Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělé. Škoda, že to stejné nemůžu říct o poměru obsah/cena tohodle DLC.
  • super video.. retardované DLC pro fans... jinak si nedokážu vysvětlit kdo by koupil pět recyklovanejch map+ 1 novou :) JÁ NE! :)
  • Tak to je vážně úžasné video :D :D :D
  • oh geez odd solidni strilecky z 2sv se rpesunuli k zabijeni zombie na mesici... jak hluboko muze serie CoD jeste klesnou ? ...
  • Ethy
    Video super :D :D, hra by byla taky super, kdyby nechtěli za hru a ta DLC tolik € a trošku tu sérii oživili...

    BF3 to jistí :)
    • Mezi oživení cod her od IW patří spec ops mód a od Treyarch Zombie mód. Co by sis představoval víc? Tyhle módy patří mezi to lepší, co cod "přináší". Ostatně trapný mp plný killstreaků, podvodníků a trapně předražená dlc přinášející 4 (staro)nové mapy, to vše stagnuje a rok od roku je horší. Konečně tohle dlc přinese JEN zombie mapy, nicméně za tu cenu... lepší počkat na slevovou akci na Steamu.
      Jediné co naopak BF3 jistí je, nestabilita a problémy s Originem, taktéž předražená DLC a (snad) inovativní herní zážitek! Nebýt Originu, byla by to letos jasná volba. Jak jsem se na obě hry těšil, jsem nyní z dlouhodobého přístupu Activisionu a nově i EA poněkud skeptický.
  • Hahaha tak u tohohle vide jsem se zasmál a moc pecka *1* *1* první DLC který kupuju. *2*
  • MishKonn
    I přes svoje neoblomné COD haterství musím uznat, že tohle video bylo skvělý *1* Ačkoli se cení jejich snaha udělat konečně něco inovativního, fakt, že je to jedna mapa mezi pěti recykly a stojí to nekřesťanský prachy, mě ale o dobrém úmyslu nijak zvlášť nepřesvědčuje.
    • co je na zombie modu v CoD inovativniho krom toho ze ho odstranili ze hry a udelali z nej DLC s reklamni kampani ? :)
      pokud se nepletu byl tam od petky samozremosti
      • MishKonn
        O zombie módu jsem samozřejmě jako o inovaci nemluvil, měl jsem na mysli mapu Moon.
      • Už jenom ten mod je něco navíc přece a je jedno od jakého dílu tam figuroval.
        Hra = (většinou) singlplayer + multiplayer (+ některé mají "něco" navíc, což hru rozšiřuje apod)
        Nikdo nepsal, že zombie mod je v roce 2011 inovace.
    • MishKonn
      Btw, ten voják vypadá jako Yarp z Hot Fuzz *15*
      • Narp... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit