Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ARMA má své mouchy ale je fakt že ostatní studia by si mohly vzít z Bohemky příklad,takové propojení a podpora z fan komunitou se jen tak nevidí.
    • no a ještě by mohli hru opravit tak, aby svými chybami nenasírala. Třeba naprosto kokotský autosave a vůbec celá savovací politika hry, které v kombinaci s tím, že se po asi deseti savech/loadech hra sesype, akorát vedou k tomu, že prskám vzteky. Chci tu hru hrát, ale ona mě nenechá. A opravdu si nemyslím, že Corei5 750 a HD5850 jsou nějaké zvláštní kusy HW, na které není potřeba optimalizovat, protože je má 5,5 člověka.
      • njn, to by někdo musel mít originál...
        • to mám, bobíku, ze steamu
          • tak zajeď na ofiko fóra a tam ti s tím určitě pomůžou, plus tam je plno návodů, jak si hru co nejlépe zoptimalizovat
  • ArmA je super hra, kord s ACE modem, kterej do hry dodává ještě víc reality. Pokud by třeba někoho lákalo si hru ještě víc užít a hlavně zažít skutečnou spolupráci, tak mrkněte na http://102-pzpr.com/news.php. :)
  • Jój, to by ale najprv niekto musel vediet po Anglicky, že? *7*

    Tvoj argument je uplne uplne nezrozumiteľný a nedáva ani len zmysel. Save tam funguje, autosave je tam naschvál málo. Ani v realite voják v Afganistane nemôže použiť autosave. Keď je hra na teba moc ťažká, tak sa vráť ku "kokotskému" Counter Strike a Call of Duty
    • a ještě se zeptám, kdo má kde umět anglicky
    • předpokládám, že je to na mě. hra je pro mě jako dělaná, s CoDy na mě nechoď.

      co je kokotské:
      1) nemohu si při načtení rozdělané mise nahrát save, který chci, ale hra sama načte ten poslední. Ne vždy se to hodí. Vzhledem k trvání prvního loadu je to otravné
      2) při manuálním ukládání lze hru uložit i do slotu pro autosave. Jenže tento se zobrazuje jako User Save, takže člověk neví, že do něj ukládá. Pak šlus a hra mu to automaticky přepíše autosavem. A že umí autosave přijít v nevhodnou chvíli, to je zunámý zákon schválnosti
      3) jak už jsem psal, po určitém počtu save/load mi hra spadne. V poslední misi, která se ukldádá co pět minut je to tedy vážně lahůdka. Proč sakra nejde u SIMULACE autosave vypnout? Celé by se to vyřešilo, protože já dávám jeden save tak za 20minut.

      a včil machruj, já si tu totiž nestěžuji na obtížnost hry, ale na to, že mě ta hra, která mi uhranula, nenechá samu sebe hrát. Ty CoDe.. *1*
      • Možná že to nebude ono,ale mě hra po načítání padale jen tehdy kdy jsem do ní nahrál addony,respektive byli nahrány do správné složky ale nyní se Arma musí spouštět připsáním parametrů do console....na foru je to podrobně napsáno,takže mohlo by to být tím zrovna problém s uložením pozice jsem neměl ale může to být individuální.
        • je to čistá instalace. sem to už nepatří. projíždím forum, ale zatím jsem nenarazil na nic, co by mi píchlo. pokračuju v hledání. I report jsem poslal
          • jj hra je to skvele vymyslena ale bohuzel tezce nedodelana...
            • I kdyz teda musim popravde rict ze jsem s armou skoncil neco malo pred arrowheadem... uz jsem na to nemel s dvoujadrem proste naladu. Singl ve mestech se proste nedal hrat. Ani po patchi s optimalizaci to nezlepsilo.
  • jinak se těším až na ArmA vyjde Project Reality, to zas tu hru posune dál *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit