zavřít
...

Vybíráme z předběžného přístupu – miliardy zombií, nebezpečné stávky a RPG farmaření

V letošním prvním výběru rozpracovaných her na Steamu nás čeká docela zajímavá sebranka. Nejprve se podíváme na zoubek tisícům a tisícům slepě pochodujících zombií, pak nás čeká nevšední mix sociálního RPGčka, simulátoru farmaření a opraváře, následně se vydáme do ulic dělat pořádný bordel a vydupat...
  • Buržuj (anonym)
    5 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Ja už prakticky hrám len indie hry. Záchranca moderného herného priemyslu.
    10.1. (7 dnů)

reagovat

• Michal (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Na They are Billions mam Factorio *15*
    10.1. (7 dnů)

reagovat

• Tulda (anonym)
      3 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Factorio mám na stavění, ne na válčení :).
      Jinak krapek podobná a must buy hra (i když je to více taktické rts) je taky Infested Planet. *4*
      10.1. (7 dnů)

reagovat

• ZOLLINO (anonym)
    6 souhlasí, 2 nesouhlasí
    urcite budu sledovat they are billions... ale urcite nie za 23eur...
    10.1. (7 dnů)

reagovat

• Lima facebook.com
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Lidi, co dělali They Are Billions jsou strašně šikovní. Moc od nich doporučuju jejich předchozí hru ´Lords of Xulima´ - vynikající oldschool RPG, kde jsem utopil cca 90 hod. a uteklo mi to, ani nevím jak.
    10.1. (7 dnů)

reagovat

• Davidoff (anonym)
    4 souhlasí, 1 nesouhlasí
    They Are Billions je boží, souhlas, že by chtěla vybalancovat, ale potenciál to má.
    10.1. (7 dnů)

reagovat

• Tulda (anonym)
    5 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Na They are bilions jsem se moc těšil, ale když jsem tu hru zkusil, tak mě opravdu zklamala. Prvních 15-20 minut je strašně nudných. Po odbití 15. minuty se hra přepne a začíná peklo.... Potenciál tam je, ale je nutné hru ještě dost vybalancovat.
    10.1. (7 dnů)

reagovat

• LOBO (anonym)
      4 souhlasí, 12 nesouhlasí
      Hlavně je drzost to prodávat za takovou cenu
      10.1. (7 dnů)

reagovat

• KrPa tiscali.cz
        12 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Coze? Lidi si kazdorocne kupuji hry od Ubi za 60€ a 20 je ted moc?
        10.1. (7 dnů)

reagovat

• Nikz (anonym)
        3 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Souhlasim, jak si jen mohli dovolit prodavat hru pod cenou, ale tak muzem si pockat a zaplatit vic po releasu.
        10.1. (7 dnů)

reagovat

• MacGruber (anonym)
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Koupil jsem si tuto hru za 20 euro a peněz nelituji, je skvělá.
        10.1. (7 dnů)

reagovat

• Hej, (anonym)
      2 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Pozeral som gameplaye aj z They are bilions, cital recenzie, ale ta hra musi prejst este riadny kus cesty z EA, myslim si. Z tej kopy base-build survival tower defense hier som kupil --Rimworld--. Tiez v EA , no super hratelna s kopou modov a AAA hratelnostou a znovuhratelnostou. Nelutujem a odporucam. (a to ma 200 Mb. *1* )
      10.1. (7 dnů)

reagovat

• Hej, (anonym)
        2 souhlasí, 1 nesouhlasí
        trocha som potiscalizoval (rozumej pogooglil na tiscali) a vidim, ze som ameriku (rimworld) neobjavil, akurat oprasil.. *15*
        10.1. (7 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.234.45.10.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.