Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak GT1 mělo daleko zábavnější (i když krátkou) kariéru *11*
  • co tě na tom chytlo? dyt závody (jako třeba Vitz nebo Lupo race) byly už v GT3 a navíc v GT2 tyhle závody byly (urcite Vitz) jako závody značek, ne přímo v hlavních závodech (kam to nepatří)..
    navíc, když jedu 180, tak mi to přijde jako bych jel asi tak 40 tady po městě...ten pocit z rychlosti mě nutí ke spaní...soundtrack je slabej, tak sem si tam dal písničky z GT1, 2, 3, 4, ale ani to mě při závodě nevzbudí...navíc, licence už nic neodemykaj, a system levelů se mi vubec nezamlouvá.
    dále mě hodně se*e to poškození, kdy se jen natáhne textura, a je to rozbitý (asi vtip)...to už TOCA 2 z roku 98 to měla daleko lepší !
    Tato je hra je nedodělek.. stíny sou přímo hrozný, počasí stojí za starou bačkoru, ovládání je od Prologu nějak podivně zjednodušený a přitom pocit z řízení je horší než u GT4 (kde jsem na nurburgringu strávil stovky kol).
    Hra není žádná výzva, protože máš od začátku klidně stovky tisíc kreditů, můžeš si dovolit vytunit i starou RX-7 savanna tak, že ujedeš všem o půl kola na každý 3-5 kol. A to se dostávám k tomu co mě vytáčí, počet kol už od začátku je přemrštěný, beru to jako pokus o umělý prodlužování herní doby, zatímco závod je už po 1 kole dávno rozhodnutý, tak já musím odjet pět klidně i 2 minutových kol, za dojmu sotva se pohybujícího auta (200km/h zíív), a v cíli mám náskok přes půl minuty, i když se nesnažím..
    už se do toho motám :D ...sem strašně zklamanej z tohohle pahýlu, co mi prodali za 1599Kč..Nejradši bych to vrátil, kdyby to ten Kazunori tak nevychvaloval aspoň, tak bych byl shovívavější..
    a výběr tratí a aut je výsměch
  • No ono sice GT5 nemá tak vymakanou míru simulace jako Iracing (ten u mně zatím vede), nebo grafiku jako DIRT2 na DX10/11 kartě, ale i tak následujícíh pár týdnů prosedím primárně u něj *3* Příčina je v chytlavosti :)
  • Baví mě že za 6 let vývoje měli tvůrci čas na hovadinky typu lochneska... Podle mě se měli věnovat spíš věcem jako jsou stíny, stupnidní AI a nereálné zvuky aut...
  • Jenže to není vtip, to je hořká pravda. Codies se snaží už delší dobu předefinovat slovo arkáda na hru, co se hraje sama. Že to ty nevidíš mě mrzí :)
  • tj ale pořád grafika PS3 oproti nejmodernějším grafickým kartám na PC je nesrovnatelně horší... Vím o čem mluvím. MAm jak PS3 tak pc s gtx 4700 :)
  • Tedy textury z modelů ......
  • Jenom jestli podle těch modelů taky neudělali fyziku a chování většiny z těch 1000 vozů : / ... se zvuky si hlavu v Polyphony viditelně nedělali .
  • Real shining , polished , old ,not too much arcade , Simulator .....
  • Jaká hnusná grafika ? Vždyt´je to vlajková hra PS3 *1*
  • Taky si nemyslím že by to by vtípek , ale pouze "jeden šroubek" přehlédli . A ta opice je model , nebo sprite/textura ? Možná nějaký levný externista v Dílí vyfotil či vymodeloval strom a pak jej jen pečlivě přenesli ...
  • No vidíš, a já myslel, že takový je i Gran Turismo. Aspoň takovej pocit jsem z toho měl, když jsem to hrál u kámoše. Prej "The Real Driving Simulator" *1* *1* *1*
  • jo kdyby tak ta opice prebehla pres drahu tak to by bylo vtipny ale jako sprite na strome, to ma byt jako vtipny?
  • Prý už uvažují o nové hře ReVolt Turismo s podtitulem The Real RC simulator.
  • tohle je maximalni pravda...souhlas
    ty kary ve forze jsou vsechny delany jako v GT5 exkluzivni :D
    Jelikoz 6 let vivoje a voni udelali tak oskliva auta pche
  • Hahaha ty jses ale radnej debil.

    Souhlasim s megalomanem :D
  • Drom
    mozna GT5 je ten vtip? *1* fotorealismus z hrackarstvi :D
  • To že nepřijde vtipná tobě neznamená, že nemůže přijít vtipná někomu jinému. Já jsem se třeba příjemně pobavil a hnedka jsem ji šel do hry hledat.
  • Pokud by se to podobalo závodům od Codies, tak sežer gamepad, vyhoď volant a připoj k PS3 klávesnici se 4 šipkama. Pak si dej nohy řádně nahoru, švihni s sebou na gauči, jedním okem pozoruj dění na ulici, druhým obrazovku. A za tři minuty uslyšíš famfáru, že jsi na stupni vítězů *1*
  • spis vtipnej je ten podvozek v hnusny grafice *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit