se do boje moc nehodí a i nejostřejší písně od Wardruny se pořád držej tý lehký rozevlátosti. Vůbec to není špatně, jenom prostě ta Danheimova mručivá, syrová agresivita se, podle mě, hodí k vikinský vyvražďovací řežbě o fous víc =).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit